Anket

Sizce Hangi Dönem İşlenecek? (Üye Olarak Oylayabilirsiniz)

Standart haritamızda daha önce işlenmemiş bir Antik Dönem
Râşid Halifeler Dönemi
Antik-Orta Çağ Asya
Kanuni Sultan Süleyman Dönemi
Victoria Devri
Birinci Cihan Harbi
Maddelerde olmayan diğer dönemler (lütfen yorumlarınızla belirtin)

Yeni Tarih Temalı Total War'un İçeriğini Tahmin Ediyoruz (Ödüllü)

• 37 Yanıt
  • 6614 Gösterim

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Kanuni devri.

böyle dinozorlu, mızraklı, oklu bir şey olacağını düşünüyorum.

Bence bunların aksine total war ramses çıkar.Mısır,hititler falan olur

Bence Bronz Çağı olacak Mezopotamya ve Anadolu Coğrafyası Mısırlılar,Hattiler,Hititler,Babilliler,Minos Miken gibi uygarlıkları ve Asur Ticaret Kolonilerini Devrini de kapsayan geniş bir tarihi aralık ve coğrafya olacak

*

Çevrimdışı Wacky

• *
  • 4
  • Total War Türkiye
Ben de Victoria döneminde geçeceğini düşünüyorum, bu şekilde diğer seçeneklere nazaran çok daha dolu, kapsamlı, uzun oynayış süreli bir oyun olacaktır.

*

Çevrimdışı * Halife *

• *
  • 12573
  • Tek tabanca...
    • Kişisel sitem
Viktorya önde :D diğerlerine nazaran bekleyeni var. Gerçi Medieval 3'ün gelme şansı olsa Viktorya bu kadar talep görmezdi.

*

Çevrimdışı kerem1249

• 33
  • Efsaneler unutulmadı, unutulmaz.
    • Wizard101 Türkiye
Victoria Döneminde olacağını düşünmüyorum çünkü Napoleon TW Victoria dönemine zaten çok yakındı. Ayrıca Victoria bir sanayi devrimini içinde barındırdı, türlü politik entrikalarda cabasıydı. Birçok partinin olması, endüstriyel içerikler olması oyuna çok yabancı. Kanuni Sultan Süleyman Devrine oy verdim, bu dönemler Total War temasına çok daha uygun.
Board Admin - ParadoxFan

*

Çevrimdışı [Haccı]Emmi

• *
  • 2570
  • Ebu Zerdüşt
Viktorya Dönemi klasik oyun anlayışına Warhammer kadar değiştirebilir.İnsanlar da bu yüzden o dönemi istemiş olabilirler.

Entrikaların değil daha çok ahlakın ve özellikle muhafazakarlığın yükselişidir Viktorya Dönemi.Fabrikalar, işçi grevleri, kölelik, artan suç oranları, nüfus patlaması, son dönemdeki viktorya yasalarının elle tutulur bir faydasının olmaması gibi kafadan bile event oluşturulabilecek kadar konu var bence.