SEGA'nın Total War politikasında yeni gelişme!

• 7 Yanıt
  • 2156 Gösterim

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

*

Çevrimdışı * Halife *

• *
  • 12574
  • Tek tabanca...
    • Kişisel sitem
SEGA'nın Total War politikasında yeni gelişme!
« : 16 Mayıs 2017, 10:47:45 »
Oyun Fest'ten Fatih Alp'in haberi

SEGA?nın Hedefinde Büyük Ses Getirecek Yeni IP?ler Var
Ayrıca eski IP?ler de tozlu raflardan iniyor.

SEGA?nın yayınladığı ?2020?ye Giden Yol? isimli sunumunda heyecanlandıran ayrıntılar yer alıyor. Bu belge aracılığı ile oyun sektörünün büyüklerinden olan firmanın geleceğe yönelik hedeflerinin görüyoruz.

SEGA?nın önceliği ?büyük hit oluşturacak? yeni IP?ler olacak. Ve bence en önemlisi artık bu yeni IP?lerini her platform için dünyanın her yerinde aynı anda piyasaya sürmeyi planlamışlar. Bu kararın altında yatan en büyük neden ise her ne kadar serinin sıkı takipçilerinin birçoğunun tepkisini çekse de Total War: Warhammer?ın ilk üç gününde yaklaşık yarım milyon kopya satması. Firmanın geçtiğimiz mali yılda toplam satış rakamı ise 10.28 milyon.

SEGA?nın 2020?ye doğru giderken kutulu oyunlarda ise en dikkat çeken hedefi eski IP?lerin yeniden canlandırılması. Fakat şu an için bu oyunların hangileri olacağı belli değil. Firmanın tarihi birçok başarılı yapımla dolu. Peki siz hangi SEGA efsanesinin yenisini görmek isterdiniz?

http://www.oyunfest.com/seganin-hedefinde-buyuk-ses-getirecek-yeni-ipler-var.html

Ayrıca bakınız:

"Total War Saga" Duyuruldu
Yeni Tarih Temalı Total War Oyunları Hakkında Son Bilgiler Video-Yeni
Fall of the Samurai Ve Alexander Gibi Bir Oyun Yolda! Yeni
Tarihi Total War'a Geri Dönüşten İlk Görsel! Yeni
SEGA'nın Total War Politikasında Yeni Gelişme!
ŞOK! Yeni Tarih Temalı Total War Oyununa Dair İlk Detay!
Yeni Total War Oyununu Konuşuyoruz!
« Son Düzenleme: 05 Temmuz 2017, 16:51:49 Gönderen: * Halife * »

Ynt: SEGA'nın Total War politikasında yeni gelişme!
« Yanıtla #1 : 16 Mayıs 2017, 21:19:36 »
Benim için çok güzel bir haber. Üstelik hangi oyun olursa olsun..
Yalnız sanırım Medieval 2 üzerine olacaktır ki bu da çok daha güzelleştiriyor haberi  tebessum*
« Son Düzenleme: 17 Mayıs 2017, 00:43:08 Gönderen: mehmetozan »

« Yanıtla #2 : 16 Mayıs 2017, 21:30:06 »
M3tw ya da e2tw ya da işlenmemiş bir dönem.

« Yanıtla #3 : 17 Mayıs 2017, 00:21:00 »
şu grafikle, oyun motoruyla ve geliştirilmiş diplomasi ile orta çağ temalı (yani medieval 3) oyun göremezsem gözlerim açık giderim.

tülaaaaaaay! duy sesimiii :(

« Yanıtla #4 : 17 Mayıs 2017, 00:48:26 »
Yalnız ben mi yanlış anladım?
Eski bir oyuna ek paket-güncelleme gelecek diye anlamıştım..

*

Çevrimdışı * Halife *

• *
  • 12574
  • Tek tabanca...
    • Kişisel sitem
« Yanıtla #5 : 17 Mayıs 2017, 00:54:45 »
Ya 3 ihtimal de olası.

1- Denenmemiş
2- Yakında çıkmış olanlara ek içerikler.
3- Neredeyse unutulmuş olanlarla alakalı bir şey, belki de bir Remastered Medieval I falan.

Çünkü "dormant" kelimesini kullanmış SEGA.

« Yanıtla #6 : 17 Mayıs 2017, 09:15:15 »
Bu adamlar anca laf yapıyor. Nerede benim etw2 im. İcraat yok icraat.
Totıl woo

« Yanıtla #7 : 25 Mayıs 2017, 01:51:13 »
12 13 senedir total war oynuyorum. rome 2 çıktığı zaman demosunu oynamıştım. o zaman anladım artık o eski kemik kitlenin isteklerine cevap vermeyeceklerini. statükocu bir insan değilim. elbette yenilik güzeldir lakin rome 2 nin çıkışıyla beraber total war u total war yapan o insanlar halen maziyi özlemle yad ediyorsa yanlış yapılan bir şeyler var demektir. biraz ingilizceniz varsa yabancı forumları azıcık karıştırın. insanlar halen hotseat le multiyle rome ve medieval oynama derdindeler. rome çıkalı 13 sene olacak medieval çıkalı 11 sene. youtubeda hala rome ,medieval campaignlerini upload eden ve izleyen bir kesim var. seveni vardır mutlaka ama rome 2 tam bir fiyaskoydu total war adına. rome 2 yle beraber satın almayı bıraktım zaten. bana çok güzel anılar yaşatan, milyonlarca oyun kopyası satan koskoca bir şirketi it.n g.tüne sokmak istemiyorum ama azıcık bizi de gör be sega , ca (-.-)