Enler

• 7 Yanıt
  • 201 Gösterim

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

*

Çevrimdışı Veka

• **
  • 13
Enler
« : 20 Temmuz 2017, 00:58:55 »
Arkadaslar herkes m2tw oyununda bir enini yazsin hadi.
Orn. 

Ben EN fazla h/h seviyesinde kampanya bitirdim
Ben EN fazla 1320ye kadar oynadim vsvs

Ynt: Enler
« Yanıtla #1 : 20 Temmuz 2017, 14:48:41 »
Amerikayı keşfedip hepsini fethettim. Aztekler zorlu ama hiçbir avrupalı keşfe gelmedi.

« Yanıtla #2 : 27 Temmuz 2017, 15:57:34 »
Ben anlatsam inanamazsınız.  yardir*  ehue*

*

Çevrimdışı * Halife *

• *
  • 12572
  • Tek tabanca...
    • Kişisel sitem
« Yanıtla #3 : 27 Temmuz 2017, 16:03:41 »
En olur mu bilmem ama hatırladığım kadarıyla "en" kolay Moğol istilasını yine The Turks ile atlatmıştım. Gelene kadar iyi şekilde 1 assassin 1 spy yetiştirdim. Geldiklerinde adamların generallerini bir bir indirdim. Sonra da ordularla savaşıken çok zorlanmadım.

« Yanıtla #4 : 27 Temmuz 2017, 18:26:04 »
Sen anlat bakalım yardir* Assassinlarla savasmadan yok etmiştim Moğolları ama biraz hile oldu restart yaptım huh*

« Yanıtla #5 : 27 Temmuz 2017, 18:41:00 »
Bende Timur çıldırmıştı İrlanda Kıbrıs Kuzey Britanya ve Amerika kıtası dısındaki tüm bölgeleri almıstı  ehue* bende Mısırdım Kıbrısta hayatımı sürdürüyodumabi Timur neymiş ya ben bi ara toparlamaya çalıştım Antakyaya çıkarma yaptım sonra ordan Adanayı aldım sonra beni püskürttü Timur sonra bende İnternette MTW2 hilesi oldugunu oğrendim bilmem kaç para yaptım hileyle sonra filin üstündeki topçu fil hilesi yaptım ve Amerika dısındaki Tüm toprakları aldım Amerikaya gitmek zor geldi  sekil*
« Son Düzenleme: 27 Temmuz 2017, 18:41:40 Gönderen: GokTurk123 »

*

Çevrimdışı Veka

• **
  • 13
« Yanıtla #6 : 28 Temmuz 2017, 17:30:40 »
Bende Timur çıldırmıştı İrlanda Kıbrıs Kuzey Britanya ve Amerika kıtası dısındaki tüm bölgeleri almıstı  ehue* bende Mısırdım Kıbrısta hayatımı sürdürüyodumabi Timur neymiş ya ben bi ara toparlamaya çalıştım Antakyaya çıkarma yaptım sonra ordan Adanayı aldım sonra beni püskürttü Timur sonra bende İnternette MTW2 hilesi oldugunu oğrendim bilmem kaç para yaptım hileyle sonra filin üstündeki topçu fil hilesi yaptım ve Amerika dısındaki Tüm toprakları aldım Amerikaya gitmek zor geldi  sekil*
üstad helal olsun gene iyi ugrasmissin valla 😂😂😂

« Yanıtla #7 : 28 Temmuz 2017, 23:35:04 »
aynen fil hilesini yazmaktan kolum yorulmustu bide fili bastığın zaman direk hareket etme hakkı geliyoduya oyle oyle 1 turda 20 yer felan alıyodum :D