Savaş iştiyakı

• 4 Yanıt
  • 123 Gösterim

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Savaş iştiyakı
« : 09 Ağustos 2017, 15:22:20 »
Arkadaşlar Frenkler le oynarken bi anda 9-10 20 birimlik Hun ordusu Avrupa yı bastı bu adamlar bu kadar orduyu nasıl karşılıyor diye düşünürken tüm orduların üstünde savaş iştiyakı diye bir özellik gördüm ve bu özellik -%100 bakım maliyeti sağlıyordu. Nedir bu savaş iştiyakı nasıl elde edilir biter mi bana yardımcı olursanız sevinirim

*

Çevrimiçi qli_61

• 229
Ynt: Savaş iştiyakı
« Yanıtla #1 : 09 Ağustos 2017, 18:14:42 »
Komutanların ve orduların level atladığında verdiğin o yetenek puanlarının bu ve bunun gibi pozitif yanları oluyo, oyunu Türkçe oynuyorsan mauseyi üstüne getirdiğinde görebilirsin, mesela ordu level atladığında ilk iş sadakatlerini arttırıcak yetenekleri geliştir, ardından ister bakım masraflarını istersen birim tecrübelerini ve daha nicesini iyileştirebilirsin  tebessum*

« Yanıtla #2 : 10 Ağustos 2017, 15:36:04 »
Hun saldırısı bitmez demek. Sen bu seviyeye ulaşamazsın. Yz hilesi bu  yardir*

« Yanıtla #3 : 12 Ağustos 2017, 03:29:44 »
Komutanların ve orduların level atladığında verdiğin o yetenek puanlarının bu ve bunun gibi pozitif yanları oluyo, oyunu Türkçe oynuyorsan mauseyi üstüne getirdiğinde görebilirsin, mesela ordu level atladığında ilk iş sadakatlerini arttırıcak yetenekleri geliştir, ardından ister bakım masraflarını istersen birim tecrübelerini ve daha nicesini iyileştirebilirsin  tebessum*
O puanları ve yetenekleri biliyorum ancak bu kadar büyük bir olumlu etkiyle hiç karşılaşmamıştım adamlar her yeri yaktı

*

Çevrimiçi qli_61

• 229
« Yanıtla #4 : 12 Ağustos 2017, 03:38:03 »
Wonderful'un dediği gibi bi yapay zeka sorunu vardır illaki  ask*