Kingdom Come: Deliverance - Çıkış tarihi Açıklandı!

• 8 Yanıt
  • 243 Gösterim

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Yıllardır beklediğimiz oyunun çıkış tarihi açıklandı. 13 Şubat 2018!
Ön sipariş ile oyunu edinmek isteyenler Steam'den oyunu edinebilirler..
http://store.steampowered.com/app/379430/Kingdom_Come_Deliverance/

Oyunun konusunu merak edenler için:
"Avrupa’nın merkezinde yer alan Bohemya kültür, gümüş ve ihtişamlı kaleler açısından zengin bir bölgedir. İmparator IV. Charles’ın ölümünden sonra krallık karanlık zamanlara sürüklenmiştir: Savaş, yozlaşma ve fikir ayrılıkları Kutsal Roma İmparatorluğu’nun bu biricik bölgesini paramparça etmektedir.
Babasının ölümünden sonra tahta oturan Wenceslas, babasının aksine toy, rahatına düşkün ve sakin bir hükümdardır. Macaristan Kralı olan üvey kardeşi Kırmızı Tilki Sigismund ise Wenceslas’taki bu zayıflığı fark eder. İyi niyet göstergesi olarak Bohemya’ya giden Sigismund üvey kardeşini kaçırır. Artık Sigismund’u Bohemya’yı yağmalamaktan ve servetine servet katmaktan alıkoyabilecek bir kral yoktur.

Bu karışıklığın ortasında bir demircinin oğlu olan Henry’nin huzurlu hayatı Kral Sigismund’un bizzat emir verdiği bir paralı asker ordusunun köyünü yerle bir etmesi sebebiyle alt üst olmuştur. Bu katliamdan acı da olsa kurtulan az sayıdaki kişiden biri ise Henry’dir.

Ne bir yuva ne bir aile ne de geleceğin olmadan istilaya karşı bir direniş oluşturan Lord Radzig Kobyla’nın boyunduruğu altına giriyorsun. Kader seni bu kanlı çatışmasının ortasına, kızışan bir iç savaşın içine çekmektedir. Bohemya’nın geleceği artık senin ellerinde."

« Son Düzenleme: 18 Ağustos 2017, 21:26:36 Gönderen: mehmetozan »

Ynt: Kingdom Come: Deliverance - Çıkış tarihi Açıklandı!
« Yanıtla #1 : 24 Ağustos 2017, 14:53:17 »
Oyunu pek bilen yok sanırım..
Ki bilmeyenler için dikkati yeniden çekmek isterim. Oyun çok iyi :)

*

Çevrimdışı * Halife *

• *
  • 12574
  • Tek tabanca...
    • Kişisel sitem
« Yanıtla #2 : 24 Ağustos 2017, 17:38:09 »
Kuman olamayacağız ona üzülüyorum ama zırhlarını kullanabiliyor olacağız diye düşünüyorum.

*

Çevrimdışı [Haccı]Emmi

• *
  • 2560
  • Ebu Zerdüşt
« Yanıtla #3 : 24 Ağustos 2017, 20:02:55 »
Premsylid'lerden sonra Çek milletinin yüzü gülmedi maalesef.Yabancı hanedanlar tarafından yönetilen stratejik ülkelerde durum maalesef böyle.

Oyun tarihi açısından çok güzel bir dönemde çok güzel bir ülkeyi konu almış.Oyun şirketleri bu tarz oyunlarda biraz daha tecrübe kazandığında Yüzyıl Savaşları gibi konuları ele alan daha çok oyun görürüz.Oyun güzel gibi hele bir çıksın da oynayalım o zaman bir şeyler karalayabilirim.

*

Çevrimdışı Emprecuss

• **
  • 5926
  • Officer Of The Phalangite
« Yanıtla #4 : 25 Ağustos 2017, 00:43:38 »
Bu oyunu uzun zamandır bekliyorum, güzel olacağına eminim ama benim asıl beklediğim Ancestor, trailerlerine bakarsak müthiş olacak :)

« Yanıtla #5 : 25 Ağustos 2017, 12:06:10 »
Kuman olamayacağız ona üzülüyorum ama zırhlarını kullanabiliyor olacağız diye düşünüyorum.
Bu oyunda Kuman ne alaka?

*

Çevrimdışı * Halife *

• *
  • 12574
  • Tek tabanca...
    • Kişisel sitem
« Yanıtla #6 : 25 Ağustos 2017, 15:24:17 »
Akın yapıyorlar Bohemya bölgesine :) tarihi verilere bakarsan o bölgeyle devasa alakaları var. Paralı asker olarak da tutulmuşlar falan.

« Yanıtla #7 : 25 Ağustos 2017, 15:43:48 »
Oyungezerden izlediğim kadarıyla oynanış geliştirilmeli.
Ordan sağa dön, kime sorsan gösterir.

« Yanıtla #8 : 25 Ağustos 2017, 17:41:11 »
Akın yapıyorlar Bohemya bölgesine :) tarihi verilere bakarsan o bölgeyle devasa alakaları var. Paralı asker olarak da tutulmuşlar falan.
Aynen şimdi hatırladım zırhları ve silahları olsa güzel olur en azından