Total War encountered an unspecified error and now will exit ÖNERİLER VE ÇÖZÜMLER

• 521 Yanıt
  • 125755 Gösterim

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

*

Çevrimdışı Heretic

• Forum sancaktar?
  • 31
Arkadaşlar, bu sorunla karşılaşanlar için bazı önerilerde bulnunacağım, sorun benim başıma gelmediği için bizzat çözüm üretemedim fakat hem donanımsal hem de yazılımsal olarak şunları yapabilirsiniz.
Öncelikle oyunla beraber gelen directx sürümü yerine siz en son Direct x sürümünü indirip kurun,
Daha önce bilgisayarında MTW2 demoyu kurmuş olanlar demonun tam olarak kaldırıldığından emin olsun ve mümkünse oyunu demoyu kurmadığınız bir başka dizine veya harddiske kurun. Ayrıca Reg cleaner isimli ücretsiz program ile registry de MTW2 demodan kalan anahtarları temizlesinler. Bunu manuel olarak Start>Run çıkan pencerede regedit yazarak gelen ekranda MTW2 ile ilgili anahtarları arayıp silerek de yapabilirler.
Anakartında entegre ekran ve ses kartı olanlar ayrıca ses ve ekran kartı kullanıyorsa biostan entegre olanları disable etsinler. Kullandıkları ekran ve ses kartlarının driverlarını temiz bir şekilde kaldırıp en güncel driverları kursunlar. Ayrıca entegre ses kartını kullananlar deneme amaçlı, Bios tan ses kartını disable edip oyuna öyle girmeyi denesinler.
Format atarak temiz bir Windows ve en güncel sürücüler kurularak deneme yapmak olasılıkları daha da azaltır.
« Son Düzenleme: 18 Mayıs 2010, 13:09:37 Gönderen: Kale »

bu sorun bende sadece save ettiğim bir oyunumda oluyor diğerlerinde olmuyor ama bayaaa ilerlemiştim...

evet kopyadada orjinalindede aynı sorunla karşılaştım.onun için 2 ayrı save dosyası ile devam ediyorum biri bozulur diğerinden geri dönüp birkaç turn öncesinden başlıyorum.
İMZA SİLİNDİ - BOYUT SINIRI AŞILDI

"ßin cihana değişmem şu öksüz Türklüğümü..!"

*

Çevrimdışı Darklord

• *
  • 80
  • Doğum, ölümün en büyük adımıdır...
     Arkadaşlar ben format çekip sonra da directX'in en son sürümünü yükledim ve şu an bir sorunum yok... Özellikle directx çok önemli bence arkadaşlar...

aynı hatayı bendede verdi o.tek saveli dosyam vardı şimdi en baştan:D

*

AgnusDei

Ben hiç yaşamadım bu sorunu umarım yaşamam, çünkü geliş geliş sonra bozulsun yeniden başla oldukça kötü bir duurm.

*

Çevrimdışı CeinDe

• 266
bndede aynı sorun oldu tek saveli bir rusya oyunum vardı ve mogolar gelmişti ama bu hata yı verdi ve silmek zorunda kaldım  .bos mesaj  .kt

*

Çevrimdışı mgungor

• **
  • 7
  • smg..
Birde fazla dosyalarla oynamayın.Mesela desc_strat dosyasında bazı değişiklikler yapmıştım , hata veriyordu.Sadece Türkleri ekledim oynanabilir ülkeler arasına sorun kalktı..

evet oyunla ilgili değişiklik yapmadan önce birşey yoktu...

*

dqone

arkadaslar oyunu save yapıyorum bır sorakı oynayısımda load dıyorum ama bır süre sora hata verıyo ve (encountered an unspecifled error and will now exit)yazılı bir pencere gelıuo ekrana üzerınde sadece tamam yazılı tamam dıyorum oyundan cıkıyo bu sorunu nasıl giderebilirim lütfen yardım edin her seferinde oyunu bastan oynamak zorunda kalıyorum:(((