Total War encountered an unspecified error and now will exit ÖNERİLER VE ÇÖZÜMLER

• 521 Yanıt
  • 127937 Gösterim

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

*

Çevrimdışı SmEaGoL__20

• 287
  • Kingdom of Heaven
    • OyunPayLas
bendede vardı böle bi problem ama aynısı değildi. bendekinde load yapıyodum ama tekrar ana menüye atıyodu oyun. bende oyunun kendi kaydettiği oto kayıtın üstüne kayıt ediyorum. bir sorun olmuyor artık. sende öle yaparsan sorun ortadan kalkabilir ;)

*

Nachdenklich

Valla bu sorunun sebepini yada cozumunu bulsak cok iyi olur ya tam bole biraz ilerlıyom çat diye gitti oyun ya.

*

mavi-kurt

bende de aynı hatayı durmadan veriyor. 2 tane harddiskim var oyun windowsun yüklü olduğunda değilde diğerinde o yüzden olabilirmi? Birde genelde dikkat ettim internetim kapalıyken veriyor hatatyı onlşa bir alakası varmı?

arkadaşlar ben cafede oynuyorum oyunu ve soyle bır seye dıkkat ettım.gıttıgım cafe 2 katlı alt kattakı bılgısayarlar 1az daha dandık.ustekıler ıse daha gelısmıs makınalar.sanırım kurulu softwarelerde ust kattakı makınada son surumlerı var.altta oynadıgımda bu hatayı assasın veya spy fılmları cıktıgında yapıyo.ama usttekı makınalarda yapmıyo.
bu hatayı descr statt dosyasıyla onandıgı ıcınde yapıyo olabılır.cunku oyuna ilk basladıgımda alt katta baslamıstım.ve dosyalarla oynamamıstım.ve bole 1 hata yoktu...nezaman dosyalarla oynayıp turklerle basladım ozmn bu hatayı vermeye basladı....

ben descr strat la baya bi oynadım :D

hiçde öyle bi hata almadm savelerinizin adını türkce karakter kullanmayın ben 2-3 farklı ısımde save edıorum sureklı save bozulması sadece turkce karakter kullandıgım savelerde oldu

*

Çevrimdışı mgungor

• **
  • 7
  • smg..
bende de aynı hatayı durmadan veriyor. 2 tane harddiskim var oyun windowsun yüklü olduğunda değilde diğerinde o yüzden olabilirmi? Birde genelde dikkat ettim internetim kapalıyken veriyor hatatyı onlşa bir alakası varmı?

İki söylediğin sebepten de kaynaklanmıyor..

Arkadaşlar oyun görüntü ayarlarında yapılan değişikliklerden kaynaklanıyor. OPEN GL ayarlarını ayarlarken en yüksek performansa göre ayarlarsanız ve sisteminiz yeterli değilse bu hatayı alırsınız. Eğer sistem konfigürasyonunuz yeterli değilse tavsiyem 3d seçeneklerinde oynamanızdır. Tabiki Directx yazılımının güncel olması gerekmektedir.

Saygılar,

önerin için sağol.Makineyi servise götürdüm. son güncellemeler yapıldı. AMa yinde aynı problem devam ediyordu.

AMD 3200 6600GTsli ekran kartı 3gb ram. Bence makina fena değil. Hemen herkezde olduğuna göre bu problem oyundanda kaynaklanıyor olabilr. gerçi 7600lük ekran kartında bir problem olmuyor ama :/ off
İMZA SİLİNDİ - BOYUT SINIRI AŞILDI

"ßin cihana değişmem şu öksüz Türklüğümü..!"

arkadasalr deli olcam lutfen yardım ya save liyorum oyundna cıkıyorum geri girdigimde load yapmıyor deli olcam lutfen yardım  .bgr

*

Çevrimdışı Heretic

• Forum sancaktar?
  • 31
Herhangi bir uyarı veya hata veriyor mu?