Total War encountered an unspecified error and now will exit ÖNERİLER VE ÇÖZÜMLER

• 521 Yanıt
  • 125967 Gösterim

0 Üye ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

*

gomez323

arkadaşım bende de var o problem eğer başlama modundaki değerleri(tüm devletlerle oynamak için) değiştirirsen ve örneğin türklerle başlayıp tekrar yüklersen hata veriyo. kuralına göre oynucaksın... .sgl

Arkadaşlar bence bunun sistemle falan bir ilgisi yok. Benim sistemim bu oyun için fazla bile. Ama şöyle bir durum var, bende sadece oyunda danimarkanın bulunduğu bölgeler ve civarında(italyanın üst taraflarında) yaptığım savaşlarda bu hatayı veriyor oyun. Başka yerlerde böyle bir şey yok. Bence tamamen oyunla ilgili bir sorun veya o bölgelerde özel bir  şey var ve bunun sebebini biz bilmiyoruz. :(

dostum farklı uluslarla oynaım ama her yerde başıma aynı şey geldi. Fakat bazı bölgelerde hata oluşuyor, aynı yere geldiğinde yada aynı turnde kendini dışarda buluyorsun. Eski savelerden başlayıp devam ettiğinde ise hata oluşmıyabiliyor. Bu hataları en cok ispanya ile oynarken yaşadım, Özellikle fransaya girmeye başladığımda.

Dün akşam 25 tur oynadım turklerle baya yol kat ettim isyancıla ekonuomi, uzun süğredir savaştığım milletlerle barışta yaptım.Son kaleyi aldııım. Tak "Total War encountered an unspecified error and now will exit" deliye döndüm. Contain campein bölümü bilirsiniz bir evvelki turnu otomatik olarak kaydeder. Busefer oda 25 tur öncesinden açtı. Canım çok sıkıldı. Türkleri olduğu yerde bırakıp ingilizle yeniden başladım .Oyunda buglarda oluyor, Bence oyun ii ce test edilmeden piyasaya sürüldü yada daha sonra packler düzeltiriz diye düşündüler. Bu korsan oyuna bir tür önlemde olabilir. korsanlara pack kurulmuyor çoğu zaman. hataları düzelebilmesi için orjinal almak şart oluyor bu sefer.
İMZA SİLİNDİ - BOYUT SINIRI AŞILDI

"ßin cihana değişmem şu öksüz Türklüğümü..!"

*

Çevrimdışı * Halife *

• *
  • 12572
  • Tek tabanca...
    • Kişisel sitem
Türkler, Almanlar  ve şimdide danimarka haaa unutmadan birde ispanya ile oynadım hiç böyle bir sorun yaşamadım... Bence oyun çok iyi  .yow

*

SeMSaR

beyler oyuna giriyom sora bi hata veriyo tamam'ı tıklamak zorunda kalıyom sora oyun kapanıyo ve bu defalarca tekrarlanıyo ne yapmam lazım??
« Son Düzenleme: 25 Aralık 2006, 20:27:48 Gönderen: SeMSaR »

*

Çevrimdışı bozkirsovalyesi

• Forumun Ara?t?rmac?s?
  • *
  • 5308
Hatayı yazman yada o anda ekrandaki görüntünün resmini yollaman ve de
özellikle sarı renkli harf yerine daha görünür olan koyu renk harflerle yazı yazman lazım.
LÜTFEN LİNKTEN GİRİP FİKİRLERİNİZİ YAZINIZ.

http://www.totalwar-turkiye.com/twforum/index.php?topic=78969.0
----
----
----

Lütfen forumda kendi aranızda tartışmayın. Bir yerde sorun olduğunu düşünüyorsanız özel mesaj atın ilgilenelim.

Forumda adaletsizlik olmamalı. Yönetici olarak işimiz bu zaten. Biz bazı şeyleri gözden kaçırıyorsak siz bizlere haber verin.

*

SeMSaR

tamamdır yazıyı aldım ama resim şekline dönüştüremiyorum yazı aynen şu:
''Medieval 2: Total War encountered an unspecfied error will now exit''
benim bilgisayar 2.41 ghz hıza , 768 ram'e ve 128 ekran kartına sahip acaba yetersizmi??(p4 ayrıca)

*

SeMSaR

hala cevapp bekliyorum ilgililerden?? .psrc
 .bos mesaj
nöbetçi op yok mu? .uff

*

empreror

tamamdır yazıyı aldım ama resim şekline dönüştüremiyorum yazı aynen şu:
''Medieval 2: Total War encountered an unspecfied error will now exit''
benim bilgisayar 2.41 ghz hıza , 768 ram'e ve 128 ekran kartına sahip acaba yetersizmi??(p4 ayrıca)

arkadaşım iki mesaj üstte atmak yasaktır. biraz daha bekle konuyu açalı çok olmamış yöneticilerimizin hemen hepsi onlinelar. ayrıca bu konu ve bu hataya defalarca cevap verildi teknik servis bölümünü bir araştırırsan yardımcı olacaktır. boş boş beklemektense araştırma yapman daha iidir.

ayrıca konuyu daha başka bir yerde daha açmışsın galba yanlış görmediysem buda gereksz konu biraz sabretsen yardımcı olacaklardır arkadaşlar
« Son Düzenleme: 25 Aralık 2006, 21:09:57 Gönderen: emperor »