Imperial Glory rehber çıkmıştır.

• 78 Yanıt
  • 31405 Gösterim

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Ynt: Imperial Glory rehber çıkmıştır.
« Yanıtla #10 : 13 Mart 2008, 20:27:01 »

deniz savaşlarında pek bi zorluk yok ki sadece pek çok gemiyi birliktte kullanmak zor.
« Son Düzenleme: 21 Aralık 2008, 03:46:43 Gönderen: bozkirsovalyesi »

"İnsanları yücelten iki büyük meziyet vardır: Erkeğin cesur kadının namuslu olması. Bu iki meziyetin yanında hem erkeği, hem kadını şereflendiren bir meziyet vardır. İcabında tereddütsüz canını feda edebilecek kadar vatanına bağlı olmak. İşte Türkler bu meziyetlere ve fazilete sahip kahramanlardır. Bundan dolayıdır ki Türkler öldürülebilir, lakin mağlup edilemezler"
 Napoléon Bonaparté

*

Çevrimdışı peymane

• 1642
  • Belki olur...
    • Belki olur
« Yanıtla #11 : 14 Mart 2008, 00:08:57 »
ne biliyim yılların total war oyuncular (mesela bozkır...) zorlandıklarını söylediler...
Elbette göklerin ve yerin yaratılması, insanların yaratılmasından daha büyük bir şeydir. Fakat insanların çoğu bilmezler. (Mümin 57)

*

Çevrimdışı balamirhun

• *
  • 138
  • !!!I. Muraderik Barbarosa!!!
« Yanıtla #12 : 14 Mart 2008, 00:16:22 »

Deniz savaşları benim göbek adımdır emmi
Osmanlıyı açmayı beceren yokmu hala bnak*
« Son Düzenleme: 21 Aralık 2008, 03:46:37 Gönderen: bozkirsovalyesi »

« Yanıtla #13 : 14 Mart 2008, 21:03:43 »

bir sitede bununla ilgili birşeyler olduğunu gördüm ama imkansız görünüyor.
Çünkü diğer devletleri açmak bu oyunu tekrar yapmak gibi birşey.
« Son Düzenleme: 21 Aralık 2008, 03:46:30 Gönderen: bozkirsovalyesi »

"İnsanları yücelten iki büyük meziyet vardır: Erkeğin cesur kadının namuslu olması. Bu iki meziyetin yanında hem erkeği, hem kadını şereflendiren bir meziyet vardır. İcabında tereddütsüz canını feda edebilecek kadar vatanına bağlı olmak. İşte Türkler bu meziyetlere ve fazilete sahip kahramanlardır. Bundan dolayıdır ki Türkler öldürülebilir, lakin mağlup edilemezler"
 Napoléon Bonaparté

*

Çevrimdışı atheist

• 56
  • (*,...,*) = BlacK MetaL = (*,..,*)
« Yanıtla #14 : 14 Mart 2008, 22:00:55 »
peki arkadaşım bişe sorucam bu oyunu bende ıoynuyorum ve ekonmiyi ayakta tutmama biraz zor oluyor vede rusyayı alınca osmanlı güney topraklarımı rahat bırakmıyor  ekoniyi ve topraklarımı nasıl ayakta tutabilirm yani biliorum biraz sahtekâr bi istek olucak ama bu oyunun hileleri var mı?

« Yanıtla #15 : 15 Mart 2008, 20:54:37 »

oyunun hilesi yok.

ama trade branchlar kurarak ve portlarla ekonomiyi düzeltebilirsin .

topraklar içinde sınırlarındaki devletlere ittifaklık kurmalı ve tüm ordunu osmanlı sınırına yığmalısın.
(tabi bu arada yeni ordular kurmalısın) tebessum*
« Son Düzenleme: 21 Aralık 2008, 03:46:12 Gönderen: bozkirsovalyesi »

Napoléon Bonaparté

*

Çevrimdışı mingle

• **
  • 195
« Yanıtla #16 : 15 Mart 2008, 22:25:57 »
oyunun hileleri var. ama hileleri  kullanmak için oyunun 1.1 patch ini yüklemeniz gerek eğer isterseniz. bana özel mesaj ile bildirin
oyunun 1.1 patchinin linkini ve hilelerini yeni bir konuda açabilirim.
NE MUTLU İNSANIM DİYENE
Bir Zincir Yitirenler Bir Dünya Kazanacak...

*

Çevrimdışı atheist

• 56
  • (*,...,*) = BlacK MetaL = (*,..,*)
« Yanıtla #17 : 16 Mart 2008, 12:54:48 »
patch e gerek yok ya bn tranier ile çalıştırıom oluo buldum bn hileleri isterseni yollayabilirim yani linki özelden koyabilirm isteyen varsa tabii...ve birde eksik üniteleri nasıl tamamlicaz bilgisi olan var mı?

*

Çevrimdışı mingle

• **
  • 195
« Yanıtla #18 : 16 Mart 2008, 13:23:26 »
çıkan patch de ölen askerlerin havada asılı kalma sorunu halledilmiş.(vb. bi çok bug) bence kurmalısınız patchi  tbr*
NE MUTLU İNSANIM DİYENE
Bir Zincir Yitirenler Bir Dünya Kazanacak...

« Yanıtla #19 : 16 Mart 2008, 13:37:43 »
savaş rehberi ne zaman çıkıcak çünkü ben savaşlarda taktik kurmakta zoranıyorum.ÇÜnkü napoleonic 2 totalwar'da her atışta maximum 10 kişi ölüyordu ama burdA ASKERLER HIZLI ÖLÜYOR ve ben de taktik kuramıyorum.

Napoléon Bonaparté