Film Tanıtımları ve Önerileri

• 692 Yanıt
  • 56373 Gösterim

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Ynt: Film Tanıtımları ve Önerileri
« Yanıtla #10 : 03 Şubat 2009, 18:00:16 »
tamam yarın bakıcam bu filme sağolasın
The City of God
Güzel film. Rio'nun arka sokaklarını anlatır.

En son fight Club'ı izlemiştim baya da bi etkisinde kaldım güzel baya bi ya.  tbr*
İMZA SİLİNDİ - BOYUT

*

Çevrimdışı kwlf

• *
  • 353
« Yanıtla #11 : 05 Şubat 2009, 16:43:24 »
Romantik-sanatsal ve candy türü uyuşturucu dram filmleri dışındaki filmleri severim.

The Maiden and The Wolves,Cypher,La Reine Margot,Memoirs of A Geisha,Outpost,Made of Honor filmleri nasıl sence, liste biraz uzun oldu kusura bakma artık  tebessum*
« Son Düzenleme: 05 Şubat 2009, 16:45:12 Gönderen: kwlf »

*

Çevrimdışı torpilli

• *
  • 100
  • Seyyah ve Diplomat
« Yanıtla #12 : 05 Şubat 2009, 16:49:04 »
Arkdaşlar ben şöyle Esrarengiz-Fantastik bilim kurgu tarzı filmler arıyorum işte ne bileyim, LOTR, Harry potter, King Kong, Karayip korsanları vs böyle filmlerden istiyorum var mı böyle filmler???
Çıkışmıyor param melek,
Yürüyerek geliyorum sabret!

*

Çevrimdışı haldun

• *
  • 141
  • cennaro dıt dı dııııııııııt!!!!!!
« Yanıtla #13 : 05 Şubat 2009, 18:10:02 »
Romantik-sanatsal ve candy türü uyuşturucu dram filmleri dışındaki filmleri severim.

The Maiden and The Wolves,Cypher,La Reine Margot,Memoirs of A Geisha,Outpost,Made of Honor filmleri nasıl sence, liste biraz uzun oldu kusura bakma artık  tebessum*

fazla zamn tok kısa kesicem... uzun muhzbbeti akşam yaparız... bu saydığın rezalet listede cypher ve geyşa biraz öne çıkıyor... ama türü sevmediklerin arasında olmasada geyşa seni bayabilir... illa bu listeden bişey istiyorsan cyperı izle "eh" bir film.... (maiden and wolves ne yav)

Arkdaşlar ben şöyle Esrarengiz-Fantastik bilim kurgu tarzı filmler arıyorum işte ne bileyim, LOTR, Harry potter, King Kong, Karayip korsanları vs böyle filmlerden istiyorum var mı böyle filmler???

the prestige i bir dene... mükemmel bir filmdir... tam ağzına layık... önce bunu izle... bitirince yenisi var....

edit... imdb den baktım maiden and wolves diye bişey varmış... arkadaşlar ben çok film izledim dedim.... hepsini ben çektim filmlerin diye bir iddam yok maalesef...  gll*
« Son Düzenleme: 05 Şubat 2009, 18:13:00 Gönderen: haldun »

*

Çevrimdışı kwlf

• *
  • 353
« Yanıtla #14 : 05 Şubat 2009, 20:41:50 »
Sınırsız internet var, film indiremiyorum çünkü bulamıyorum artık bende araştırıp bulduğumu indiriyorum öle .Bugün death sentence seyretmeyi düşünüyorum  ehi* Imdb çokda muhatabım değil filmlerde :)

*

Çevrimdışı haldun

• *
  • 141
« Yanıtla #15 : 05 Şubat 2009, 22:23:41 »
Sınırsız internet var, film indiremiyorum çünkü bulamıyorum artık bende araştırıp bulduğumu indiriyorum öle .Bugün death sentence seyretmeyi düşünüyorum  ehi* Imdb çokda muhatabım değil filmlerde :)

indirip indirip sorma bari... indirmeden önce yönlendirelim seni daha rahat olur....

en rahat yardımcı olabileceğim insan tipisin....  gll*

sırala sen şimdiye kadar hoşuna giden filmleri... sana göre bişeyler ayarlamaya çalışalım....

hatta seni klasiklere başlatalım... ne dersin...

*

Çevrimdışı Qipchaqs

• 1577
  • By By UK...Nile is İtalian now...
    • http://mehmetbilge.wordpress.com/
« Yanıtla #16 : 05 Şubat 2009, 23:29:11 »
İskoçyanın Son Kralı-Lumumba-Kanlı Elmas-Hotel Rwanda gibi bir film arıyorum. Buna benzer filmler mevcut mu?
« Son Düzenleme: 05 Şubat 2009, 23:29:19 Gönderen: Qipchaqs »
Bıraktı...

*

Çevrimdışı haldun

• *
  • 141
« Yanıtla #17 : 05 Şubat 2009, 23:46:53 »
hmmm... birbiriyle aynı atmosferde geçen benzer filmler...

sana tavsiyem bu filmleri fasılalar vererek izlemen... çünkü birbirine girebilir hikayeler ve karakterler... sözüme başlamadan önce burayı vurgulamak istedim... aman dikkat et....

anladığım kadarıyla zaten özellikle seçilmiş filmler... ne istediğini bilen bir izleyiciye lafı fazla uzatmak olmaz... onun için hemen sadede...

Hotel rwanda bir effffffsanedir... işe muhakkak onunla başla.....

iskoçyanın son kralı ve kanlı elmas hakikaten çok harika filmler.... önceliği iskoçyaya vererek bunları da bir güzel izle..... izlenmesse olmaz filmler...

sen bunları izleyene kadar ben de lumumbayı izleyim...  kah* internetten baktım hakkında söylenenler çok ilginç.....

*

Çevrimdışı Qipchaqs

• 1577
  • By By UK...Nile is İtalian now...
    • http://mehmetbilge.wordpress.com/
« Yanıtla #18 : 05 Şubat 2009, 23:55:28 »
Ben mi yanlış anladım sen mi acaba :) Ben bunları izledim bunlara benzeyen filmler daha mevcut mu? Birde Afrika ile ilgili başka birtane daha vardı Samuel L Jackson oynuyordu...Benim ülkemdi galiba ismi. İşte bunların ayarında bir film daha var mı?
Bıraktı...

*

Çevrimdışı haldun

• *
  • 141
« Yanıtla #19 : 06 Şubat 2009, 00:11:16 »
abovvvv....

rezillik ayyuka çıktı... iyimi....

valla kardeş sen açık açık yazmışsın... ben yanlış anladım tabiki....

çok yorgunum... çift görmeye başladım.... bu da son mesajım.... saçmalama ihtimalim yüksek yine.... artık yrn düzeltiriz bir kaza olursa....  kah*

Cidade de Deus'u sana da tavsiye ediyorum şiddetle... afrikada geçmesede atmosfer baya benziyor... bunun yanında bir efsane...

Gandhi eğer diğerleri gibi politik istiyorsan sana göre ama gerçekçilikten biraz taviz vermiş bir belgesel tadında gelebilir... bilgimize çok şey katmanın yanında maalesef karakterlerle kendimizi bütünleştirme konusunda senin bahsettiklerinin çok gerisinde bir film... bir de tabi konu, başlangıç kısmındaki afrika sahneleri  hariç olmak üzere hindistanda geçiyor...

Goodbye Bafana ise sanırım çevresinde dönüp dolaştığın, arayıp da bulamadığın filmdir.... nelson mandela dersem alıcıların açılır sanırım...

iyi seyirler...