MTW2 için "Mod Yapımı" ve "Faydalı Minimod"lar! (Detaylı anlatım)

• 200 Yanıt
  • 69543 Gösterim

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

*

Çevrimdışı famiglia_ducale

• *
  • 2533
  • Milano Dükü / The Duke of Milan
Çok yararlı bilgiler, ellerine sağlık. tbr*

çok tesekkur ederim... 2-3 tane daha minimodum var onlari da paylasacagim. 1 tanesini dun indirdim daha hic yukleyip oynama ve deneme sansim olmadi! Hele bir tane de "Turks Re-Skin" calismasi var ki... Aman aman tbr*

*

Çevrimdışı Scipii

• 1510
Bir şey daha soracağım... Bunlar kayıtlı oyunlarda işliyor mu?

*

• *
  • 2533
Bir şey daha soracağım... Bunlar kayıtlı oyunlarda işliyor mu?

genc cadilar ve kale/sehir modelleri calisir! ama ortodoks modu icin yeni oyun acman gerekir cunku orjinal oyunun data'sina yukluyosun ve senin kayitli oyununda patrik, patrik secimi vs script olarak yazili degil... Script icin yeni oyun sart, ama isimde degisiklige gidilmeden, eski sehir modeli isminin uzerine sadece modelleme degisikligi yapilan dosyalarda kayitli oyununu kullanabiliyosun!

*

Çevrimdışı Scipii

• 1510
Oyunda savaş esnasındayken altta çıkan bar uçtu... Sadece asker listesi kaldı. O da üzerlerine tıklayınca yok oluyor... 3 mod kurdum. Hangisinden kaynaklandığınıda bilmiyorum.

*

• *
  • 2533
Oyunda savaş esnasındayken altta çıkan bar uçtu... Sadece asker listesi kaldı. O da üzerlerine tıklayınca yok oluyor... 3 mod kurdum. Hangisinden kaynaklandığınıda bilmiyorum.

Vanilla oyuna mi kurdun modlari? Yoksa sende önceden yuklu her hangi bir ek varmiydi? Varsa onlarla cakismis olabilir, bilemiyorum sesli dusunuyorum uz* Ben kac zamandir oynuyorum, bende bir sikinti yok! Hos, modu yapan da ben degilim... Sen oyle deyince baktim twcenter'a mod'un yayinlandigi sayfalarda oyle bir sorun gormedim ben! Yardimci olmaya calisacagim ama, niye oldugunu anlamadim ki! srn*

*

Çevrimdışı Scipii

• 1510
3 mod kurdum.. Şehirli olanı, Tatlı Cadıları, Patriği. Sonra Danimarka ile haçlı savaşındaydım. Aşağıya bir baktım Shogun'daki gibi sadece asker listesi. Üzerlerine tıklayınca asker portreleride yokoluyordu...

*

• *
  • 2533
3 mod kurdum.. Şehirli olanı, Tatlı Cadıları, Patriği. Sonra Danimarka ile haçlı savaşındaydım. Aşağıya bir baktım Shogun'daki gibi sadece asker listesi. Üzerlerine tıklayınca asker portreleride yokoluyordu...

1. Dunya Haritasinda mi? Savas Haritasinda mi verdi hatayi?
2. Save etmeden oyundan cikip, Autosave ile o turu bastan baslatip, ayni savasa bir daha girsene bi... Bakalim ayni yerde ayni hata tekrarlanacak mi? Ayni sey gene olursa bi arastiralim bakalim. Yok olmazsa o seferlige mahsus bir ekran cozunurlugu yada ekran karti hatasi vs diyecegim ama...

Not: Ben çatir çatir oynuyorum valla, cok ilginc. Bir bakalim ama, 2-3 kisi daha ayni hatayi alirsa hatali mod'u bulalim, ben o linki sayfadan kaldiririm tbr*

acilmiyor bare kingdom uşaam neapcem needçem uşaam pff*

*

• *
  • 2533

acilmiyor derken?? tam olarak ne yaptigini ve ne hatasi aldigini daha detayli anlat ki sorunu bulabileyim...

acilmiyor derken?? tam olarak ne yaptigini ve ne hatasi aldigini daha detayli anlat ki sorunu bulabileyim...

anpak yeapmamışum 1.1 i yükliim uşaam