Napoleon: Total War tüm teknolojileri açma ve para hilesi >>>

• 63 Yanıt
  • 61316 Gösterim

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Ynt: Napoleon: Total War tüm teknolojileri açma ve para hilesi >>>
« Yanıtla #10 : 02 Mart 2010, 15:50:05 »
5 dk lık iş eksik bir kaç resim var ama listeye dikkatlı bakınca bulunuyor saol güzel paylaşım javascript:void(0);

« Yanıtla #11 : 02 Mart 2010, 16:36:12 »
1) Bu programla askerleri tek turnda çıkarabilirmiyiz
2) Yine bu programla mesela 160 olan kara askerini 320 yapabiliyormuyuz
3)savaşta askerler 2 sıra halinde bunu 3 sıra yapıp daha çok askerle savaşabilirmiyim 
yapılıyorsa bana nasıl yapıldığını anlatırsanız sevinirim teşekkürler para sorunu ve teknoloji kusursuz işliyor arkadaşın emeğine sağlık o olmasa yapamazdım yukardada dediğim gibi napoleon da teknolojiyi ülkeyi seçtiğinizde çıkıyor ordan yapabilirsiniz ekonomiyide aynı ülkede ekonomi bölümünden yapın parada 8 tane 9 u geçmeyin

Sorduklarını araştırcam. Bulursam koyarım. Umarım olur.

1 için .pack dosyalarında unit_tables'i editliceksin
2 için gene aynı.
3 için asker sayısını arttırırsan zaten sıraları artar onların

Not:bu dediklerim ETW dosyaları içindir, ama NTW'nin dosyalarında pek bir fark olacağını sanmam.

ANLAMADIM BİRAZ AÇIKLARMISIN
« Yanıtla #12 : 02 Mart 2010, 17:23:53 »
bunu yukardaki programdanmı yapacağız nasıl ben anlamadım biraz daha teferrüatlı anlatırsan sevinirim tşk

« Yanıtla #13 : 03 Mart 2010, 15:35:48 »
PackFileManager ile yapıcaksın...

programı bulduk diyelim
« Yanıtla #14 : 04 Mart 2010, 10:11:07 »
hadi programı bulduk diyelim uniti edtleyecek sin dedin nasıl olacak o iş resimle anlatma sansın varsa yada anlayacağım sekilde anlatırsan sevinirim programı bilmiyorum çünkü bu arada ottoman dan haber çıkmadı ne oldu yav

« Yanıtla #15 : 04 Mart 2010, 14:00:33 »
Öncelikle yaptığın çalışmalardan dolayı Ottomans1453 tşk ederim

ben birkaç konu hakkında yardımına ihtiyacım var

Teknoloji açma hilesi için FACTION_ARRAY altındaki tüm ülkelerin mi value kısmını "0" yapıcaz yoksa
save yaparken seçtiğimiz ülkenin mi? Ben sizin resimli anlatımınızdaki işlemleri gerçekleştirdim ama sonuç alamadım
sanırsam yada yaptığım işlemin çalışıp çalışmadığını nasıl anlarım Ayrıca ben para hilesini Artmoney programıyla yaptım
olumlu sonuç aldım. Birde sitede asker sayısını artıran bir işleme rastladım bunu uygularsam oyunla ilgil sıkıntı yaşarmıyım diğer işlemlerle birlikte. Özellikle teknoloji konusunda bilgi verirsen sevinirim bu hileyi yaptığımızda turn dönüşlerinde tek seferde mi tamamlıyor bunlarla ilgili sizden cvp bekliyorum  Zahmet verdiysem şimdiden affola kolay gelsin....

*

Çevrimdışı Ottomans1453

• Sunguro?lu
  • *
  • 78
« Yanıtla #16 : 04 Mart 2010, 23:53:32 »
Öncelikle yaptığın çalışmalardan dolayı Ottomans1453 tşk ederim

ben birkaç konu hakkında yardımına ihtiyacım var

Teknoloji açma hilesi için FACTION_ARRAY altındaki tüm ülkelerin mi value kısmını "0" yapıcaz yoksa
save yaparken seçtiğimiz ülkenin mi? Ben sizin resimli anlatımınızdaki işlemleri gerçekleştirdim ama sonuç alamadım
sanırsam yada yaptığım işlemin çalışıp çalışmadığını nasıl anlarım Ayrıca ben para hilesini Artmoney programıyla yaptım
olumlu sonuç aldım. Birde sitede asker sayısını artıran bir işleme rastladım bunu uygularsam oyunla ilgil sıkıntı yaşarmıyım diğer işlemlerle birlikte. Özellikle teknoloji konusunda bilgi verirsen sevinirim bu hileyi yaptığımızda turn dönüşlerinde tek seferde mi tamamlıyor bunlarla ilgili sizden cvp bekliyorum  Zahmet verdiysem şimdiden affola kolay gelsin....

Estağfurullah ne zahmeti. Sadece save yaparken seçtiğin ülkenin değerini 0 yapacaksın. Tur olduğu gibi kalıyor. Asker sayısı arttırma işlemini yaparsan bir sorun oluşmaz. 
Talih elinize bir limon verirse, onunla limonata yapmayı başarabilmelisiniz.

*

Çevrimdışı Ottomans1453

• Sunguro?lu
  • *
  • 78
Ynt: ANLAMADIM BİRAZ AÇIKLARMISIN
« Yanıtla #17 : 04 Mart 2010, 23:54:27 »
bunu yukardaki programdanmı yapacağız nasıl ben anlamadım biraz daha teferrüatlı anlatırsan sevinirim tşk

Evet dostum yukarıdaki program ile yapacaksın. Nerde kaldın?
Talih elinize bir limon verirse, onunla limonata yapmayı başarabilmelisiniz.

Ottoman benim sorulara hala yanıt vermedin
« Yanıtla #18 : 05 Mart 2010, 10:26:36 »
kardeş ben ne yapacağım bu arada arkadaşlardan biri asker arttırma problemini çözdüm demiş bana linki ile nasıl yapıldığını anlatırsan sevinirim ottoman lütfen senden güzel haberler bekliyorum kalbim duracak özeelikle asker sayısını 2-3 kata çıkarma ve kalade yada savaşta asker dizi sırasını 2 den 3-4 e nasıl çıkarırız onu çok istiyorum teşekkürler

*

Çevrimdışı mettuzo

• *
  • 317
  • Tarih değil ; hatalar tekerrür eder
« Yanıtla #19 : 05 Mart 2010, 22:39:06 »
beyler napoleon total war cd key olan var mı? ben cd key bulamıyorum oyun kurulmuyor