Napoleon: Total War tüm teknolojileri açma ve para hilesi >>>

• 63 Yanıt
  • 61280 Gösterim

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

cevap bekliyorum
« Yanıtla #20 : 06 Mart 2010, 09:35:22 »
ottoman kardeş para ve asker arttırma sorunum çözüldü sağol sayende son 2 sorunum şöyle napolyonda gemi almak istesem 10-20-30-40 turn asker 2-4-6-8-12 tur yapıyor asker ve gemilerin hepsini bir turda alabilirmiyim
2 binaları bir turnda bitirebilirmiyim bu sefer mutlaka cevap bekliyorum sen den

Ynt: cevap bekliyorum
« Yanıtla #21 : 06 Mart 2010, 10:30:43 »
ottoman kardeş para ve asker arttırma sorunum çözüldü sağol sayende son 2 sorunum şöyle napolyonda gemi almak istesem 10-20-30-40 turn asker 2-4-6-8-12 tur yapıyor asker ve gemilerin hepsini bir turda alabilirmiyim
2 binaları bir turnda bitirebilirmiyim bu sefer mutlaka cevap bekliyorum sen den

evet bende aynı şekilde para ve asker sayısı konusunda sıkıntım ortadan kalktı ayrıca osmanlı imp.oynuyorum daksil in sorusunu bende yinelemek istiyorum tur konusunu da halledersem osmanlıyı avrupanın cm karesine kadar fethettiricem sıkı dur bizans osmanlı torunları geliyor...

*

Çevrimdışı Ottomans1453

• Sunguro?lu
  • *
  • 78
« Yanıtla #22 : 06 Mart 2010, 22:05:00 »

evet bende aynı şekilde para ve asker sayısı konusunda sıkıntım ortadan kalktı ayrıca osmanlı imp.oynuyorum daksil in sorusunu bende yinelemek istiyorum tur konusunu da halledersem osmanlıyı avrupanın cm karesine kadar fethettiricem sıkı dur bizans osmanlı torunları geliyor...

Bunun üzerine çalışmaktayım dostum. En kısa sürede sonuç alırım umarım. İstersen binaları 1 turda yapmayı gösterebilirim.
« Son Düzenleme: 06 Mart 2010, 22:42:20 Gönderen: Ottomans1453 »
Talih elinize bir limon verirse, onunla limonata yapmayı başarabilmelisiniz.

« Yanıtla #23 : 08 Mart 2010, 09:13:57 »

Bunun üzerine çalışmaktayım dostum. En kısa sürede sonuç alırım umarım. İstersen binaları 1 turda yapmayı gösterebilirim.

çok iyi olur valla bekliyorum

Ynt: Napoleon: Total War tüm teknolojileri açma ve para hilesi >>>
« Yanıtla #24 : 08 Mart 2010, 09:18:37 »
şifre olayını abartınca oyun hata vermeye başlıyor belli bir süreden sonra,empire total war da başıma gelmişti,ama güzel paylaşım olmuş.bu programı başka oyunlarda da kullanabilir miyiz acaba?

Binaların nasıl 1 turnda bitiriyorsun
« Yanıtla #25 : 08 Mart 2010, 11:07:45 »
otoman kardeş binaları nasıl 1 turnda bitiriyorsun umarım diğer sorunlarım içinde çalışmaların devam ediyordur

« Yanıtla #26 : 08 Mart 2010, 18:30:48 »
SAgolda paylaşım için ama  editledigim saveler gönderme hatası veriyor

« Yanıtla #27 : 09 Mart 2010, 10:40:40 »
Ottomans1453 kardeşimizden binaları 1 turda nasıl tamamlıyacağımızı açıklarsa sevinirim dört gözle bekliyorum.Şimdiden tşk ederim...

*

Çevrimdışı Ottomans1453

• Sunguro?lu
  • *
  • 78
« Yanıtla #28 : 09 Mart 2010, 21:39:54 »
Arkadaşlar piyadeleri, süvarileri, gemileri yani kısaca askerleri ve binaları 1 Tur'da yapmayı NTW Mod bölümüne konu olarak açtım.
« Son Düzenleme: 09 Mart 2010, 21:42:38 Gönderen: Ottomans1453 »
Talih elinize bir limon verirse, onunla limonata yapmayı başarabilmelisiniz.

« Yanıtla #29 : 20 Mart 2010, 14:37:03 »
yaw save gameleri bulamadım ne bişeyden oyunmuş aldığıma pişman oldum a.... sinir* sinir* sinir* sinir* sinir*