Star Wars Sevenler

• 127 Yanıt
  • 11952 Gösterim

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

*

Çevrimdışı Farisi

• **
  • 630
Ynt: Star Wars Sevenler
« Yanıtla #120 : 18 Ağustos 2014, 19:10:29 »
"Yaşadığımız dünya ahlakı olmayan bir dünya. Bu dünya çok güç ve az güç, fazla mal ve az mal, fazla güvenlik ve az güvenlik dünyasıdır; savaşın final ahlaksızlık olduğu bir dünya. Milletler kaçınılmaz olarak şu deyişe kendilerini verirler: Kötü olmak ölü olmaktan daha iyidir. Bu dünyada Amerika?nın dış politikası pragmatik olmuştur ve böyle devam edecektir."

*

Çevrimdışı MedievalMusti99

• **
  • 3270
  • Eskiler eskiden güzeldi.
« Yanıtla #121 : 18 Ağustos 2014, 22:34:37 »
Luke Skywalker filan olacağına göre Genişletilmiş Evren olacak.Yani 6.filmden daha ilerisine.

*

Çevrimdışı Farisi

• **
  • 630
« Yanıtla #122 : 20 Eylül 2014, 16:10:37 »
Bir süredir devam eden J.J. Abrams ile Zac Snyder arasındaki tatlı rekabette, Star Wars cephesinden videolu bir hamle geldi.

http://www.beyazperde.com/haberler/filmler/haberler-62861/
"Yaşadığımız dünya ahlakı olmayan bir dünya. Bu dünya çok güç ve az güç, fazla mal ve az mal, fazla güvenlik ve az güvenlik dünyasıdır; savaşın final ahlaksızlık olduğu bir dünya. Milletler kaçınılmaz olarak şu deyişe kendilerini verirler: Kötü olmak ölü olmaktan daha iyidir. Bu dünyada Amerika?nın dış politikası pragmatik olmuştur ve böyle devam edecektir."

*

Çevrimdışı NucLeaR-TR

• 1813
  • Time is the best teacher but it kills all students
« Yanıtla #123 : 10 Ekim 2015, 19:40:27 »
   Yılların Star Wars fanıyım bütün herşeyi ilgi ile takip ettim. Sırf daha fazla para için oyun yaptınız gidip aldık oynadık. Sırf fanlığımızdan Toysyrus'dan ışın kılıçları aldık :P Sırf küçüklerimize bu evreni sevdirelim diye onlarla saatlerce oturup çizgifilm izledik. Old Republic için yaptığınız tanıtımları ağzımız açık izledik, saatlerce Old republic oynadık annemizden azar işittik. Sonra ne oldu? Gidip bütün evreni Disney'e sattınız. Ama sırf George Lucas saygımızdan yeni animasyonunu izledik. Dönemi bizi cezbediyordu her yeni bölümde Starkiller'ın sahneye çıkmasını bekliyorduk. Fakat Starkiller yerine Ahsoka çıktı. En azından sevdiğimiz karakter dedik yeni sezonu bekledik. Sezonun trailerlarını tekrar tekrar izledik. Fakat soruyorum ne bu Disney?

Edit: Best Hort Eu
Edit2: Bu yazıyı yabancı bir arkadaş yazmış. Bende Türkçe'ye çevirdim ve bu arkadaşın söylediği her şeye katılıyorum bunların aynısını bende yaptım. Arkadaşın tepkisi hoşuma gidince paylaşayım dedim :D

« Yanıtla #124 : 10 Ekim 2015, 19:57:36 »
Battlefornt 2 oynadın mı NucLeaR-TR ?
Diyarı aşka sultanam dila men de zamanılda
Vezirimdir gam u gussa oturmuş iki yanımda
Men ol şahbaz-ı kühsarem başeğmem gülle-i Kare
Nice anka kimi yavru uçurdum aşiyanımda

*

Çevrimdışı NucLeaR-TR

• 1813
« Yanıtla #125 : 10 Ekim 2015, 20:13:02 »
Battlefornt 2 oynadın mı NucLeaR-TR ?

Oynamazmıyım?  Battlefront 2 hakkında söyleyeceğim tek şey DARTH MAUL OP :D

« Yanıtla #126 : 10 Ekim 2015, 20:21:31 »
Bir kaç ekran görüntüsü atsana oyunun keyfini tek başına sürmek yakışır mı bir gamer'a lütfen yani. 
Diyarı aşka sultanam dila men de zamanılda
Vezirimdir gam u gussa oturmuş iki yanımda
Men ol şahbaz-ı kühsarem başeğmem gülle-i Kare
Nice anka kimi yavru uçurdum aşiyanımda

*

Çevrimdışı NucLeaR-TR

• 1813
« Yanıtla #127 : 10 Ekim 2015, 20:28:50 »
  Dostum bu forumda çoğu kişi benim oyundan çok resim çekmekle uğraştığımı düşünüyor :D Yani bende resimden bol şey yok :P

http://totalwar-turkiye.com/twforum/index.php?topic=107813.160

Son zamanlarda oyunlardan cidden zevk alamıyorum sadece 1-2 saat Witcher 3 oynuyorum. Yinede oynarsam atarım Battlefront'dan.  Aslında DICE ın yeniden yaptığı Star Wars Battlefront'u almayı düşünüyorum.  Beta kodu geldi fakat Akk aşmışım indiremiyorum :P