İlk oynadığınız strateji oyunu

• 116 Yanıt
  • 11140 Gösterim

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

*

Çevrimdışı kiami

• *
  • 2795
  • cemel maafi
İlk oynadığınız strateji oyunu
« : 24 Şubat 2012, 06:43:03 »
Evet arkadaşlar nedir
Benimki:
Fire Emblem:Blazing Sword
 ask* ask* ask* ask* ask* ask* ask* ask* ask* ask*
Hala bilgisayarımda var.Gba oyunu
Tamam bu durumda kabul etmek zorudayım @misket in genel kültürüne ve @forever_ducale nin "top"lar hakkındaki derin bilgisine saygı duyuyorum.
Evet, maalesef hakkında çok şey biliyorum :(

Ynt: İlk oynadığınız strateji oyunu
« Yanıtla #1 : 24 Şubat 2012, 07:58:57 »
Age of empire 2 arkadaslarla net kafede saatlarce oynardik ehi*
Ben Orta Asya'da Yetişen Anadolu'da Büyüyen Avrupa İçlerine yürüyen TÜRKÜM!!!

*

Çevrimdışı kiami

• *
  • 2795
  • cemel maafi
« Yanıtla #2 : 24 Şubat 2012, 08:00:54 »
Age of empire 2 arkadaslarla net kafede saatlarce oynardik ehi*
Ben oynuyamıyorum niye adamlar stratejiden anlamıyor illa counter olacak yoksa yok sinir* sinir* sinir*
Tamam bu durumda kabul etmek zorudayım @misket in genel kültürüne ve @forever_ducale nin "top"lar hakkındaki derin bilgisine saygı duyuyorum.

*

Çevrimdışı bozkirsovalyesi

• Forumun Ara?t?rmac?s?
  • *
  • 5308
« Yanıtla #3 : 24 Şubat 2012, 08:50:52 »
Dune 2000    tbr*  tebessum*
LÜTFEN LİNKTEN GİRİP FİKİRLERİNİZİ YAZINIZ.

http://www.totalwar-turkiye.com/twforum/index.php?topic=78969.0
----
----
----

Lütfen forumda kendi aranızda tartışmayın. Bir yerde sorun olduğunu düşünüyorsanız özel mesaj atın ilgilenelim.

Forumda adaletsizlik olmamalı. Yönetici olarak işimiz bu zaten. Biz bazı şeyleri gözden kaçırıyorsak siz bizlere haber verin.

*

Çevrimdışı apolan

• 21
  • Total War Türkiye
« Yanıtla #4 : 24 Şubat 2012, 10:52:41 »
command conquer generals :D yaklaşık 2 ay hergünbu oyunuoynadıgımı hatırlıoyrum  tebessum*
isyancı

« Yanıtla #5 : 24 Şubat 2012, 11:10:51 »
Ben oynuyamıyorum niye adamlar stratejiden anlamıyor illa counter olacak yoksa yok sinir* sinir* sinir*

multiplayerda strateji oyunu oynamak cafede diplomasi yapmak bambaska bi' sey ask*
« Son Düzenleme: 24 Şubat 2012, 14:38:47 Gönderen: bozkirsovalyesi »
Ben Orta Asya'da Yetişen Anadolu'da Büyüyen Avrupa İçlerine yürüyen TÜRKÜM!!!

*

Çevrimdışı Eminnn

• *
  • 2338
  • ( ALLAH ) için yaşar, ( ALLAH ) için ölürüz.
« Yanıtla #6 : 24 Şubat 2012, 11:46:20 »
Hiç unutmam 2004 'te oynadığım Medieval 1.  tebessum*
Seddi aşacağız,
        Güneş 'in zaptı yakın.

Baba I. Emin

*

Çevrimdışı kiami

• *
  • 2795
  • cemel maafi
« Yanıtla #7 : 24 Şubat 2012, 13:04:04 »
multiplayerda strateji oyunu oynamak cafede diplomasi yapmak bambaska bi' sey ask*
Bi kere denedim adam nasıl oynanacağını bile bilmiyordu srn*
« Son Düzenleme: 24 Şubat 2012, 14:39:06 Gönderen: bozkirsovalyesi »

*

Çevrimdışı Mouth Of Sauron

• **
  • 7176
  • Türk,Türk olduğu için asildir.
« Yanıtla #8 : 24 Şubat 2012, 13:51:55 »
8-9 yaşındayken deli gibi araba yarışı oynardım , sonra bir gün teyzemle eniştem misafirliğe gelmişlerdi tabi ben yine araba yarışı oynuyodum , eniştem yanıma gelip ''araba yarışından sıkılmadınmı sana başka bir oyun göstericem hayran kalcaksın '' demişti. İlk başta inanmamıştım ama sonra oyunu eniştemin bilgisayarında oynadım , yine ilk başta fazla birşey anlamadım hep yeniliyordum fakat eniştem oynamayı öğretince bi başladım oyuna 5-6 yıl bağımlısı oldum AOE 2 'nin sonunda TW oyunlarını keşfedip bıraktım AOE 2 yi fakat 2 yıl sonra filan yine dayanamadım ve AOM u kurdum son 2 haftaya kadar oynuyorum her gün fakat CD çizildiği için son günlerde oynayamıyorum maalesef  agla*  kizgin*
There is no light that can defeat darkness!

*

Çevrimdışı SunArmy

• 1674
  • West Side!
« Yanıtla #9 : 24 Şubat 2012, 14:03:56 »
AOE...Beni strateji ile tanıştıran ve total war'la...
 6 yaşımdan beri aoe'nin tüm serilerini oynamışımdır.Delisi gibiydim.Ancak ne bileyim...Yetmiyordu arkadaş!Strateji yapmak,taktik geliştirmek yoktu oyunda.Güzel oyundu ama yetmedi işte.
 Fps'den bıkmış olduğum bir gün internetten eski oyunum aoe'yu aratayım dedim.Uzun zamandır oynamıyordum aoe3'den sonra birşey çıktı mı fikrim yoktu.Google amcada saolsun aoe'daki empires kelimesinide motorda arattığı için karşıma o güzel oyun,Empire Total War çıkmıştı.
 İşte 2-3 gün boyunca videolar falan filan,Allah'ım bu tam bana göre diye geçti.O günlerde hep hayalimdeydi bu oyun.
 Sonra gidip korsan olarak aldım.Dvd'yi taktığımdan itibaren heycandan ölecek gibiydim.İlk defa bir oyunun beni AC kadar bağlayacağını hissedecektim.
 İlk girişimi hiç unutmam.Baktığımda Osmanlı'yı gördüm hemen.Campaing'i açtığım anda müthiş bir atmosfer olduğunu anladım oyunda.
 Sonrası ise yaklaşık 1 yıldır bıkmadan oynuyorum bu oyunu.Artık oyundan sürekli aldığım hatalardan dolayı ve multiplayer özlemin dolayı basıp parayı etw orjinalini aldım.
 Ondan sonra ise gerisi geldi zaten.Tüm seriyi araştırdım.MTW2 ve Rome'yi özellikle  küçükken kuzenimde görmüş ve çok beğenmiştim.Ancak ozamanlar oyunun adını bile hatırlamıyordum.
 Şimdi ise aldı götürdü beni bu oyun.Bıkmadan sıkılmadan şu ana kadar oynadığım tek oyun...