Kurtlar Vadisi Pusu

• 6315 Yanıt
  • 250725 Gösterim

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Ynt: Memati Defnedildi !
« Yanıtla #20 : 14 Eylül 2012, 01:43:39 »
Seneye Polat da mevta ( meftaa diye okunur ) olsa da biz de felaha ersek artık Perşembe geceleri.
« Son Düzenleme: 14 Eylül 2012, 01:45:56 Gönderen: Lunatic58 »
Forum gazetesi için 2013 Haziran'ı bekleyin

*

Çevrimdışı canalan450

• **
  • 3919
  • Piyasa gelin oldu
« Yanıtla #21 : 14 Eylül 2012, 02:10:48 »
Sende mi lunatic reyiz  :/  ya izlemeyen izlemez  :D

« Yanıtla #22 : 14 Eylül 2012, 02:15:36 »
Eskiden ben de çok izliyordum , çünkü dizide bir realizm vardı.2010'dan sonra bıraktım , Polat'ın ABD üssüne baskın yapıp askerleri tek tek öldürdüğü gün

Yahu kimse adamlardan  'tamamen gerçekçi yapın ' demiyor yapamazlar zaten bir insanın bu kadar çatışmaya girip yaşama ihtimali yok.Fakat burada öyle değil 3-4 kişiyle tabancayla girip İncirlik'i basmak ne saçmalık , bari biraz mantıklı uçsunlar izleyelim biz de.

Ben bırakalı iki yıl oldu Allah bilir ne daha absürtlükler olmuştur , Kurtlar Vadisi'nin özellikle 4. sezondan sonra acayip bozmaya başladı - Kanal D'ye geçtikten sonra - Eskiden Polatlar bir çatışmaya falan girecekse hazırlığı 3-4 bölüm önce olur , 1-2 bölümde bunun tesiri sürerdi.Yeni nesil Vadi'de hiç böyle bir şey yok.Dizide bir ağırlık olurdu belki biraz ağır kaçabilir fakat Godfather'ı yansıtıyordu bir nevi.Çünkü dizi ' basit bir aksiyon ' denklemi üzerine kurulu değildi.Şimdi hepsi kafasına göre vuruşuyor dizide
« Son Düzenleme: 14 Eylül 2012, 02:22:38 Gönderen: Lunatic58 »

*

Çevrimdışı Mouth Of Sauron

• **
  • 7176
  • Türk,Türk olduğu için asildir.
« Yanıtla #23 : 14 Eylül 2012, 02:17:04 »
aslında doğru diyorsun eski bölümler çok daha kaliteliydi ve bir senaryo üzerinden bölümlerce giderdi ama şimdi her bölüm farklı bir senaryo yazılıyor...
There is no light that can defeat darkness!

« Yanıtla #24 : 14 Eylül 2012, 02:22:54 »
Eyvallah   tbr*

*

Çevrimdışı 5DSALİH

• *
  • 123
  • Total War Türkiye
« Yanıtla #25 : 14 Eylül 2012, 02:28:52 »
eski bölümlerde türkiyenin bazı gerçeklerinide yansıtıyordu. Zaten dediğim gibi her dizi bi sezondan sonra cıvığı çıkıyor hangi dizi olursa olsun.

*

Çevrimdışı Kefren

• **
  • 913
  • Veteriner Hek. M.Akif Ersoy'un İzinde...
    • Kişisel Web Sayfası
« Yanıtla #26 : 14 Eylül 2012, 02:36:51 »
10 Senedir ilk bölümden beri izlerim.Valla bende kötü oldum yav. uzgun*
Alışmıştık artık ona.Bu arada diziden ayrılma sebebini açıklamıştı,kendisi istemiş.
Başka projelerde çalışmak istiyorum demiş.Adam haklı neredeyse devletten emekli olcaklardı  yardir*
Ama harbiden bu saatten sonra dizide ilk bölümden beri olupta ayrılan olsa üzülürdüm.Elif öldüğünde bide
Çakır öldüğünde bu kadar kötü olmuştum.Şimdi altı üstü dizi diyenler olurda haklısınız ama sadece böyle güzel
bir diziden başka bir yerde böyle iyi oyuncuları benimsemekte zorlanırım ona üzülürüm  uz*

Kişisel Blog Sayfam:serkanaraz.blogspot.com

*

Çevrimdışı Mouth Of Sauron

• **
  • 7176
  • Türk,Türk olduğu için asildir.
« Yanıtla #27 : 14 Eylül 2012, 02:37:34 »
aynen
There is no light that can defeat darkness!

*

Çevrimdışı canalan450

• **
  • 3919
  • Piyasa gelin oldu
« Yanıtla #28 : 14 Eylül 2012, 02:40:41 »
Bende 10 yildir izliyorum.  Lunatic haklisin da yani bitsin demen kotu  :)

*

Çevrimdışı Kripoli

• 1979
  • Yiğit Bin Gün Yaşar Fırsat Bir Gün Düşer...
« Yanıtla #29 : 14 Eylül 2012, 02:46:02 »
Ben bırakalı iki yıl oldu Allah bilir ne daha absürtlükler olmuştur

oo incirlik üssünü basmak ne ki
geçen sezon bir bölümde kandile girmeye hazırlanan Türk Özel Kuvvetler askerleri gece bir depoda dinlenirken baskın yiyordu.Ve tabiki Polatınız canımız ciğerimiz gelip kurtarıyodu :D hatırlayanları vardır hatta özel kuvvetlerimizin başında da nöbetçi olarak piyadeler duruyodu o bölümden sonra bende yavaş yavaş soğudum Memati gidince de iyice bırakasım geldi bu gün
Akıncı Beyi uzun bir sefere çıktı...

Bana ulaşmak isteyenler dostlarımdan adresimi öğrenip yazabilirler.