Adım Adım MII:TW ve Kingdoms Kurulum Rehberi

• 266 Yanıt
  • 90403 Gösterim

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Ynt: Adım Adım MTW-2 ve Kingdoms kurulum REHBERİ
« Yanıtla #10 : 17 Ocak 2008, 00:43:09 »
Kingdom Cd sinin içinde 1.2 yamasının olduğunu duymuştum , oyun kendisi versiyonu 1.2 ve 1.2 yapıp kindomu yüklemeye geçiyor diye bu şekilde olmuyormu ?  1.2 patchini biz kendimiz başka biryerdenmi teğmin edeceğiz ?
Ey şanlı ordu, ey şanlı asker
Haydi gazanfer,umman-ı safter
Bir elde kalkan, bir elde hançer
Serhadde doğru ey şanlı asker.
Deryada olsa herşey muzaffer
Dillerde tekbir,Allahü ekber
Ordumuz olsun daim muzaffer.

*

Çevrimdışı SerSeRi

• 1313
  • Uzun bir aradan sonra..
« Yanıtla #11 : 17 Ocak 2008, 01:02:26 »
Kingdom Cd sinin içinde 1.2 yamasının olduğunu duymuştum , oyun kendisi versiyonu 1.2 ve 1.2 yapıp kindomu yüklemeye geçiyor diye bu şekilde olmuyormu ?  1.2 patchini biz kendimiz başka biryerdenmi teğmin edeceğiz ?

cd'nin içinde 1.2 yaması var bu doğru, isterseniz patchi 1.2 kendiniz yükleyebilirsiniz, MTW-2 yükledikten sonra kingdomsu yüklemeye başlamadan önce 1.2 sonrada 1.3 sistem kendiliğinden yüklüyor, başka bi yerden temin etmene gerek kalmıyor anlamına geliyor buda tbr*
TotalWar oynamak bir ayrıcalıktır..

*

Çevrimdışı SerSeRi

• 1313
« Yanıtla #12 : 20 Ocak 2008, 19:00:57 »
benim de bir sorum olacak. cevaplarsanız çok sevineceğim. bende kingdoms yüklüydü(korsan olduğu için mtw2 oynayamıyordum). kingdoms'dan sıkıldım.kingdoms'ın ek paketlerini program ekle kaldırdan kaldırdım. MTW2i crackledim. ama oyun açılıtken o meşhur error'u veriyor. oyunun dvdleri yanımda değil, bir arkadaşıma vermiştim. n'apmam gerek_?

kingdomsu silmeseydin keşke kötü sonuçlar doğurabilir ama doğurmamış sende eksik dosya felan,hatayı verdiğine göre sorun yok pm'ne bak istersen
« Son Düzenleme: 21 Ocak 2008, 04:04:27 Gönderen: SerSeRi »

« Yanıtla #13 : 28 Ocak 2008, 19:45:44 »
Benimde bir sorum olacak
Med2 yükledikten sonra oyunun normal crakini yapıyomuyuz?Yoksa Med2nin crak yapmadan kingdoms yükleyip ondan sonra ilac yapcaz öyle mi pff*

« Yanıtla #14 : 29 Ocak 2008, 22:23:13 »
Arkadaşlar benim sorunum biraz değişik. Sabit diskimi iki parçaya bölerek medieval 2 yi ve kingdoms'u D sürücüsüne ye yükledim. Bir süre sonra "C" ye virüs bulaştı ve ben de format atmak zorunda kaldım. Windowsu tekrar yüklediğimde sadece medieval 2 çalışıyordu. yani Kingdoms'u çalıştıramıyorum. elimde DVD si yok ve tekrar kuramıyorum. herhangi bir şekilde bilgisayara "Kingdoms" un yüklü olduğunu anlatabilir miyim? Yardım ederseniz çok sevinirim.

*

Çevrimdışı bozkirsovalyesi

• Forumun Ara?t?rmac?s?
  • *
  • 5308
« Yanıtla #15 : 30 Ocak 2008, 00:22:09 »
Sanırım yeniden DVD sini bulman gerek.
Bu dediğin şeyin senin istediğin şeyin yani olabileceğini pek aklım kesmiyor.

Bir de teknik servis kısmında sor bakalım orada bilen varmı.?
LÜTFEN LİNKTEN GİRİP FİKİRLERİNİZİ YAZINIZ.

http://www.totalwar-turkiye.com/twforum/index.php?topic=78969.0
----
----
----

Lütfen forumda kendi aranızda tartışmayın. Bir yerde sorun olduğunu düşünüyorsanız özel mesaj atın ilgilenelim.

Forumda adaletsizlik olmamalı. Yönetici olarak işimiz bu zaten. Biz bazı şeyleri gözden kaçırıyorsak siz bizlere haber verin.

*

Çevrimdışı SerSeRi

• 1313
« Yanıtla #16 : 30 Ocak 2008, 01:10:48 »
arkadaşlar cahilligimi mazur görün ama bi kaç sorum olucak :

1) bu ilaç dediğiniz şey nedir ??
2)ben oyunu kurdum ilk önce medieval 2 'yi sonra da normal kingdom cd sini takdım ve kendi kendie yükledi buraya kadar sorun yok ama masaüstünde bi kaçtane camping resimleri belirdi sonra medieval kutusuna tıkladım ve resimdeki gibi işte britain americans gibi şeyler açıldı tıklayıroum ama orjinal kingdom cd felan diyo acaba crackla  ilgiili mi  sorun yaptım bi zahmet cevaplarsanız sevinirim saygılar... melek* melek* melek*

1) c.rack oluyor
2) ilk mesajımda yazdığım yazının sonunu dikkatli okursan bi sorunun olmayacaktır., dikkatli okumanı öneririm melek*

Benimde bir sorum olacak
Med2 yükledikten sonra oyunun normal crakini yapıyomuyuz?Yoksa Med2nin crak yapmadan kingdoms yükleyip ondan sonra ilac yapcaz öyle mi pff*

ilk mesaja bakmadın herhalde arkadaşım med2yi ve kingdoms yükledikten sonra en son ilaçlama işlemine geçiyoruzz., yani ikinci cümlende yazdığını uygulucan tbr*

Arkadaşlar benim sorunum biraz değişik. Sabit diskimi iki parçaya bölerek medieval 2 yi ve kingdoms'u D sürücüsüne ye yükledim. Bir süre sonra "C" ye virüs bulaştı ve ben de format atmak zorunda kaldım. Windowsu tekrar yüklediğimde sadece medieval 2 çalışıyordu. yani Kingdoms'u çalıştıramıyorum. elimde DVD si yok ve tekrar kuramıyorum. herhangi bir şekilde bilgisayara "Kingdoms" un yüklü olduğunu anlatabilir miyim? Yardım ederseniz çok sevinirim.

bunu yapmak mümkün ama bu işlemleri manuel yapman gerekirki bundada biraz prof olman gerekir.. sen kingdomsda verdiği hatayı buraya yazarmısın? yoksa bozkirsovalyesi'nin dediği gibi yeni bir DVD alman gerekecek..

« Yanıtla #17 : 30 Ocak 2008, 16:10:21 »
hata vermiyor. yani launcher.exe çalışıyor. sağ alttan play e bastığınızda modlar çıkması gerekirken doğrudan medieval 2 ye giriyor. retrofit modda oynuyordum onu da açmıyor.

Manuel nasıl yapabilirim? ya da en azından denemiş olurum.
« Son Düzenleme: 30 Ocak 2008, 16:12:47 Gönderen: karakedi1992 »

« Yanıtla #18 : 01 Şubat 2008, 17:35:55 »
merhaba arkadaşlar sitenize yeni üye oldum, oynuma V 1,3 yükledim ve ilaca ihtiyacım var

en başdaki yazıda ilacı (not: ilaç isteyenler pm'den ulaşabilir) pm'den ulaşabilirsiniz yazıyor ama pm' ye nasıl ulaşcaz onu bulamadım  agla*
« Son Düzenleme: 01 Şubat 2008, 17:37:07 Gönderen: oncuer »

*

Çevrimdışı SerSeRi

• 1313
« Yanıtla #19 : 01 Şubat 2008, 22:55:41 »
merhaba arkadaşlar sitenize yeni üye oldum, oynuma V 1,3 yükledim ve ilaca ihtiyacım var

en başdaki yazıda ilacı (not: ilaç isteyenler pm'den ulaşabilir) pm'den ulaşabilirsiniz yazıyor ama pm' ye nasıl ulaşcaz onu bulamadım  agla*

özel mesaj oluyor yukarda mesajlarım kısmına bakabilirsin tebessum*