Adım Adım MII:TW ve Kingdoms Kurulum Rehberi

• 266 Yanıt
  • 91986 Gösterim

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Ynt: Adım Adım MTW-2 ve Kingdoms kurulum REHBERİ
« Yanıtla #20 : 02 Şubat 2008, 01:12:15 »
teşekkürler SerSeRi, tbr* şimdi indirdim, anlatıldığı gibi oyunu yenden kurdum üstüne v1,2 ve v1,3 kurdum ama play basınca normal oyuna giriğo,kingdoms çıkmıyo bahsedilen o dört yeni seçenek açılmığo. yeni seçenekleri nası açacağız birde bu bcrescent indirdim onumu kurmam gerekiyo yoksa o ayrı birşeymi
« Son Düzenleme: 02 Şubat 2008, 04:37:06 Gönderen: oncuer »

« Yanıtla #21 : 02 Şubat 2008, 18:13:11 »
play basınca normal oyuna giriğo,kingdoms çıkmıyo bahsedilen o dört yeni seçenek açılmığo.
Bende de aynı sorun var.
launcher.exe çalışıyor. sağ alttan play e bastığınızda modlar çıkması gerekirken doğrudan medieval 2 ye giriyor. retrofit modda oynuyordum onu da açmıyor.
Manuel yapılabileceğini söylemiştin SerSeRi. Peki nasıl yapabilirim?

« Yanıtla #22 : 04 Şubat 2008, 16:37:50 »
Arkadaşlar benim de bir sorum olacak.

M2TW'yi normal yükledim,mod veya Kingdoms eklemeyi de düşünmediğimden,ilaçlamasını( tebessum*)da yaptım.Ancak şimdi,mod bölümündeki modlardan v1.1 veya v1.2 isteyenleri görünce,fikrim değişti tabii.Elimde hem v1.1,hem v1.2 var;çünkü Kingdoms'a sahibim ve diskin içerisinde güncellemeler var.Ancak daha önceki Kingdoms yükleme deneyimlerimden biliyorum ki,oyunun crackli haline yamaları ekler veya Kingdoms yüklersem,meşhur ''Encountered error..''hatasını alacağım,bunu arkadaş da söylemiş ilk mesajda zaten.

Sizce ne yapabilirim de -oyunumu silmeden bnak*- cracklenmiş oyunun versiyonunu yükseltebilirim?Aklımda bir yerlerden -orası neresi olacak o da meşhul ya..- 1.0 orjinal,cracksiz medieval.exe'sini bulup oyunun bulunduğu klasördeki ilaçlıyla değiştirmek var;ama işe yarar mı bilmiyorum.

Yardımlarınızı bekliyorum,şimdiden teşekkürler...

« Yanıtla #23 : 04 Şubat 2008, 17:12:42 »
Ben ilaçlanmış medieval2 min üstüne 1.2 ve 1.3'ü yükledim ve 1.3 ilacını kullandım. Hata vermedi. sanırım 1.2 yi yüklersen 1.2 nin ilacını bulman gerekiyor.

« Yanıtla #24 : 04 Şubat 2008, 17:21:57 »
1.2'nin ilacını(ki sanırım bozuk dosyaydı)bulmuştum Kingdoms yüklediğim bir defada;zaten ''Please insert disc 1''katası almıyorum,''M2TW encountered an error and will now exit''gibisinden bir error alıyorum.

Ayrıca..v1.3 yüklüyken v1.1 ve v1.2 modları çalışır mı?

Tam kara cahilim versiyon ve mod konusunda doğrusu. kah*

« Yanıtla #25 : 04 Şubat 2008, 17:47:27 »

Patch 1.2 yüklenirken bu hatayı alıyorum nedeni nedir ? Yardımlarınızı bekliyorum..
« Son Düzenleme: 04 Şubat 2008, 17:48:32 Gönderen: The Jackal »

*

Çevrimdışı Prinz Eugen

• Forum Ajan?
  • *
  • 2521
  • Gün gelir, devran döner.
« Yanıtla #26 : 04 Şubat 2008, 17:49:33 »
Pardon ben unspecified hatası sanmıstım hatada oyunun bazı dosyaları degismis tekrar deneyin veya yeniden yükleyin diyor
« Son Düzenleme: 04 Şubat 2008, 17:53:11 Gönderen: matricaria »

« Yanıtla #27 : 04 Şubat 2008, 17:56:22 »
Kaç kere yükledim ama hep aynı hatayı alıyorum.Bir türlü anlayamadım srn*

*

Çevrimdışı Prinz Eugen

• Forum Ajan?
  • *
  • 2521
  • Gün gelir, devran döner.
« Yanıtla #28 : 04 Şubat 2008, 18:05:16 »
Hatada dosyalarının bozuldugunu degistigini soyluyor sanırım M2 bozuk yeni bir tane almayı dene

« Yanıtla #29 : 04 Şubat 2008, 23:57:04 »
play basınca normal oyuna giriğo,kingdoms çıkmıyo bahsedilen o dört yeni seçenek açılmığo.
Bende de aynı sorun var.
launcher.exe çalışıyor. sağ alttan play e bastığınızda modlar çıkması gerekirken doğrudan medieval 2 ye giriyor. retrofit modda oynuyordum onu da açmıyor.
Manuel yapılabileceğini söylemiştin SerSeRi. Peki nasıl yapabilirim?

SerSeRi lütfan bu konuda bizi aydınlatabilirmisin  ask*