Dizi Tanıtımları ve Önerileri

• 60 Yanıt
  • 7653 Gösterim

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

*

Çevrimdışı cahman

• **
  • 3427
Ynt: Dizi Tanıtımları ve Önerileri
« Yanıtla #10 : 15 Nisan 2013, 13:25:58 »
Bu ufacık minicik diziciki izledim tabi ama dişimin kabuğuna yetmedi.Çok kosa yaklaşık 40 dakkada dizi bitiyo ama yine de oyunu sevenler için izlenmesi gereken bir yapım.Ubisoft yapmış bu arada diziyi
NO FUTURE

*

Çevrimdışı canalan450

• **
  • 3919
  • Piyasa gelin oldu
« Yanıtla #11 : 15 Nisan 2013, 13:56:10 »
Çok ilginç özellikle hahşhaşimin houşuna gidebileceği bir dizi buldum tebessum* .Assasin creed lineage evet yanlış duymadınız bizim ac nin dizisini yapmışlar ama çok kısa bildiğim kadarıyla 3 bölüm mü neymiş ezionun babasının hikayesini anlatıyormuş şimdi izlemeden fazla bişey söyleyemicem ama bu akşam izlemyi planlıyorum tebessum*

http://www.imdb.com/title/tt1587390/
Hiç izleme reyiz. Bişeye yaramaz :D

*

Çevrimdışı cahman

• **
  • 3427
« Yanıtla #12 : 15 Nisan 2013, 15:03:28 »
Olsun reyiz ezionun babası neye kurban gitmiş en azından bu sorulara biraz cevap bulabildim :D
NO FUTURE

*

Çevrimdışı Çağrı Beg

• ?Reis-ül Küttab?
  • 1137
  • İnsanı ölümden eceli korur.
« Yanıtla #13 : 15 Nisan 2013, 16:19:35 »
The Borgias'ı önerebilirim 3.sezon dün başladı. Assassin Creed 2 ve Brotherhood'da kapıştığımız ortaçağın en ünlü ailelerinden Borgiaların entrikalarını savaşlarını ve diğer ailelerle kapışmalarını anlatıyor. O derece hoşuma gittiki AC: Brotherhood oynayamıyorum  uzgun* kendi karakterim Ezioyu değilde öldürmem gereken Borgiaları tutuyorum  yardir*
Caesar dedi ki: "Eski Roma yasasını yıkmadıkça onun yönteminde payıma düşeni yapamam. Tanrıların bana bağışladığı yetenek hiç meyve vermeden kurur gider."
Ama Pompeius şöyle dedi: "Yasa herşeyin üstündedir. Yasayı çiğneyenin sonu ölümdür." Caesar şöyle yanıt verdi: "Yasayı kaldırıyorum. Gücü yeten varsa buyursun öldürsün beni."
Caesar yasayı kaldırdı.

*

Çevrimdışı cahman

• **
  • 3427
« Yanıtla #14 : 15 Nisan 2013, 17:35:49 »
Vayy hemen bakayım bu diziye gll*
NO FUTURE

*

Çevrimdışı forever_ducale

• fsociety
  • *
  • 11256
« Yanıtla #15 : 15 Nisan 2013, 17:43:06 »
The Borgias  

Imdb Puanı : 7.8

Tarihi dizi Camelot?un yazarı Michael Hirst?in ortak projesi olan bir dizi The Borgias...

The Tudors'ın İtalya şubesi de denilebilir bu diziye. Oscar ödüllü oyuncu Jeremy Irons'ın başrolünde yer aldığı bu tarihi dizi; 1492 İtalya'sında geçiyor. Piskopos Rodrigo Borgia tarafından yönetilen suç ailesi Borgia Hanedanı'nı anlatıyor.

Projenin başında Tudors yazarı Michael Hirst varken; diğer rollerde ise David Oakes ve Derek Jacobi gibi isimler var.

Birçok tarihi yapım gibi The Borgias da oldukça etkileyici ve Showtime kanalında yayınlanıyor. Dizinin ilk sezonu 10 bölüm sürecek...

*

Çevrimdışı Çağrı Beg

• ?Reis-ül Küttab?
  • 1137
  • İnsanı ölümden eceli korur.
« Yanıtla #16 : 15 Nisan 2013, 18:04:25 »
Tudors ve Muhteşem Yüzyıl'dan daha iyi olduğunu söyleyebilirim. Gerçekten bir konusu var ve oyunculuk olsun kostümler, bütçe falan adamlar yapmış yani  tbr*
Özellikle Papalık ve Fransa ordularının karşılaştığı bir sahne var zincirli toplar akıllara zarar  ehue*
Caesar dedi ki: "Eski Roma yasasını yıkmadıkça onun yönteminde payıma düşeni yapamam. Tanrıların bana bağışladığı yetenek hiç meyve vermeden kurur gider."
Ama Pompeius şöyle dedi: "Yasa herşeyin üstündedir. Yasayı çiğneyenin sonu ölümdür." Caesar şöyle yanıt verdi: "Yasayı kaldırıyorum. Gücü yeten varsa buyursun öldürsün beni."
Caesar yasayı kaldırdı.

*

Çevrimdışı canalan450

• **
  • 3919
  • Piyasa gelin oldu
« Yanıtla #17 : 15 Nisan 2013, 18:15:16 »
Borgias iyi ya ..:D

Ama 8 yada 9.bölümde saldım izlemeyi vaktim yok :)

*

Çevrimdışı forever_ducale

• fsociety
  • *
  • 11256
« Yanıtla #18 : 17 Nisan 2013, 18:16:00 »
]Da Vinci's Demons

Imdb Puanı : 8.2

Yapımcılığını Batman ve Blade serilerinden tanıdığımız David S. Goyer'ın üstlendiği dizide Tom Riley ve Laura Haddock başrollerde yer alıyor.

Leonardo Da Vinci'nin sır gibi saklanan gençliğinin konu alındığı dizide insanüstü zekaya sahip genç bir adam ile karşılaşıyoruz. 25 yaşında geleceği şekillendirmeye ve özgür kılmaya çalışan Leonardo; tarihi yalnızca gerçekleri örtbas etmek için kullananlara karşı, silah olarak sadece zekasını kullandığı bir savaş başlatıyor. Tek başına mücadele verdiği bu savaşta aklını yitirmenin sınırlarına yaklaşırken gerçek ve yalan, geçmiş ve gelecek gibi olgular arasındaki çelişkileri çözmeye uğraşıyor.

*

Çevrimdışı canalan450

• **
  • 3919
  • Piyasa gelin oldu
« Yanıtla #19 : 17 Nisan 2013, 18:23:42 »
Beyler küçükken izlediğim bi dizi aklıma geldi. ''Sağır Oda'' diye.. Aklımda güzel kalmış ama unuttum.

İzleyenler var mıydı ?