Dizi Tanıtımları ve Önerileri

• 60 Yanıt
  • 8104 Gösterim

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

*

Çevrimdışı guguloglu

• 1337
  • [Şan-Yu]
Ynt: Dizi Tanıtımları ve Önerileri
« Yanıtla #20 : 17 Nisan 2013, 18:41:49 »
İzlemiştin,güzeldi ama erken final yapmıştı.
Biz de mangal gibi yürek, bükülmeyecek bilek, yenilmeyecek kudret, haine aman vermeyecek cesaret, bölünmeye fırsat tanımayacak hamiyet, Türklüğü ezdirmeyecek fazilet, milleti yalnız bırakmayacak muhabbet, Türkiye'yi bir arada tutacak dirayet vardır.

*

Çevrimdışı Farisi

• **
  • 630
« Yanıtla #21 : 13 Temmuz 2013, 20:16:36 »
Family Guy mı South Park mı?   
Bütün sezonlarını bitireceğim birinin.
"Yaşadığımız dünya ahlakı olmayan bir dünya. Bu dünya çok güç ve az güç, fazla mal ve az mal, fazla güvenlik ve az güvenlik dünyasıdır; savaşın final ahlaksızlık olduğu bir dünya. Milletler kaçınılmaz olarak şu deyişe kendilerini verirler: Kötü olmak ölü olmaktan daha iyidir. Bu dünyada Amerika?nın dış politikası pragmatik olmuştur ve böyle devam edecektir."

*

Çevrimdışı Praetor

• 1833
  • Fear God. Honor the King.
« Yanıtla #22 : 13 Temmuz 2013, 20:19:39 »
S.park tbr*

*

Çevrimdışı mtilhan

• *
  • 142
  • Cogito ergo sum...
« Yanıtla #23 : 13 Temmuz 2013, 20:36:25 »
Değişir S.Park arda arda izlemesi zevkli değil ama haftada 2 tane filan özellikle güncellerini izlemek zevkli çünkü güncel olaylara laf atıyorlar bolca mesela Gezi Parkı olayı ABD'de olsa garanti S.Park'ta çıkardı o hafta ^^
Family Guy ise Simpsons gibi gönderme yapıyor ama güncel olma derdi yok ard arda daha kolay izleniyor. Ama tavsiyem Simpsons'dır :D.
Şiddetle başlayan hazlar şiddetle son bulurlar,
Ölümleri olur zaferleri öpüşürken yok olan ateşle barut gibi...

Romeo & Juliet | Shakespeare

*

Çevrimdışı cahman

• **
  • 3427
« Yanıtla #24 : 14 Temmuz 2013, 18:38:02 »
tartışmasız south park
NO FUTURE

*

Çevrimdışı bafralıkurt

• **
  • 3972
  • -Kubilay-
« Yanıtla #25 : 14 Temmuz 2013, 23:38:44 »
Ustalar ben bugün Fringe'nin finalini izledim. Kalp krizi geçireceğim içimde bir boşluk oluştu oyuncular ailem gibiydi.  agla*   Bana böyle diziler lazım hem aksiyonu macerası veya bilim kurgusu olacak hem de karakterleri abiniz, ablanız gibi hissettiğiniz diziler var mı?

Fringe ve Supernatural bu düzeydeydi. Mesela The Walking Dead hep macera üstüne kurulmuş, Uzaktan aşırı bir oyuncular ile bağ olmuyor. ama Fringe ve Supernatural'de olaylar karakterlerden oluşuyor. İnşallah istediğim gibi diziniz vardır. Çünkü Fringe sezon finalide değildi gerçek finaldi.  agla*   

Lütfen yardım edin?

*

Çevrimdışı Paul_Morphy

• **
  • 509
  • Dikkat Acemi.
« Yanıtla #26 : 14 Temmuz 2013, 23:45:42 »
South Park'ı tek geçerim.
Üstüne dizi izlemedim derim.  tbr*
_ Hiç mi tıp fakültesine gitmedin? Kalp için ne derler bilirsin. Ona asla dokunma o Tanrı'nın işi.
      _ Belki de biz Tanrıyızdır

Müziğin sesini duymayanlar dans edenleri deli sanıyor...

Eğer bir adamla votka içmemişsen; Onunla asla düşman olma...

.... NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE ARKADAŞ....
Milletini sevmeyen adamın gözümde gram değeri yoktur. İstediği kadar müslüman olsun. Çünkü ne islamiyetten önce ne de islamiyetten sonra TÜRKÜN karakteri değişmemiştir. gök tengri türk budunu korusun ve yüceltsin...
İslamiyetten önce mazlumun yanında olan Ulu TÜRK islamiyetten sonra mazlumun yanında olmuştur.

*

Çevrimdışı bafralıkurt

• **
  • 3972
  • -Kubilay-
« Yanıtla #27 : 14 Temmuz 2013, 23:52:10 »
Usta güzele benziyor da benim böyle diziler ile alakam fazla yok. :) Dediğim gibi fantastik bilim kurgu olursa daha iyi olur. Birde gerçek insanlar. :)  tbr*

*

Çevrimdışı Mr.Baybars

• *
  • 405
  • XXI. Arsakes (I. Pacorus)
    • Mod DB
« Yanıtla #28 : 14 Temmuz 2013, 23:59:05 »
Alıntı
ZAMAN YOLCULUKLARININ EN ÜNLÜ KAHRAMANI KÖTÜLERİ ALT ETMEK ÜZERE GÖREV BAŞINDA! GUINNESS REKORLAR KİTABINA GİREN TEK BİLİMKURGU DİZİSİ.

"Açılın, ben Doktor'um!"
İngiltere'de izlenme rekorları kıran, dünyanın dört bir yanında büyük hayran kitleleri edinen BBC imzalı kült yapım.

Televizyon tarihinin en uzun soluklu ve en başarılı bilimkurgu dizisi olarak Guinness Rekorlar Kitabı?na geçen İngiliz menşeli Doctor Who, 2005?te baştan aşağı yenilenen versiyonuyla izleyicilerin beğenisine sunuluyor. Yayın hayatına 1963?te başlayan kült dizi, yaptığı zaman yolculuklarıyla kötülerin en büyük düşmanı haline gelen Doktor adlı eğlenceli bir karakterin etrafında dönüyor. Başrolde izleyeceğimiz ünlü İngiliz oyuncu Christopher Eccleston, seneler içinde Doktor?u canlandıran dokuzuncu aktör olmanın gururunu yaşıyor. Yardımcısıyla birlikte İngilizlere özgü sıradan bir polis kulübesine girip, zamanlar ve mekanlar arası yolculuklara çıkan Doktor?un nefes kesen maceraları, bugüne kadar 39 ayrı ödüle layık görüldü.
6. Sezon 8. Bölüm "Let's kill Hitler"

*

Çevrimdışı bafralıkurt

• **
  • 3972
  • -Kubilay-
« Yanıtla #29 : 15 Temmuz 2013, 00:01:14 »
Bir bakayım şuna. İnşallah güzeldir. Yine siz önerilerde bulunun.  tebessum*

Edit: Usta beğenmedim.  bnak*  Eskiyi anlatıyor.

Prison break? Lost ve Arrow hakkındaki kendi düşünceleriniz neler?
« Son Düzenleme: 15 Temmuz 2013, 00:13:07 Gönderen: bafralikurt »