Yakında Gösterimde Olacak Filmler

• 79 Yanıt
  • 8892 Gösterim

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

*

Çevrimdışı Farisi

• **
  • 630
Ynt: Yakında Gösterimde Olacak Filmler
« Yanıtla #10 : 28 Haziran 2013, 17:07:43 »

Peter Jakcson, 2 saat önce paylaştığı bu fotoğrafla birlikte "Bir kaç dakika önce son Gandalf sahnesini çektik. 1999 yılından bu yana süren maceranın sonuna geldik. Kendimi şuan üzgün hissediyorum" açıklamasını yaptı.

Gandalf 3. filmde olmayacak anlaşılan  uz* İzlemem sinema da Gandalf yoksa para vermekte yok  kah*
"Yaşadığımız dünya ahlakı olmayan bir dünya. Bu dünya çok güç ve az güç, fazla mal ve az mal, fazla güvenlik ve az güvenlik dünyasıdır; savaşın final ahlaksızlık olduğu bir dünya. Milletler kaçınılmaz olarak şu deyişe kendilerini verirler: Kötü olmak ölü olmaktan daha iyidir. Bu dünyada Amerika?nın dış politikası pragmatik olmuştur ve böyle devam edecektir."

« Yanıtla #11 : 28 Haziran 2013, 17:10:30 »
Ben daha ilk filmi de izlemedim. 3. film yayına girerken ilk 2 filmi izleyip ondan sonra sinemada 3.'yü izlemeyi planlıyorum. Bir sonuca bağlanmıyor film ortada kalıyor diyorlar ondan böyle planladım.

''Go back to Jersey, sonny. This is the City of the Angels, and you haven't got any wings.''

*

Çevrimdışı Praetor

• 1833
  • Fear God. Honor the King.
« Yanıtla #12 : 28 Haziran 2013, 17:31:21 »
@farisi
Gandalf ölmicek 3.filmdede olucak 2.filmin çekimlerini geçen sene tamamladılar.Şuan montaj falan yapıyorlar yada bitti onu tam bilmiyorum. 3.filmin nezaman bticeğini bilemiyorum zira gandalf ve sauron sahnelerini önce çekiyorlar.(Ölmelerinden korkuyorlar çünkü,cidiyim şaka yapmıyom :D)
@osmanlıaskeri
 Bence hepsini bir arada izleme 3.5*3 = 10,5   topluca izlediğinde çoğu olayı kaçırırsın bence ilk filmi şimdiden izle yada yakında kesilmiş sahnelerle beraber çıkıcak çıktığında izle  tbr*

*

Çevrimdışı Farisi

• **
  • 630
« Yanıtla #13 : 28 Haziran 2013, 17:33:49 »
@farisi
Gandalf ölmicek

Gandalf ölecek demedim ki  srn* Geçen sene çekmişler hakikaten 2. filmi  kah*
"Yaşadığımız dünya ahlakı olmayan bir dünya. Bu dünya çok güç ve az güç, fazla mal ve az mal, fazla güvenlik ve az güvenlik dünyasıdır; savaşın final ahlaksızlık olduğu bir dünya. Milletler kaçınılmaz olarak şu deyişe kendilerini verirler: Kötü olmak ölü olmaktan daha iyidir. Bu dünyada Amerika?nın dış politikası pragmatik olmuştur ve böyle devam edecektir."

« Yanıtla #14 : 28 Haziran 2013, 18:11:58 »
Ya şimdiden izlesem ortada kalıcak tatmin olamıcam. Ben dizi izlemeye başladığımda bile bir bölüm bittiğinde tatmin olamadığımdan 14-15 bölümü bir günde bitiriyorum :P

İkisini izlerim son filme 1 ay kala falan. 3-4 gün kala da bir daha izlerim. Detay metay kaçırmam :D

''Go back to Jersey, sonny. This is the City of the Angels, and you haven't got any wings.''

*

Çevrimdışı Farisi

• **
  • 630
« Yanıtla #15 : 28 Haziran 2013, 19:12:54 »
Game Of Thrones ilk sezonu 1.5 günde bitirdim tatmin olamadım sindire sindire günde üç bölüm izliyorum artık  ehue*

*

Çevrimdışı Farisi

• **
  • 630
« Yanıtla #16 : 29 Haziran 2013, 15:38:30 »

Jaeger (robot) ve Kaiju (yaratık) dövüş sahnesi karşınızda!

http://www.sinemalar.com/fragman/85783/pacific-rim/15

*

Çevrimdışı Praetor

• 1833
  • Fear God. Honor the King.
« Yanıtla #17 : 29 Haziran 2013, 15:41:28 »
gerçekten süper bi görsel şölen bizi bekliyor.Robotları kulananlar piskopat  kah* adam yük gemisini  bezboll sopası niyetine kulanıyor  ehue*

*

Çevrimdışı Mouth Of Sauron

• **
  • 7175
  • Türk,Türk olduğu için asildir.
« Yanıtla #18 : 29 Haziran 2013, 17:57:26 »

Peter Jakcson, 2 saat önce paylaştığı bu fotoğrafla birlikte "Bir kaç dakika önce son Gandalf sahnesini çektik. 1999 yılından bu yana süren maceranın sonuna geldik. Kendimi şuan üzgün hissediyorum" açıklamasını yaptı.

Gandalf 3. filmde olmayacak anlaşılan  uz* İzlemem sinema da Gandalf yoksa para vermekte yok  kah*
Ah be Gandalf,gözlerim doldu  agla*
There is no light that can defeat darkness!

*

Çevrimdışı Farisi

• **
  • 630
« Yanıtla #19 : 02 Temmuz 2013, 21:05:13 »