Yakında Gösterimde Olacak Filmler

• 79 Yanıt
  • 8047 Gösterim

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

*

Çevrimdışı Abdülhamid

• *
  • 2572
  • Cennet Mekan 2. Abdülhamid Han
Ynt: Yakında Gösterimde Olacak Filmler
« Yanıtla #20 : 02 Temmuz 2013, 21:18:02 »
Hangover ile Dünya savaşı Zyi şiddetle tavisye ediyorum hele ki Hangover 3'ü :))

*

Çevrimdışı Farisi

• **
  • 630
« Yanıtla #21 : 11 Temmuz 2013, 17:50:18 »
Yedinci Oğul filminin Türkçe altyazılı fragmanı yayınlandı!
http://www.sinemalar.com/film/152336/seventh-son

« Son Düzenleme: 11 Temmuz 2013, 17:53:14 Gönderen: FARİSİ »
"Yaşadığımız dünya ahlakı olmayan bir dünya. Bu dünya çok güç ve az güç, fazla mal ve az mal, fazla güvenlik ve az güvenlik dünyasıdır; savaşın final ahlaksızlık olduğu bir dünya. Milletler kaçınılmaz olarak şu deyişe kendilerini verirler: Kötü olmak ölü olmaktan daha iyidir. Bu dünyada Amerika?nın dış politikası pragmatik olmuştur ve böyle devam edecektir."

« Yanıtla #22 : 12 Temmuz 2013, 11:27:16 »
2017'den Yıldız Savaşları yeni bir üçlemeyle gelecek.Çok yakında girecek değil mi gösterime?  ehue*

*

Çevrimdışı Farisi

• **
  • 630
« Yanıtla #23 : 12 Temmuz 2013, 15:05:44 »
Para için seriyi mahvedecek pislikler sinir*
"Yaşadığımız dünya ahlakı olmayan bir dünya. Bu dünya çok güç ve az güç, fazla mal ve az mal, fazla güvenlik ve az güvenlik dünyasıdır; savaşın final ahlaksızlık olduğu bir dünya. Milletler kaçınılmaz olarak şu deyişe kendilerini verirler: Kötü olmak ölü olmaktan daha iyidir. Bu dünyada Amerika?nın dış politikası pragmatik olmuştur ve böyle devam edecektir."

« Yanıtla #24 : 12 Temmuz 2013, 15:23:16 »
Ben daha izlemedim la. Ne zaman izlemeye kalksam bir işim çıkıyor. işim olmadığı zaman da vaktim dar oluyor filmler de uzun seyredemedim gitti Star Wars'u :D

''Go back to Jersey, sonny. This is the City of the Angels, and you haven't got any wings.''

*

Çevrimdışı Farisi

• **
  • 630
« Yanıtla #25 : 12 Temmuz 2013, 15:29:11 »
4 sene önce Cnbc-e vermişti hepsini.

Oldboy filminin fragmanı karşınızda!

« Yanıtla #26 : 12 Temmuz 2013, 15:31:23 »
4 sene önce CNBC-e'den haberin var mıydı desene :P O zamanlar inektim ben ne filmi ne serisi :P
« Son Düzenleme: 12 Temmuz 2013, 15:31:31 Gönderen: osmanliaskeri »

''Go back to Jersey, sonny. This is the City of the Angels, and you haven't got any wings.''

*

Çevrimdışı MedievalMusti99

• **
  • 3270
  • Eskiler eskiden güzeldi.
« Yanıtla #27 : 12 Temmuz 2013, 15:34:43 »
Ben tüm filmlerini izledim Yıldız Savaşlarını.Seriyi de su gibi biliyorum Yuuzhan Vong'tan Karanlığın Kardeşliği'ne kadar.Yeni film hangi dönemi konu alacak ?

« Yanıtla #28 : 13 Temmuz 2013, 17:09:46 »
İki yıl önce gazete eklerinde okumuştum.Yeni seri Old Republic oyunu hikayesi çerçevesinde gelişebilirmiş.Tahminim, Sithlerin ortaya çıkışı ve ilk yok ediliş vakasını anlatır.Hatırlayın "Gizli Tehlike" filminde onların bin yıl önce yenildiği ve ortada görülmedikleri lafı geçiyordu.Quaigon Jin kendisine Darth Maul'un saldırdığını söylediği sahnede.Yani cumhuriyetin kuruluşuna gidiyor olabilir.Ayrıca Yoda ve şu Darth Sidious'un anlattığı sith efsanesindeki sith lordu olaya dahil olabilir.Bu benim tahminim.

Tabi vakit daha çok.Zaman akarken projeyi iptal ettirebilecek çok şeyler olabilir.Sonuçta bekleyip görmekten başka yapacak şey yok.Çok bel bağlamamak lazım.Aslında bence yapılmasa daha iyi olur.
« Son Düzenleme: 13 Temmuz 2013, 17:13:13 Gönderen: general263 »

*

Çevrimdışı Farisi

• **
  • 630
« Yanıtla #29 : 14 Temmuz 2013, 23:20:39 »
"Behzat Ç. Ankara Yanıyor" çekimleri tamam, Kasımda vizyonda.