Yarışma Kuralları ve Açıklamaları

• 3 Yanıt
  • 1584 Gösterim

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

*

Çevrimdışı Independence23

• *
  • 1301
  • Rammstein dinleyin lan
Yarışma Kuralları ve Açıklamaları
« : 11 Temmuz 2013, 18:28:12 »
  Biz Total War hayranları her hafta, belki de her gün defalarca kez TW oyunlarımızda campaignlere yer veriyoruz. Zaten yapımcılar oyunu yeterince zevkli hale getiriyorken agresif yapay zekalar, düştüğümüz maddi sıkıntıların getirdiği zorluklar, devletimizin yıkılmanın eşiğine gelmesi gibi sorunlar, bize çok daha zevkli bir Total War heyecanı ve serüveni yaşatıyor.
 TW bölümlerinde paylaştığınız campaignleri burada paylaşmaya ne dersiniz?
 Yarışmamızın konusu gayet anlaşılır: Yarışmaya katılan en ilgi çekici campaigni seçiyoruz. Seçimi yaparken üyelerimizin dikkat etmesi gereken üç önemli husus:

1-) Anlatımın düzgün ve çekici olması

2-) Yazı-görsel kombininin/sayfa düzeninin iyi ayarlanmış olması

3-) En önemlisi de campaign yazısının ve campaigndeki çekişmenin okunmasının, okura zevk vermesi

Şeklinde sıralanabilir.

Kurallarımıza gelirsek:

1-) Üyeler asla katılımcılara samimiyet, istek vb... nedenlerle oy vermemelidirler. Hiçbir katılımcı, hiçbir seçmeni kendine oy vermesi konusunda ikna etmeye çalışamaz. Seçmenler, yukarında belirttiğim esaslar doğrultusunda oy vereceği sunumu seçecektir.

2-) Katılımların belirtildiği konuda sadece campaign sunumları sunulabilir. Campaignlerle ilgili yorum, birbirinize soracağınız soru vb. şeyleri Campaign Yorumları ve Sohbetleri konusundan takip edebilirsiniz.

3-) Resimler JPG ya da PNG formatında foruma eklenmelidir. BMP formatındaki bir resmi JPG veya PNG?ye dönüştürmek istiyorsanız, ilgili resmi Paint?e kopyalayabilir ve Farklı Kaydet?ten format değişikliği yapabilirsiniz.

4-) Yarışma formatı, 1 hafta katılım ve 1 hafta oylama süreci şeklinde işleyecektir.

5-) Oylama konusu açıldıktan sonra katılım konusuna yapılan başvurular kabul edilmeyecektir.

6-) Her seçmen en fazla 1 oy kullanabilir.

7-) Campaignini sunan kişi, metinlerin yazı tipini, puntosunu, rengini vb. özgürce seçebilir lakin sunumunu yayınladıktan sonra düzenleyemez.

8-) Yapılan yazım yanlışları, kod hataları, metinlerin şekli şemali vb. daha sonra düzeltilemez. Bu yüzden sunumunuzu yayınlamadan önce ??tekrar tekrar?? kontrol edin. Uyarmadı demeyin! Sunumunda düzenleme yapan katılımcı diskalifiye olacaktır.

9-) Bir sunumdaki tüm resimler campaign oynanışından alınmalıdır.

10-) Her katılımcı sadece 1 campaign sunumuyla yarışmaya katılabilir.

11-) Resimlerinizin odak noktasını seçmene gösterebilmek için resimlerinizi kırparak sunumunuza ekleyiniz.

12-) Sunumunuzda üç satırlık en az üç paragraf ve üç adet de resim bulunmalıdır.

Campaign sunumları nasıl olacak?   

Aşağıda bir campaign sunumu verilmiştir. Sunumlar spoiler içindeki örnek formatta olmalıdır:

Spoiler
[close]

Daha geç dönemdeki campaignlerinizi paylaşırsanız daha çekişmeli bir ortam sunabilirsiniz. Ben 1.5'i yeni yüklediğim için elimde en fazla 1705 savesi vardı. Örnek olarak böyle bir şey hazırladım.
 Resimleri yüklerken birtakım sorunlar çıkıtğı için 800x600 ebatında yüklemek zorunda kaldım. Sizler ''Yeniden boyutlandırma yapmadan'' resimleri upload edebilirsiniz.

*

Çevrimdışı Jaguar

• 1995
  • Wehrmacht
Ynt: Yarışma Kuralları ve Açıklamaları
« Yanıtla #1 : 27 Temmuz 2013, 15:24:14 »
Alıntı
aha geç dönemdeki campaignlerinizi paylaşırsanız daha çekişmeli bir ortam sunabilirsiniz. Ben 1.5'i yeni yüklediğim için elimde en fazla 1705 savesi vardı. Örnek olarak böyle bir şey hazırladım.
 Resimleri yüklerken birtakım sorunlar çıkıtğı için 800x600 ebatında yüklemek zorunda kaldım. Sizler ''Yeniden boyutlandırma yapmadan'' resimleri upload edebilirsiniz

adam geç dönem olursa daha iyi olur diyor yani amaç şu kampanyanı tanıtacaksın anlatacaktsın en ilginçide birinci olacak

*

Çevrimdışı Easterling

• **
  • 6246
  • Evrenin gözünde sen nesin ki ?
Ynt: Yarışma Kuralları ve Açıklamaları
« Yanıtla #2 : 27 Temmuz 2013, 15:29:37 »
Anladım, sağol.

*

Çevrimdışı mrgold2626

• *
  • 447