Tavsiye Edilen Modlar

• 23 Yanıt
  • 28920 Gösterim

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Ynt: Tavsiye Edilen Modlar
« Yanıtla #20 : 03 Mayıs 2017, 08:18:58 »
merhab arkadaşlar ben dartmodu kurup oynamıstım güzel bir moddu ancak şimdi bu imperial destroyer modunu kurmak istiyorum kurulumu anlamadım birde 4.42 yazmışsınız başına ama beni yönlendiren sitede 5.0 yazıyor indirdiğim dosyalarda ve toplam boyutu 5 part indirdim 5gb gibi  açınca 13 gb oluyor boyutu sadece bu dosyalarımı kuracağım yoksa bundan baska bi versiyonu kurmam lzm mı biriniz yardımcı olursa cok dua ederim tesekkürler simdiden

« Yanıtla #21 : 03 Mayıs 2017, 13:59:04 »
Evet moda yakın zamanda güncelleme gelmiş sanırım. Doğrusu 5.0 olacak..
İndirmen gereken dosyalar en üstte, ilk maddede olanlar ve sen de sanırım onları indirdin zaten..
http://www.twcenter.net/forums/showthread.php?683743-IMPERIAL-DESTROYER-4-42-DOWNLOAD-AND-INSTALLATION

Mor ile "Submod" başlığının altındakiler ise moda gelen modlar :)
Özellikle submodların en üstte büyük harfle yazılanı şiddetle indirmeni tavsiye ederim..
Şu an yazamayacağım kadar yeni özellik var.. (örn: hastalıklar, felaketler deprem, volkan gibi, barış antlaşmaları vs vs vs)

« Yanıtla #22 : 03 Mayıs 2017, 19:50:09 »
öncelikle teşekkür ederim kardeşim ilgilendiğin için şimdi o zaman ben o 5 partı indirmiştim rardan cıkardım 13 gb filan sadece bunu kurucam di mi yanlış anlamadım ? birde modu nasıl kurarım ve o dediğin mor şeyler çok gerekli mi yenilikleri detaylı yazarsan cok mutlu olurum son olarak birde modda en başlarda osmanlı için ticarette bug var hata cok diyorlardı o kalktımı eğer bu 5.0 ile bu sorunuda çözdülerse bu mod bence dartmod'dan daha ön planda olur benim için dartmodu oynadım ama sıkıyor bir süre sonra bu mod çok renkli özeldende yazabilirsin hayırlı aksamlar kardesim

« Yanıtla #23 : 02 Ocak 2018, 19:38:29 »
osmanlı zaten bu dönemde çok güçsüz kardeşim yıkılma sürecine giriyor.