Yeni Total War Oyunu Açıklandı - Total War: Three Kingdoms

• 40 Yanıt
  • 1313 Gösterim

0 Üye ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

*

Çevrimdışı Lyoness

• 36
  • İtikat Savaşında sabrın tükendiği yerdeyiz !
    • Steam
Ynt: Yeni Total War Oyunu Açıklandı - Total War: Three Kingdoms
« Yanıtla #20 : 11 Ocak 2018, 18:04:24 »
Ciddi bir indirim geldiği vakit ilgileniriz diyelim o vakit. Total War Attila'nın 20 liraya satılır hale geldiğini düşünürsek ben ümitliyim. Tabi 2-3 ay içinde demiyorum nasıl anlaşılırsa işte. :)

« Yanıtla #21 : 11 Ocak 2018, 18:19:53 »
Öncelikle merhaba herkese, eski hesabımın şifresini unuttuğum için yeni bir üyelik açtım  tebessum* Öncelikle Çin'in gizemli tarihi her zaman için ilgimi çekmişti. O yüzden bu oyunu 4 gözle bekliyor olacağım. Bir de oyunda Türk devletlerinden bazılarının olması ihtimali de ayrı bir olay tabii  ehue* Ana oyunda olmasa bile gelecek bir DLC ile Çin'e kök söktüren Hunlar veya Köktürklerin eklenmesi muhteşem olurdu

« Yanıtla #22 : 11 Ocak 2018, 20:23:22 »
Ne zamandır bekliyordum tarihsel total war oyununu , Attiladan sonra oynamak istemedim warhammer serisini bana göre değildi tarihsel olmalıydı . Beklentim medieval 3 idi veya antik çağda hititler asurlar babiller felan , yani daha önceki oyunlarda ele alınmamış bir tarihsel dönem bekliyordum . Çini de düşünmüştüm çin tarihi de sonuçta ele alınmamıştı total warda bir de baktım ki geliyor çin tarihi temalı yeni oyunumuz :)   valla ana oyunda türk devleti olması oldukça düşük bir ihtimal çindeki karışıklıkları içerecek çünkü oyun , ama dlclerde beklerim valla  çin tarihinden kesitli dlclerde göktürkler olsa sasaniler olsa talas savaşı  asya coğrafyasında offfffffff     

Ya bir yol bulacağız,ya da bir yol yapacağız. 

Hannibal Barca

*

Çevrimdışı Ali ATASOY

• 32
  • NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE!
« Yanıtla #23 : 12 Ocak 2018, 00:10:27 »
Peki bu oyun Antik Çin 'i konu alacak, anladık da peki geçenlerde duyurulan Total War Saga - Thrones of Britannia VIKINGS, DLC olarak ATTİLA için mi çıkacak yoksa ayrı bir Total War oyunu mu olacak? Eğer Attila Total War için çıkacak bir DLC ise; zaten Attila ve Age of Charlemagne DLC için Vikingler oynanabilir bir devlet değil mi? Zırva zırva işler peşinde bu CA gibi geliyor bana? Varsa yanlışım düzeltin, ben de hatamı kabul edeyim o zaman. Hiçbir şey iddaa etmiyorum, sadece soruyorum çünkü!

ask* ask* ask*
« Son Düzenleme: 12 Ocak 2018, 00:17:23 Gönderen: Ali ATASOY »
SAVAŞ ZORUNLU VE KAÇINILMAZ OLMALIDIR,

MİLLETİN HAYATI TEHLİKEYLE KARŞI KARŞIYA KALMADIKÇA,

HARP BİR CİNAYETTİR!

Mustafa Kemal Atatürk

« Yanıtla #24 : 12 Ocak 2018, 01:58:57 »
Total War'ın artık bir yan serisi var:  Total War Saga..
İlk üyesi de Total War Saga: Thrones of Britannia..
Bu oyunlar eski oyunlar üzerine yapılan genişleme paketleri olacak ama o oyunlar olmadan da çalışabilecek..
Tıpkı Fall of the Samurai gibi..
« Son Düzenleme: 12 Ocak 2018, 01:59:15 Gönderen: mehmetozan »

*

Çevrimdışı Ali ATASOY

• 32
« Yanıtla #25 : 12 Ocak 2018, 02:28:31 »
Yanıtınız için teşekkür ederim. Peki, bu SAGA 'nın piyasaya çıkış tarihi de 2018 Sonbahar ayları mı?  tebessum*
« Son Düzenleme: 12 Ocak 2018, 15:22:56 Gönderen: Ali ATASOY »

HARP BİR CİNAYETTİR!

Mustafa Kemal Atatürk

« Yanıtla #26 : 12 Ocak 2018, 03:13:34 »
Onun çıkış tarihi net değil..
Three Kingdoms'ın ki de net değil. Sadece sonbaharda çıkacak deniyor..
Britannia daha önce çıkacaktır. Bu yüzden tahminim Haziran-Temmuz gibi çıkacağı..

*

Çevrimdışı Ali ATASOY

• 32
« Yanıtla #27 : 12 Ocak 2018, 15:23:28 »
Onun çıkış tarihi net değil..
Three Kingdoms'ın ki de net değil. Sadece sonbaharda çıkacak deniyor..
Britannia daha önce çıkacaktır. Bu yüzden tahminim Haziran-Temmuz gibi çıkacağı..

OK!  tebessum*

HARP BİR CİNAYETTİR!

Mustafa Kemal Atatürk

*

Çevrimdışı Emprecuss

• **
  • 5928
  • Officer Of The Phalangite
« Yanıtla #28 : 13 Ocak 2018, 12:07:42 »
Sanırım en sevdiğim tw oyunlarından birisi olacak. Daha önce araştırdığım, hakkında diziler, filmler, belgeseller izlediğim bir konu olması beni fazlasıyla memnun etti.

Sondaki düello Huloa Geçitleri savaşındaydı. 2.03 lük savaş tanrısı Lu Bu'yu gördük, ayı general Zhang Fei'yi gördük, Muhteşem sakallı general Guan Yu'yu gördük, benim süper kahramanım Zhao Yun'u bir sonrakinde görürüz umarım.

Türk kavmi konusundaysa o dönemde Güney Hunları bölgede asimile olmak üzere bir konumda yer alıyor kitapta. Xiliang diyorlar adlarına, bütün özellikleri çinliler gibi tek fark çinin hayli kuzeyindeki geniş araziye hükmediyorlar ve Çin seddinin gerisindeler.
Ma Chao var başlarında büyük bir adamdır kendisi.

*

Çevrimdışı Ali ATASOY

• 32
« Yanıtla #29 : 13 Ocak 2018, 13:40:57 »
Sanırım en sevdiğim tw oyunlarından birisi olacak. Daha önce araştırdığım, hakkında diziler, filmler, belgeseller izlediğim bir konu olması beni fazlasıyla memnun etti.

Sondaki düello Huloa Geçitleri savaşındaydı. 2.03 lük savaş tanrısı Lu Bu'yu gördük, ayı general Zhang Fei'yi gördük, Muhteşem sakallı general Guan Yu'yu gördük, benim süper kahramanım Zhao Yun'u bir sonrakinde görürüz umarım.

Türk kavmi konusundaysa o dönemde Güney Hunları bölgede asimile olmak üzere bir konumda yer alıyor kitapta. Xiliang diyorlar adlarına, bütün özellikleri çinliler gibi tek fark çinin hayli kuzeyindeki geniş araziye hükmediyorlar ve Çin seddinin gerisindeler.
Ma Chao var başlarında büyük bir adamdır kendisi.

Bana bu izlediğin belgesellerden link verebilir misin lütfen? Teşekkür ederim!  tebessum*

HARP BİR CİNAYETTİR!

Mustafa Kemal Atatürk