Yeni başlayanlar ülke önerisi

• 20 Yanıt
  • 5333 Gösterim

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

*

Çevrimdışı onurexs

• 71
  • Öğrenin,Oynayın,Paylaşın:Mutlu Olun ! (Tavsiye)
Yeni başlayanlar ülke önerisi
« : 08 Nisan 2012, 15:11:53 »
Arkadaşlar yeni başladım etw ye bana yönetmesi kolay zevkli yeni başlayanlara uygun öğretici ülke lazım hangisidir o ?
Bide birden fazla toprak yönetmekte zorlanıyorum  pff* bunu geliştirmek için hangi ülkelerle başlayıp sonra hangi ülkelere geçiyim önericek varmı arkadaşlar şimdiden teşekür ederim   tebessum*
Medival total war 2 genel bilgiler:Tıkla

Empire total war ekonomi rehberi=Tıkla

Empire Total WarMaratha Rehberi=Tıkla

*

Çevrimdışı lamuerte

• *
  • 2589
Ynt: Yeni başlayanlar ülke önerisi
« Yanıtla #1 : 08 Nisan 2012, 15:27:25 »
İngiltereyle başla hem avrupa savaşlarından uzak hem ekonomi iyi hemde birimler güçlü  tebessum*

« Yanıtla #2 : 08 Nisan 2012, 15:35:41 »
isveç ile başla danimarkanın üstteki adası dahil her yerini al rusyaya karşı ordunu topla ama savun kendini hep  ask*

Sonra amerikadaki korsanları yıkarak başlarsın yavaş yavaş amerikaya açılmayı sonra kendine ingiltere veya fransa arasında taraf seç duruma göre sonra ister rusya tarafında ister amerikada savaş :)

*

Çevrimdışı PargalıHalil

• **
  • 964
  • Silahı dolu olanlar ve kazanlar ...
« Yanıtla #3 : 08 Nisan 2012, 16:04:26 »
Prusya çok zevkli oluyor onunla başla ...  tbr*

*

Çevrimdışı onat171

• *
  • 76
  • Total War Türkiye
« Yanıtla #4 : 08 Nisan 2012, 17:06:59 »
Çok toprak yönetemiyorum ve zevkli olsun istiyorsun kesinlikle prusya ama sonra ingiltere oynarsın daha çok şehri var ama ilk arkadaşın dediği gibi avrupa savaşlarından uzak hem amerikada toprağı olmasına rağmen kızılderililerden uzak.Avrupaya ya da amerika ya istediğin gibi çıkarma yaparsın.Avrupaya çıkarma yaparsan Fransa Parisle başlamanı öneririm.Sana çok askere ve paraya mal olur ama en büyük düşmanının kalbini sökersin.Sonuçta çok yakındasınız sen birşey yapmazsan belki de fransa senin kalbine,londraya saldırır.Ha bide son olarak maratha yı da seçebilirsin.Mughal kolay zaten sonra önüne açılır asya zorlarsan ordan avrupa ama kısa yolu kullanıp barbary states e saldırıp ispanya dan da avrupaya çıkabilirsin.Osmanlı daha çok zorlaya bilir hem ayrıca osmanlıdan gidersen önünde rusya avusturya prusya ve lehistAn olur öbür türlü barbary ispanya belki portugal ve fransa olur tabi toprak bütünlüğüne önem vermiyorsan Güçlü bir filo kurup gemiyle amerika ya bile gidebilirsin yada aynı şeyi avrupa için yapabilirsin.

*

Çevrimdışı ryan

• **
  • 617
« Yanıtla #5 : 09 Nisan 2012, 21:25:08 »
ingiltere ile başlayabilirsin.

« Yanıtla #6 : 09 Nisan 2012, 21:28:03 »
Prusya ile başla İngiltere ile devam et.
Gidici olduğum kadar yaptıklarım baki.

*

Çevrimdışı ysuuf77

• *
  • 2679
« Yanıtla #7 : 10 Nisan 2012, 01:08:23 »
Ordan sağa dön, kime sorsan gösterir.

*

Çevrimdışı kür-şad

• *
  • 495
  • Türkün en önemli vasfı teşkilatçılığıdır
« Yanıtla #8 : 10 Nisan 2012, 12:31:18 »
İlk başlayanlar için ingiltere ideal bence.Oyunu öğrenip kavraman daha kolay olcaktır ingiltereyle

"Ben can verebilirim. Milletim, dünya durdukça mücadeleye devam edecektir." (Altay kahramanı Osman Batur 1951.)

*

Çevrimdışı Deatlees

• *
  • 373
  • Allah Türkü Korusun ve Yüceltsin
« Yanıtla #9 : 11 Nisan 2012, 23:06:32 »
Ordan sağa dön, kime sorsan gösterir.
yardir* yardir* yardir* yardir*
Gladio