Son İletiler

Sayfa: [1] 2 3 ... 10
1
İmac için mod varmi ?
2
Anime ve Animasyon / Ynt: En sevdiğiniz anime
« Son İleti Gönderen: [Haccı]Emmi Dün, 00:12:09 »
MMORPG ve RPG başlı başına eroindir eğer idealist bir insansanız bulaşmayın.İki ay aralıksız World of Warcraft oynayıp bir ay ara verdiğimde bildiğin ellerim titriyordu yoksunluk krizine girmiştim.Hele ki benim gibi hikayesini aylarca okuyup en son gelişmeleri bile takip ediyorsanız gerçek hayata dönmek gerçekten çok zorlaşıyor.Anime(klasikler dışında izlemiyorum) ve romanlarda da durum benzerleşebiliyor fakat o oyundaki gibi benimsediğiniz, kendi oluşturduğunuz karakter olmadığı için az biraz daha iyi durumda oluyorsunuz.

Bu yüzdendir ki belli bir yaşa kadar bu tarz derin hikayelere sahip dünyalara çocukların ulaşmasını takdir etmiyorum.Çok ciddi sorunlara yol açabiliyor.
3
Anime ve Animasyon / Ynt: Kingdom; beni Total War oynamaya gazlayan bir anime.
« Son İleti Gönderen: peymane 24 Eylül 2017, 23:01:22 »
Tüm sezona denk gelmedim. Linkler hep kırık nete ama birkaç örnek için izlenecek yerler var. Fantastik öğeleri çıkarsan Blue Lotus TW modu oynanır bundan sonra. Zaten fantastik öğeler sadece görsel. Strateji aynı mecburen.
4
Anime ve Animasyon / Ynt: En sevdiğiniz anime
« Son İleti Gönderen: peymane 24 Eylül 2017, 22:51:58 »
Çok seyretmedim. Küçükken Samuray X vardı. Geçen yıllarda üçlü filmini çektiler. Filmler normal çekim tabi, anime değil. O günkü heyecanla izledim. Naruto maruto falan bilmem ben. Samuray X bi tane. Çünkü baktım acayip sarıyor hiç bulaşmadım. Sırf bu yüzden mmorg tarzı online oyunlara bile bulaşmıyorum. Bağımlılık yapıyor abi.
5
Bir medievalcı olarak torunlarımın zamanında görürüm sanırım yeni oyunu.
6
Sıfırdan başlayarak daha kaliteli yapabilirsin. tbr*
7
Total War Türkiye Sohbet / Ynt: Total War multiplayer turnavası olur mu?
« Son İleti Gönderen: delibaron 22 Eylül 2017, 14:07:32 »
kişi sayısı az gözüküyor. bu yüzden lig usulü yapabiliriz.

3 tane kesin katılımcı var şu anda gözüken.

-delibaron
-mehmetozan
-qli_61
8
Total War Türkiye Sohbet / Ynt: Total War multiplayer turnavası olur mu?
« Son İleti Gönderen: psycable 22 Eylül 2017, 13:23:11 »
Ntw ye gelirim
9
Napoleon: Total War Genel Sohbet / Ynt: ntw dlc leri
« Son İleti Gönderen: mehmetozan 22 Eylül 2017, 07:01:53 »
DLC'ler kısmından seçerek dlclerin ne içerdiğini öğrenebilirsin. Kolaylıkla bulunabilecek şeyleri sormamak lazım..
http://store.steampowered.com/app/34030/Napoleon_Total_War/?l=turkish

Değer mi kısmına gelirsek eğer 1 yeni sefer haritası ve 3 birim paketi olmak üzere 4 DLC var..
Bunları da inceleyip karar vermek yine sana düşer. Bence en azından birim paketlerini edinsen fena olmaz..
Bunlar indirime kesin girer diyemem ama tavsiyem Cadılar Bayramı indirimlerini beklemen..

not: Lütfen konuları doğru yere açalım..
10
Total War: Warhammer Genel Sohbet / Norska DLC incelemesi ve Oynanış
« Son İleti Gönderen: polatgeyik 22 Eylül 2017, 03:54:32 »
Norsca coğrafi olarak güvenli diyebileceğimiz Old World ün kuzey bölgesinde dağların ve dondurucu soğuğun , kaos yozlaşmasıyla birleştiği oldukça çetin bir bölgede yer alıyor .
Ordu yapısı  güçlü ve zayıf yönleri açısından Kaos ile benzerlik gösteriyor fakat görünüş ve ordudaki yaratıkların ırkları açısından oldukça farklı. Piyadeleri Kaos gibi güçlü ve cesur fakat Kaos a göre daha hafif zırhlı ve daha seri . Canavarlara gelirsek  Kurtadamlar , Mamutlar , Fimir savaşçıları gibi Kaos dan tamamen farklı yaratılar bulunuyor .  Kaos daki Dragon Ogre gibi yaratıkların da çoğu Norsca da yok . Ayrıca ticaret de yapabiliyorlar . Norsca nın en zayıf yönü ise yerleşim yerlerinin surlara sahip olmaması.
                                                                                                                    Sonrası Norsca senaryosu ile ilgili spoiler içerebilir
Norsca ile oynarken en önemli mekaniklerden biri seçeceğiniz tanrı . 4 tane tanrı var Kaos tanrılarını temsil eden Tazı (Khorne) , Karga ( Nurgle) , Yılan ( Slaanesh) ,  Kartal ( Tzeentch ). Yaptığınız yerle bir etme eylemlerini bu tanrılardan birine adayarak sevgilerini kazanıyorsunuz ama nihayetinde 1 tanesine yönelmeniz  gerekiyor. İlk olarak hangisinin sevgisini 100 puana ulaştırırsanız o tanrı size büyük bir ödül veriyor.
 Ödüller :
Tazı -Ordular için tecrübe bonusu + çok güçlü bir Cehennem topu tarzı menzilli bir savaş aleti ( Norsca da bu tarz aletler olmadığı için çok kıymetli olabilir)
Karga-  Tüm dünyayı saran ve sadece seni etkilemeyecek bir veba + yüksek zayiat ikmal oranı yani iyileşme + Karaktelerin yara iyileşme süresi -4 yani ertesi tur geri dönerler.
Yılan- Orduların  Bakım maliytinde azalma + Bretonnia daki Yeşil Sövalye gibi sıradışı güçlü bir kahraman ( İşkenceci Kihar )
Kartal- Kaos daki yapay zekada gelen Sarthorael the Ever Watcher a benzeyen bir efsanevi lord  ( Labirent Bekçisi Azrik) +  Yüksek teknoloji araştırma oranı 
Ceza :
Ama bunun sonucunda diğer 3 tanrı size sinirlenip üstünüze ordularını yolluyor . Bu orduları yok ettikten sonra Kaos geliyor . Ve size 2 seçenek sunuluyor ya Archaon Everchosen ı liderin olurak kabul edersin ya da Ebedi Seçilmiş ben olacağım diyip onu devirmeye çalışırsın . İlk seçenek çok kolay Kaos ile birlikte hareket et , Archaon un peşine takıl o seni korusun sen de  yağma ve talanlardan payına düşene razı ol . İkinci seçenek çok zor çünkü Archaon a isyan ettiğin için  Kaos orduları doğrudan size yöneliyor  . Ama eğer başarırsan gerçek anlamda ebedi seçilmiş olduğunuzu oyun size hissettiriyor , verilen birçok bonusdan en önemlisi ordu bakım maliyetinde %75 azalma , bu da normalde çıkardığınızın 4 katı ordu çıkarabileceğiniz anlamına geliyor gerisini siz düşünün :)
Sayfa: [1] 2 3 ... 10