MTW2 için "Mod Yapımı" ve "Faydalı Minimod"lar! (Detaylı anlatım)

• 200 Yanıt
  • 65717 Gösterim

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

*

Çevrimdışı Çağrı Beg

• ?Reis-ül Küttab?
  • 1137
  • İnsanı ölümden eceli korur.
[member=45482]58strider58[/member] [member=46012]emir027[/member]

Unpack yapılan dosyalar bazen AppData\Roaming\SEGA\Medieval II\Data içinde olabiliyor bu klasörün içine bakmayı deneyin.
Caesar dedi ki: "Eski Roma yasasını yıkmadıkça onun yönteminde payıma düşeni yapamam. Tanrıların bana bağışladığı yetenek hiç meyve vermeden kurur gider."
Ama Pompeius şöyle dedi: "Yasa herşeyin üstündedir. Yasayı çiğneyenin sonu ölümdür." Caesar şöyle yanıt verdi: "Yasayı kaldırıyorum. Gücü yeten varsa buyursun öldürsün beni."
Caesar yasayı kaldırdı.

Dandik konu.

*

Çevrimdışı Diesel

• **
  • 3955
  • ~ Brotherhood Of Steel ~
Bu konu kaç senedir modculara ilk temeli kurduruyor , keşke böyle bi ileti ile hortlamasaydı.
dizel

*

Çevrimdışı Aura

• *
  • 2163
  • Demircan Öney
Konu dandik değil. Ama artık çağın çok gerisinde bir konu...

*

Çevrimdışı Çağrı Beg

• ?Reis-ül Küttab?
  • 1137
  • İnsanı ölümden eceli korur.
Ynt: MTW2 için "Mod Yapımı" ve "Faydalı Minimod"lar! (Detaylı anlatım)
« Yanıtla #194 : 03 Ağustos 2015, 21:25:45 »
Dandik konu.
Bu konu bu forumdaki belki de en faydalı 3 konudan biridir.
Caesar dedi ki: "Eski Roma yasasını yıkmadıkça onun yönteminde payıma düşeni yapamam. Tanrıların bana bağışladığı yetenek hiç meyve vermeden kurur gider."
Ama Pompeius şöyle dedi: "Yasa herşeyin üstündedir. Yasayı çiğneyenin sonu ölümdür." Caesar şöyle yanıt verdi: "Yasayı kaldırıyorum. Gücü yeten varsa buyursun öldürsün beni."
Caesar yasayı kaldırdı.

*

Çevrimdışı ikooo123

• **
  • 534
  • Gerekirse vatan için ölmek işte o vakit ölürüz.
Ynt: MTW2 için "Mod Yapımı" ve "Faydalı Minimod"lar! (Detaylı anlatım)
« Yanıtla #195 : 03 Ağustos 2015, 22:08:43 »
Bu konu bu forumdaki belki de en faydalı 3 konudan biridir.
İttihat ve Terakki-Selanikli

*

Çevrimdışı CrixusRevenge

• *
  • 338
  • Biz ki Melik-i Turan, Emir-i Türkistan'ız
1.1 var ama unpack yapmıyor yardımcı olabilecek varmı ?
''İyi yahut kötü bütün hakikatler aslana benzer. Onlara dokununca alemi birbirine katarlar. Hakikat kıyısı, dibi bulunmayan büyük bir deryadır. O deryanın suyu ise baştan başa ateştir. Dalgası da inci...

Ey can!.. Bu hakikat ateş yağmurudur. Bir damlası yüzünden yeryüzü harabeye döner. Bir damlanın meydana getirdiği tufanda niceleri Nuh Aleyhisselam'la birlikte aynı gemiye biner, niceleri de boğulur gider.

Her insan topraktan yaratılmış, vücudunda nice gökyüzü Güneş'i vardır. Orada nice güçlü, kuvvetli, kükremiş aslanlar ceylanlar şekline girmiş, gizlenmişlerdir.

Aslında insanın aradığı her şey, her şekil, her suret düşünceden meydana gelir. Gönle gamdan bir Peygamber gelince ötelerden Cebrail gönle iner, düşünce, Meryem gibi yüzlerce İsa'ya gebe kalır.

Geceniz gizlediği hakikat nedir? Bu tepeden tırnağa kana bulanmış gök kubbeden yağan nedir? Kendi ciğerinden akan kan mıdır? Peki kader nedir? O kanı durdurmak mı, yoksa o kanda boğulmak mıdır?''

1.1 de unpack yoktu yanlış hatırlamıyorsam. Zaten 1.1 de kalınacak sürüm değil. Sen onu 1.3 yap en az..

*

Çevrimdışı CrixusRevenge

• *
  • 338
  • Biz ki Melik-i Turan, Emir-i Türkistan'ız
biliyorumda 1.2 ye geçince encountered an unspecified error and will now exit hatası veriyor , 1.3 yükliyim üzerine diyorum ondada hata veriyor kaç kere silip yükledim
''İyi yahut kötü bütün hakikatler aslana benzer. Onlara dokununca alemi birbirine katarlar. Hakikat kıyısı, dibi bulunmayan büyük bir deryadır. O deryanın suyu ise baştan başa ateştir. Dalgası da inci...

Ey can!.. Bu hakikat ateş yağmurudur. Bir damlası yüzünden yeryüzü harabeye döner. Bir damlanın meydana getirdiği tufanda niceleri Nuh Aleyhisselam'la birlikte aynı gemiye biner, niceleri de boğulur gider.

Her insan topraktan yaratılmış, vücudunda nice gökyüzü Güneş'i vardır. Orada nice güçlü, kuvvetli, kükremiş aslanlar ceylanlar şekline girmiş, gizlenmişlerdir.

Aslında insanın aradığı her şey, her şekil, her suret düşünceden meydana gelir. Gönle gamdan bir Peygamber gelince ötelerden Cebrail gönle iner, düşünce, Meryem gibi yüzlerce İsa'ya gebe kalır.

Geceniz gizlediği hakikat nedir? Bu tepeden tırnağa kana bulanmış gök kubbeden yağan nedir? Kendi ciğerinden akan kan mıdır? Peki kader nedir? O kanı durdurmak mı, yoksa o kanda boğulmak mıdır?''

1.1 yapmadan 1.2 ye geç. Ondan sonra 1.3 kur..
Bir de 1.2 patch atmadan önce oyunu crackleme..