Total War: Attila - İlk Bakış 3. Bölüm (TWT Özel)

• 45 Yanıt
  • 4538 Gösterim

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

*

Çevrimdışı * Halife *

• *
  • 12574
  • Tek tabanca...
    • Kişisel sitem
Ynt: Total War: Attila - İlk Bakış 3. Bölüm (TWT Özel)
« Yanıtla #20 : 15 Ocak 2015, 03:20:15 »
3. bölümde isyancılar kücücük orduyla şehiri kuşatıyor kuşatma silahları v.s saçma + isyancı ordusuda çok küçük rome 2'den bir farkı olucağini sanmıyorum ama ayrıntı çok olucak.

Bunun sebebi Ostragotların da savaşa gelmesi. Normalde sırf o Ostragot ordusu hem benim hem de isyancıların ordusundan daha fazla orduya sahip. Eğer sadece isyancı olsalardı gelmezlerdi.

oyun iyi gozukuyor ama rome 2 yi modlayip vermisler onumuze
1 oyuna 2 oyun parasi vermemizi istiyorlar bu nedir ya
acikcasi videolara bakipda saglam oyun falan demeyin
rome 2 ki videolar da oyun mukkemmel otesiydi ama ciktiginda....
yok arkadas oyle 70-80 TL lik oyun deyil bu ben almam akliniz varsa sizde almayin

Vallahi benim herhangi bir firmadan çıkarım yok, haklı da olsanız en azından indirim zamanını bekleyin. Mahrum kalmak saçma. Yani bir nevi gülü seven dikenine katlanıyor pffff  sinir* durum bu yani.

*

Çevrimdışı Holy War

• *
  • 370
  • Hmmm Putin Müslüman Bi Kere...
« Yanıtla #21 : 15 Ocak 2015, 04:07:13 »
Rome 2 ve atilla sistem gereksinimleri farklı ancak fps anlamında durum nasıl acaba?

« Yanıtla #22 : 15 Ocak 2015, 13:12:27 »
Simdi kardeslerim yanlis anlamayin ben oyunu almayin demiyorum alin ne isterseniz onu yapin
ama sadece on siparis verenleri anlamiyorum benim onerim biraz beklemek ve ona gore degerlendirip oynamak
acikcasi incelemelere hic guvenmiyorum Rome 2 ciktiginda incelemeleri okudum falan cogu site rome 2 deki eski
ozellikleri yeni ozellik gibi sunmus Rome2 bende o kadar buyuk husran yarattiki sinir*
Gulu seven dikenine katlanir evet ama biz katlandikca gulun dikenleri daha da buyudu derin yaralar acar oldu
biraz daha buyuse dikenler artik zehirli diken olur ve sonuda gul solar gider ama o gulu bir sure almazsak
geelecek sefer bize gulu dikenini temizleyip verirl tebessum*er

*

Çevrimdışı J4

• *
  • 114
« Yanıtla #23 : 15 Ocak 2015, 13:34:19 »
Diplomasi YZ'sini bilmem de, R2TW'de map YZ'si çok iyiydi. Düşman ordularının açıkta seni yenecek gücü yoksa bir şekilde cephe gerisine sızıp boş şehirleri ele geçiriyorlardı, gayet akıllıca oynuyorlardı. Kazanamayacakları bir savaş yapmaktan daima çekiniyorlardı falan, ben bu YZ gelişmişliğinin Attila'da da devam edeceğini düşünüyorum.
evet şehirlerini armut gibi ortada bırakıyorlar.300 saat oynadım daha doğru dürüst şehirlerini savunduklarını görmedim.çok saçma strateji bence iki casusla arkaya sarkan ajanları yavaşlatıp,rahat geri dönebiliyorsun.AI bizi gibi oynayacak nasıl biz bir tane bile şehir vermemeye çalışıyorsak o da öyle yapacak.bence zayıf bir strateji AI ın yaptığı.çok pusuya düşüyorlar böyle çünkü.

*

Çevrimdışı Diesel

• **
  • 3955
  • ~ Brotherhood Of Steel ~
« Yanıtla #24 : 15 Ocak 2015, 14:04:56 »
Hiç orjinal almıyorsan , bu şirketin yaptığı oyuna eleştirme hakkı olmaz.Sen emeğini vermiyorsun ki adamda sana karşılık vermiyor.Eğer korsan kullanılmasaydı oyun fiyatları düşebilirdi.İlk başta 80-70 Tl almak isteyen alacak.İndirimi bekleyen bekleyecek.
dizel

« Yanıtla #25 : 15 Ocak 2015, 15:04:58 »
80 TL iyi  fiyat bence. Diğer oyunlara bakarsak Fifanın yarısı mesela. Bu fiyat gerçekse sahteye para vermek akılcı olmaz.

*

Çevrimdışı J4

• *
  • 114
« Yanıtla #26 : 15 Ocak 2015, 15:06:01 »
Hiç orjinal almıyorsan , bu şirketin yaptığı oyuna eleştirme hakkı olmaz.Sen emeğini vermiyorsun ki adamda sana karşılık vermiyor.Eğer korsan kullanılmasaydı oyun fiyatları düşebilirdi.İlk başta 80-70 Tl almak isteyen alacak.İndirimi bekleyen bekleyecek.
valla dolar tl kuruna bakarsan bu fiyat ucuz.dediğim gibi kura bakarsan ucuz  kah*

*

Çevrimdışı OnÜçüncüKişi

• **
  • 6
  • Fikirler Kurşun Geçirmez
« Yanıtla #27 : 15 Ocak 2015, 16:21:54 »
Zaten bu dolar tl hesabından en çok zararı biz görüyoruz.Amerikada İphone 600 dolar türkiyede 2.500 tl  ehi*

*

Çevrimdışı * Halife *

• *
  • 12574
  • Tek tabanca...
    • Kişisel sitem
« Yanıtla #28 : 15 Ocak 2015, 18:09:14 »
Arkadaşlar kusura bakmayın. 4. bölüm yarın yayında olacak. Bugün için bazı sıkıntılar hasıl oldu.  uzgun*

« Yanıtla #29 : 15 Ocak 2015, 22:28:07 »
Her kesin elestirme hakki vardir bu sadece bizi kandirmalarini elestiririm hep fragmanlar videolar
benim senaryom su 17 subatta oyun cikar 18-19-20-21 de artik oyuncular isyan eder oyun normaldir
ama Rome 2 nin modlanmis halidir birkac yenilikten baska bir sey yoktur... umarim hakli cikmam
umarim oyun ciktiginda adamlara o kadar laf ettim ama helal olsun super oyun yapmislar diye bileyim