Total War: Attila - İlk Bakış 4. Bölüm (TWT Özel)

• 39 Yanıt
  • 5091 Gösterim

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

*

Çevrimdışı omer56

• *
  • 4062
Re: Total War: Attila - İlk Bakış 4. Bölüm (TWT Özel)
« Yanıtla #20 : 21 Ocak 2015, 21:57:03 »
Kesinlikle oynanilabilinicek

*

Çevrimdışı ÖtükeninKurdu

• **
  • 656
  • ---Öldüren karizma:Başbuğ Attila Han---
    • bilinmeyen türk tarihi
Ynt: Total War: Attila - İlk Bakış 4. Bölüm (TWT Özel)
« Yanıtla #21 : 21 Ocak 2015, 23:02:50 »

Adam haklı hiçbir özelliği birkaç ekleme dışında yok. Rome 2 nin bitirilmiş sürümünü bize oyun diye kitliyorlar. Zaten Hun Askerlerini hiç beğenmedim.
Katılıyorum,hun askerlerini bende beğenmedim ama çok ön yargılısınız.

Bende rome 2 den sonra ca oyunlarına mesafeli yaklaşıyorum
« Son Düzenleme: 21 Ocak 2015, 23:03:33 Gönderen: ÖtükeninKurdu »
İmparator Attila Kağan:Sınırlarınızda sorun mu var o zaman genişletin!
TÜRKÜM MÜSLÜMANIM ONURLUYUM ŞEREFLİYİM DAHA NE İSTEYİM

« Yanıtla #22 : 22 Ocak 2015, 18:29:46 »
        Ben çok ekstrem değişiklikler duyurmadıklarını ve yapmadıklarını farklı konu başlıkları altında yazmıştım, ama anlatırken sanki hiç kimsenin bilmediği süper ötesi işler yapmış gibi ballandıra ballandıra tanıtım videoları sunmaya devam ediyor CA, diplomaside yine derinleşen bir durum değil, aile ağacının geri dönmesi güzel , teknolojinin tek başlık altında toplanması güzel, vali atama ve devlet yönetim kadrosunun geri gelmesi güzel, din adamlarının dönüşü güzel...  Konuyu hazırlayan @*Halife* arkadaşıma teşekkür ederim.

Fakat bunların hiç biri aaaaaaaa bak ne yapmışlar diyeceğimiz olaylar değil, bir yenilik generale ekstra özellikleri bizim seçebiliyor olmamız , diğeri aile ağacındaki atraksiyonlar, savaş dinamikleri Rome II ile aynı görünüyor ve oyunun çıkmasına bir ay kaldı ne kadar büyük değişikler olur yada olur mu muamma ki bence olmaz, inceleme hoş olmuş bir sonraki oyun cidden warhammer olucaksa alınabilecek durumda ama yinede diplomasi ve savaş dinamiklerinin elden geçmesi gerekiyor kanımca uz*
Her günün son günün olacakmış gibi yaşa çünkü o günlerden biri son günün olacak !

*

Çevrimdışı ÖtükeninKurdu

• **
  • 656
    • bilinmeyen türk tarihi
« Yanıtla #23 : 22 Ocak 2015, 20:21:37 »
hele bi durunda 5. bölüm ne zaman gelicek

« Yanıtla #24 : 23 Ocak 2015, 14:27:02 »
bu bölümde gösterilir diye umuyordum, generali bir başka generale eğitmesini sağlamak nasıl oluyor?

*

Çevrimdışı J4

• *
  • 114
« Yanıtla #25 : 23 Ocak 2015, 22:52:46 »
bu bölümde gösterilir diye umuyordum, generali bir başka generale eğitmesini sağlamak nasıl oluyor?
onun için belli bir yaş arasında olması gerekiyor eğitilecek kişinin.sonra da retainer tuşuna basıp kimin eğiteceğine basıyorsun bir tur sonra eğitmeye başlıyor.bir video da adam yapıyordu.

« Yanıtla #26 : 24 Ocak 2015, 00:35:32 »
Ben aslında Hunları beğendim   heybetli korkutucu gözüküyorlar.Ama atlılarının diğerlerinden güçlü olması gerek baya.Çıkınca bakacağız
Black Sails çok iyi başladı

*

Çevrimdışı J4

• *
  • 114
« Yanıtla #27 : 24 Ocak 2015, 09:28:19 »
Ben aslında Hunları beğendim   heybetli korkutucu gözüküyorlar.Ama atlılarının diğerlerinden güçlü olması gerek baya.Çıkınca bakacağız
katılıyorum sana hunlar bence de güzel olmuş.zaten bir videoda hunlar demo versiyondakinden çok çok daha güçlü olacak diyordu adam.

*

Çevrimdışı ÖtükeninKurdu

• **
  • 656
    • bilinmeyen türk tarihi
« Yanıtla #28 : 24 Ocak 2015, 12:50:45 »
katılıyorum sana hunlar bence de güzel olmuş.zaten bir videoda hunlar demo versiyondakinden çok çok daha güçlü olacak diyordu adam.
Ama hunlar sefer başlangıcında 8. sırada sonra güçlenir elbet

*

Çevrimdışı J4

• *
  • 114
« Yanıtla #29 : 24 Ocak 2015, 17:06:15 »
Ama hunlar sefer başlangıcında 8. sırada sonra güçlenir elbet
o anlamda değil.adam hunlara karşı savaşıyordu.atlı birimler zayıf kalıyordu bizanslı birimlere karşı.naya zayıf kalıyorlardı.çünkü bizansın birimleri de ilk çıkarılan birimlerdi.adam da diyorduki daha gelişme aşamasında ve hun birimleri bundan çok daha güçlü ve çok daha agresif stratejiler kullanacaklar diye.gerçekten de zayıf duruyorlardı.bizanslı atlı birimleri bile birebirde alamıyorlardı xD