Empire Total War - Merak Edilen Tüm Ayrıntılar

• 152 Yanıt
  • 69700 Gösterim

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Ynt: Empire Total War - Merak Edilen Tüm Ayrıntılar
« Yanıtla #50 : 15 Ocak 2010, 01:05:31 »
Teşekkürler lonelyboy   kaldık hat piyadelerine o zaman.

*

Çevrimdışı Celebizade Selim

• **
  • 179
  • http://www.swfcabin.com/swf-files/1292016331.swf
« Yanıtla #51 : 17 Ocak 2010, 03:19:56 »
oyunun gerçekçi bir ayrıntısı..  skl*

« Yanıtla #52 : 17 Ocak 2010, 09:13:30 »
arkadaşlar ben rejim yapmak istiyorum ama olmuyor.mesela ben başkent haricindeki bütün yerleri kapatmak istiyorum ama bir yeri değiştirdim mi hepsi değişiyor lütfen yardım

"Bir kuzunun yönettiği aslanlar ordusundan korkmam, fakat aynı şeyi bir aslanın yönettiği kuzular ordusu için  söyleyemem..."

« Yanıtla #53 : 17 Ocak 2010, 14:19:29 »
arkadaşlar ben rejim yapmak istiyorum ama olmuyor.mesela ben başkent haricindeki bütün yerleri kapatmak istiyorum ama bir yeri değiştirdim mi hepsi değişiyor lütfen yardım

şehirlerinden birine çift tıkla.açılan pencerede altın kesesi gibi bi şeyler var orda bi kutucuk var o kutucuğu işaretle.o bölge gri olmuşsa tamamdır.başkent hariç tüm şehirlerine aynısını yap.kolay gelsin. tbr* tbr* tbr*

« Yanıtla #54 : 17 Ocak 2010, 15:10:20 »
teşekkürler

"Bir kuzunun yönettiği aslanlar ordusundan korkmam, fakat aynı şeyi bir aslanın yönettiği kuzular ordusu için  söyleyemem..."

« Yanıtla #55 : 17 Ocak 2010, 15:22:58 »
yapamazsan söleyebilirsin daha ayrıntılı olmaya çalışıyım.

« Yanıtla #56 : 17 Ocak 2010, 16:31:20 »
aslında bir sorun çıktığı için sildim şimdi deniyeceğim inşallah olur olmazsa sorarım yardımın içinde sağol tebessum*

« Yanıtla #57 : 17 Ocak 2010, 19:08:46 »
önemli değil tebessum*. mesaj sayımada bakma oyunla ilgili herşeyi bilirim. kirp*

*

Çevrimdışı Skid Row

• 1138
  • eski nick : Slipknot
« Yanıtla #58 : 17 Ocak 2010, 19:47:38 »
 pff*
Diyet uzmanlarına başvur =p

« Yanıtla #59 : 19 Ocak 2010, 02:53:05 »
Arkadaşlar yenı uye oldum ve etw oyunu ılk oynayısım gerçekten guzel diğer serileri oynamadım ama bazı soruları merak ettım bende oyunu beya kurcaladıktan sonra sorularımı topluca soram dedım forumda arastırdım ama tam cvplar yok.

1.end turn basınca arkadas butun devletlerin hareketlerını tek tek bakıyoruz.bunu kapatmanın ımkanı yok mu yanı end turn basınca dırek sıranın bıze gecsın yada onemlı olanları gosterse.boyle cok uzun suruyor.

2.bazı toprakların kıyılarında sarı renklı femi capasına benzer bı ısaret var bunlar ne ıse yarıyor.

3.burda okumustum orduları şehirlerde tutmayın demişlerdi acaba orduları yapınca bu ordular nerde durmalı.

4.campaningde oyun 1700 - 1800 yılında geçiyorsa ben 1800 geldıgımde oyun bıtıyor mu devam mı edıyor yanı bu oyun nerde bıtıyor.

5.oyun bazen veliahtlar (yeni bebekler) doğuyor bunlar tam olarak nerde kullanılıyor.

6.deniz yolu ıle asker nasıl karaya asker nasıl cıkartıyoruz ben askerı gemıye aldım ama bi türlü karaya cıkmıyor. hemen o toprak kıme aitse diploması ve ordu erşimine geçiyor bu nedir.

7.ticari malları (pamuk,fildişi,mısır vs.) malları kendımız belırleyebılıyormuyuz.nasıl yapıyoruz.

8.ordunun bulunduğu bınanın hemene tepesınde orduyu gosteren sarı renklı bı bar doluyor.ama bazı bınalarda ise gri ve sarı var bu gri renklı olanlar nedir.

9.ticaret yaptıgımız ülkelerden gelen paraların biz belirleye bılıyormuyuz.yanı fildişi 452 altınsa bunu 500 yapabılıyormuyuz yanı bız artıra yada ındırebılıyormuyuz.

10.savastayken müftefikleride çağir diye bırsey var ama ben savasa başladıgımda sadece kendı askerlerım var bu müftefik askerler nasıl bızım saldırı veya savunmamızda yanımda oluyorlar.

arkadaşlar sorularımı yanıtlarsanız cok sevınırım dedıgım gıbı eskı versıyonları oynamadıgımdan bunla ılgılı cok soru olustu
« Son Düzenleme: 19 Ocak 2010, 06:21:28 Gönderen: SpyMasteR »