Shogun 2: Total War Ön Bakış

• 16 Yanıt
  • 4165 Gösterim

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

*

Çevrimdışı Bansai

• 1288
Ynt: Shogun 2: Total War Ön Bakış
« Yanıtla #10 : 13 Haziran 2010, 18:12:57 »
Yeni pc de zevkine vardım ETW nin  tbr*

*

Çevrimdışı eddai

• **
  • 678
  • Vermek istemeseydi, istemek vermezdi.
« Yanıtla #11 : 23 Haziran 2010, 23:53:33 »
CA ne pişirirse pişirsin,yiyeceğiz.Kimimiz bir lokma alıp çekilecek,ama kimimiz de yalayıp yutacak.

Niye mi? Şahsım adıma Total War oyunları tüm zamanlar içinde beni en çok kendine bağlayan oyunlar oldu.

MTW serileri zaten belli,1 numara.

ETW ye ilk başta önyargılı davranmıştım,ama bansai kardeşimizin dediği gibi yeni sistemle onun da zevkine vardım.Şimdi beklemede,bu oyun içinde güzel modlar çıkarsa bir de siz asıl o zaman görün ETW yi.

Eğer Shogundan sonra MTW3 gelmezse,modçu arkadaşlar ETW üzerinde MTW yaparlar,o zaman tadından yenmez.

Bekleyelim ve görelim,inşallah yeni özelliklerle devam eder seri.
Dost istersen Allah yeter.  Evet o dost ise, herşey dosttur.

Yârân istersen Kur'an yeter.  Evet ondaki enbiya ve melaike ile hayalen görüşür ve vukuatlarını seyredip ünsiyet eder.

Mal istersen kanaat yeter.  Evet kanaat eden, iktisad eder; iktisad eden, bereket bulur.

Düşman istersen nefis yeter.  Evet kendini beğenen, belayı bulur zahmete düşer; kendini beğenmeyen, safayı bulur, rahmete gider.

Nasihat istersen ölüm yeter.  Evet ölümü düşünen, hubb-u dünyadan kurtulur ve âhiretine ciddî çalışır.

*

Çevrimdışı Agemennon

• *
  • 301
  • Bullet for my Valentine ♥
« Yanıtla #12 : 23 Haziran 2010, 23:54:46 »
Katılıyorum sana  tbr* tbr*
« Son Düzenleme: 03 Temmuz 2010, 00:45:34 Gönderen: bozkirsovalyesi »
Masallar acı verir, uyuyamıyorsan ..

*

Çevrimdışı mettuzo

• *
  • 317
  • Tarih değil ; hatalar tekerrür eder
« Yanıtla #13 : 14 Eylül 2010, 23:09:49 »
bence medievalden sonra çıkan oyunlar güzel değildi  melek* ama shogun medievale benzer insallah

*

Çevrimdışı cellat211

• **
  • 874
  • 【Megurine Luka】 Lie
« Yanıtla #14 : 04 Ekim 2010, 16:13:59 »
arkadaşlar ben orjinalini almayı düşünüyorum online oynamak için ama sistemim yetermi bilemiyorum sizce yetermi ?   geforce 9600gt zotac-nvdia 1gb gddr3 ekran kartı 256 bit , 4 çekirdek Q8400 intel core 2 inside Quad 64bit 2.66 işlemci , 600w power supy , gıgabayte s-serıes g31m-es2l anakadar , soğutması çok iyi , ram 2gb , işletim sistemi windows 7 ultimate x64 bit ...

her güncelleme drixt , net frame , ses sistemi vb... herşey son sürüm sürekli takip ediyorum optimize programları kullanıyorum disk birleştirici vb 8mbt ttnet internet 2 kişi kullanıyoruz ama pek sorun olmaz o konuda.

sizce internetten rahat oynayabilirmiyim ??? ayrıca nasıl steam a üye oluruz ? paralımı dır ? oyunu aldıkdan sonra steam a para vereceksem direk steam paralı alma boşuna diyin  kah*
« Son Düzenleme: 04 Ekim 2010, 16:37:39 Gönderen: cellat211 »

« Yanıtla #15 : 04 Ekim 2010, 19:46:28 »
donanım hakkında bir bilgim yok ama steam paralı deil sadece kayıt oluyorsun o kadar.

« Yanıtla #16 : 04 Ekim 2010, 19:54:20 »
arkadaşlar ben orjinalini almayı düşünüyorum online oynamak için ama sistemim yetermi bilemiyorum sizce yetermi ?   geforce 9600gt zotac-nvdia 1gb gddr3 ekran kartı 256 bit , 4 çekirdek Q8400 intel core 2 inside Quad 64bit 2.66 işlemci , 600w power supy , gıgabayte s-serıes g31m-es2l anakadar , soğutması çok iyi , ram 2gb , işletim sistemi windows 7 ultimate x64 bit ...

her güncelleme drixt , net frame , ses sistemi vb... herşey son sürüm sürekli takip ediyorum optimize programları kullanıyorum disk birleştirici vb 8mbt ttnet internet 2 kişi kullanıyoruz ama pek sorun olmaz o konuda.

sizce internetten rahat oynayabilirmiyim ??? ayrıca nasıl steam a üye oluruz ? paralımı dır ? oyunu aldıkdan sonra steam a para vereceksem direk steam paralı alma boşuna diyin  kah*
bilgisayarının bütün özellikleri iyi rahat kaldırır heralde sadece ram'i 1gb daha arttırmanı öneririm. tbr*