Shogun 2 DX 11 Destekleyecek

• 34 Yanıt
  • 4809 Gösterim

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

*

Çevrimdışı Marcus Fenix

• **
  • 505
  • Ne oluyor bu siteye ?
Ynt: Shogun 2 DX 11 Destekleyecek
« Yanıtla #20 : 16 Haziran 2010, 21:53:45 »
Bende napolean total war en yüksek ayarlarda problem olmuyordu işşallah buda olmaz

*

Çevrimdışı Fedai

• *
  • 129
    • TotalWarTürkiye
« Yanıtla #21 : 16 Haziran 2010, 23:41:18 »
Fedai

senin yaptığın ırkçılık üstelik japonların çok ilginç bir kültürü var açıkçası ben oyunu çok merak ediyorum.
bilim olarak bişey dediğim yok ama herkeze şu konuyu incelemesini isterim http://tr.wikipedia.org/wiki/Pasifik_Cephesi_(II._D%C3%BCnya_Sava%C5%9F%C4%B1) peki ya askeri olarakta aynı başarıyı yakaladılarmı ? tabiki hayır daha orduları bile yok  kah* ama napolyon kendisinden 3-4 kat güçlü orduları yerle bir eden bir askeri dehadır  tbr* ayrıca xXTotalWarHayranıXx arkadaşa ırkçılık konusunu araştırmasını tavsiye ederim öğrensin sonrada yorum yazsın  http://tr.wikipedia.org/wiki/Fa%C5%9Fizm kah*ırkçılık demek kendi ırkını üstün görmek demektir ozaman çoğu kişi amerikalıları sevmiyor ırkçımı oluyor ergen ya  yardir*
http://www.erepublik.com/tr/referrer/FedaiCod4 size bir zararı yok en azından tıklayın bana bir faydası olsun tbr*

[Eski Nick : FedaiCod4 Yeni Nick : Fedai]

« Yanıtla #22 : 16 Haziran 2010, 23:47:57 »
Bütün ülkeler bizim gibi mi? Totalwar serilerini en çok satan ülkeler belli. Hepsi gelir düzeyi yüksek ve para babası ülkeler. O adamlarada böyle on numara oyun yaparlar.(son cümleyi zor kurdum başka bişey yazcaktım pacoz*)

*

Çevrimdışı reddtiger

• *
  • 2368
  • тихий шторм
« Yanıtla #23 : 17 Haziran 2010, 01:02:50 »
Beyler kasın para atın kenara, yemeyin içmeyin biriktirin tebessum*
Tabi dileyen istediğini yapar ama mesela ben bu pcmi almak için yemeden içmeden 5-6 ay gibi bir zaman zarfında 1000 lira biriktirmiştim ve 30 kilo vermiştim yan etkiside var pff*

Si Vis Paces Pare Bellum

*

Çevrimdışı neo

• **
  • 508
« Yanıtla #24 : 17 Haziran 2010, 01:22:13 »
İyi bir işlemci ve ekran kartı için ben de biriktireceğim,NTW'yi de Shogun'u da alacağım.
Allah ile olduktan sonra ölüm de, ömür de hoştur.Mevlâna Celâleddin-i Rûmî

*

Çevrimdışı eddai

• **
  • 678
  • Vermek istemeseydi, istemek vermezdi.
« Yanıtla #25 : 23 Haziran 2010, 23:43:45 »
Arkadaşlar kendimize soralım ; neden Dx11 standart hale geliyor ?

Ati ve Nvidia ekran kartı satabilsin diye.

Bu zaman diliminden sonra çoğu oyun firması oyunlarını Dx11 desteğiyle piyasaya sürecektir.Asıl sorulması gereken soru şu ;

Firmalar bu teknolojiyi verimli kullanıp da önümüze güzel birşeyler koyabilecekler mi?

Yoksa iki ekran kartı üreticisi arasındaki rekabet sürdükçe,f/p açısından uygun ürünler olacaktır piyasada,kimse merak etmesin. tbr* Bizde paşa paşa alacağız elbette.
Dost istersen Allah yeter.  Evet o dost ise, herşey dosttur.

Yârân istersen Kur'an yeter.  Evet ondaki enbiya ve melaike ile hayalen görüşür ve vukuatlarını seyredip ünsiyet eder.

Mal istersen kanaat yeter.  Evet kanaat eden, iktisad eder; iktisad eden, bereket bulur.

Düşman istersen nefis yeter.  Evet kendini beğenen, belayı bulur zahmete düşer; kendini beğenmeyen, safayı bulur, rahmete gider.

Nasihat istersen ölüm yeter.  Evet ölümü düşünen, hubb-u dünyadan kurtulur ve âhiretine ciddî çalışır.

« Yanıtla #26 : 19 Ağustos 2010, 18:55:51 »
shogun nopolyondan iyi olamaz bence o çekik gözlü aptallarla oynamaktansa ne olursa olsun napoleon gibi tarihe damgasını vurmuş bir dehayla oynamayı tercih ederim  tbr*

hae shin görmesin seni dua et  yardir*
Campaign TW'lar da sefer anlamına gelir kampanya değil!!!

*

Çevrimdışı Hae Shin

• 1181
  • Historian
    • Kore & Türkiye Kardeşlik , Kore ve Türk Kültürü Forumu
« Yanıtla #27 : 19 Ağustos 2010, 19:04:27 »
O aptal dediğin adamlar Napolyonun ordusunu haşat ederler. Fransızlar mağarada sürünürken Çekik gözlüler dünyanın en büyük medeniyet ve en güçlü ordularını kurdular.

Kendini de bir Türk olarak yuvarlak göz olarak niteliyosan yazıklar olsun sana zaten.

*

Çevrimdışı Agemennon

• *
  • 301
  • Bullet for my Valentine ♥
« Yanıtla #28 : 19 Ağustos 2010, 19:06:43 »
Nerdende gördün Hae 
Şehzade sende ne şom ağızlısın  yardir*
« Son Düzenleme: 19 Ağustos 2010, 19:14:27 Gönderen: Agemennon »
Masallar acı verir, uyuyamıyorsan ..

« Yanıtla #29 : 19 Ağustos 2010, 19:07:56 »

yardir*

Edit:Bir şey daha diyecem dx 11 yaptığımızda mtw 2 yi oynayabilecek miyiz??? huh*
« Son Düzenleme: 20 Ağustos 2010, 02:14:51 Gönderen: bozkirsovalyesi »
Campaign TW'lar da sefer anlamına gelir kampanya değil!!!