Shogun 2'nin çıkış tarihi için ilk ipucu

• 34 Yanıt
  • 3496 Gösterim

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Ynt: Shogun 2'nin çıkış tarihi için ilk ipucu
« Yanıtla #30 : 01 Ekim 2010, 13:25:00 »

demek istediğim düşman karadan toplarla ateş ederken bizde gemilerle onlara ateş edebilecekmiyiz? Düşünsenize bir gemiden filikalarla askerler kıyıya gittiğini ask* kıyıdanda toplar bizim filikaları uçursun veya gemilerle kaleyi top yağmuruna tutalım. Bunları kastettim. tbr*
« Son Düzenleme: 21 Ekim 2010, 20:34:47 Gönderen: bozkirsovalyesi »

*

Çevrimdışı mert41

• 1309
  • Düşman,en iyi öğretmendir...
« Yanıtla #31 : 01 Ekim 2010, 18:39:47 »

evet sanırım bu özellikte olacak  tbr*
« Son Düzenleme: 21 Ekim 2010, 20:35:06 Gönderen: bozkirsovalyesi »
Benim düşmanım çoktur, benimle eşit olan yoktur. Zeytin ağaçları gölgesinde İtalya fethedilemez dediler... Firavunların ve Kralların bölgesi Mısır asla küçük düşürülemez dediler... Karların ve ormanların içindeki Rusya evcilleştirilemez dediler... Şimdi hiçbir şey söyleyemiyorlar. Benden korkuyorlar. Doğal bir felaket gibi, yıldırım ve ölüm saçan.Diyorum ki Ben Napolyon'um. Ben İmparatorum.

*

Çevrimdışı eddai

• **
  • 678
  • Vermek istemeseydi, istemek vermezdi.
« Yanıtla #32 : 02 Ekim 2010, 11:43:44 »
Bende artık değişik bir şeyler yaşamak istiyorum.
Şu oyun çıksada oynasak. Eski oyunlar başarıyla bitirildikten sonra yavaş yavaş çekiciliği azalıyor.

Değişik bir ortamda oynamak (ya da hatta yaşamak diyelim) hayata yeni bir tad veriyor. Bu aralar boş vaktim çok ama totalwar serisi ben oynadıkça kolaylaştı
ve alışkanlık yaptı. Yeni bir şeyler arıyorum artık. Şu yeni oyun çıksa da oynasak. Boş zamanımı 2001 den kalma "sudden strike" oyunuyla falan geçiriyorum.
Benim tarzıma uyan en zor oyun o çünkü. Diğer oyunlara alıştığım için kolay kazanmak pek zevkli olmuyor.

Ve "Mount Blade" ya da "İmvu" gibi online oyunlar. Yani sıkıntı atmak için bilgisayar oyunları oynamak istediğimde oyun sefaleti içinde kalmaya başladım.
Netten dizi falan indirip izliyorum biraz. Nerdeyse üniv başlasın isteyeceğim bu aralar boş zamanım o kadar çok yani.

Şöyle yeni oyunlar çıksa - yeni bir fantastik dünya içinde yaşamanın tadını alsak da bir içimiz rahatlasa.  ehi*

Bu satırları yazdığında Civ5 çıkmamıştı,ama şu an piyasada.

Kesinlikle tavsiye ederim,bizim gibi TW tutkunlarına ilaç gibi gelecektir.

STW2 ise uzun kış gecelerini taçlandıracak bir oyun olacak,eminim.
Dost istersen Allah yeter.  Evet o dost ise, herşey dosttur.

Yârân istersen Kur'an yeter.  Evet ondaki enbiya ve melaike ile hayalen görüşür ve vukuatlarını seyredip ünsiyet eder.

Mal istersen kanaat yeter.  Evet kanaat eden, iktisad eder; iktisad eden, bereket bulur.

Düşman istersen nefis yeter.  Evet kendini beğenen, belayı bulur zahmete düşer; kendini beğenmeyen, safayı bulur, rahmete gider.

Nasihat istersen ölüm yeter.  Evet ölümü düşünen, hubb-u dünyadan kurtulur ve âhiretine ciddî çalışır.

*

Çevrimdışı bozkirsovalyesi

• Forumun Ara?t?rmac?s?
  • *
  • 5308
« Yanıtla #33 : 21 Ekim 2010, 20:37:48 »
Civ-5  mi...? srn*

Sivilizasyon serisi pek ilgimi çekmemişti şimdiye dek. Ancak totalwar gibi o seri de gelişip değişiyor.
Yeni versiyonunu seversem oynayabilirim. Bu oyunla ilgili bilgi alabileceğim bir site falan var mı.?

Ve bir de kaç para bu oyun..?
LÜTFEN LİNKTEN GİRİP FİKİRLERİNİZİ YAZINIZ.

http://www.totalwar-turkiye.com/twforum/index.php?topic=78969.0
----
----
----

Lütfen forumda kendi aranızda tartışmayın. Bir yerde sorun olduğunu düşünüyorsanız özel mesaj atın ilgilenelim.

Forumda adaletsizlik olmamalı. Yönetici olarak işimiz bu zaten. Biz bazı şeyleri gözden kaçırıyorsak siz bizlere haber verin.

« Yanıtla #34 : 28 Ekim 2010, 16:06:58 »
bozkirsovalyesi

Türkiye'nin yeni civlization sitesi
www.civilizationturkiye.com
« Son Düzenleme: 04 Kasım 2010, 11:30:59 Gönderen: bozkirsovalyesi »