İspanya Rehberi

• 17 Yanıt
  • 2765 Gösterim

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Ynt: İspanya Rehberi
« Yanıtla #10 : 05 Haziran 2016, 12:31:00 »
Yanlış biliyorsun arkadaşım monarşiden doğrudan cumhuriyete geçer, cumhuriyetten meşrutiyete. Dediğin gibi olsaydı her kampanyamda monarşiden direk meşrutiyete geçerdim

Haklısın usta, cumhuriyet tarafından monarşiye böyle geçiliyor. Diğer tarafın öyle olduğunu unutmuşum. Düzelttim bil.
Totıl woo

*

Çevrimdışı furkis_08

• *
  • 400
  • Water, Earth, Fire, Air
« Yanıtla #11 : 05 Haziran 2016, 12:33:41 »
Haklısın usta, cumhuriyet tarafından monarşiye böyle geçiliyor. Diğer tarafın öyle olduğunu unutmuşum. Düzelttim bil.

Ne demek ama gerçekten güzel rehber olmuş yarım bıraktığım İspanya seferime devam edesim geldi :)

« Yanıtla #12 : 05 Haziran 2016, 17:10:51 »
Hocam bende aynı sebeplerden dolayı darth mode da vh/n oynuyorum. Gerçekten oyunun zevki bir tek öyle çıkıyor. Ama bir süre sonra böyle de kolay gelmeye başlıyor. Hangi devletle başlarsam başlayayım 1930'lardan sonra çok kolay geldiğinden sıkıyor oyun. O yüzden darth mod'da custom ile minor devletleri oynayayım dedim bu seferde tıpkı modsuz empire total war gibi buglar sorunlar falan ortaya çıkmaya başladı. Yaptığın işi taktir ettim tekrar buraları canlandırabilir başarılar.

« Yanıtla #13 : 05 Haziran 2016, 20:45:25 »
Eline sağlık hocam çok iyi olmuş, yazıdan anlaşılabiliyor kalite. Yalnız bu kadar tecrübeliysen böyle küçük devletlerle falan rehberler hazırlayabilirsen çok güzel olur en azından eğlenceli olur. Hani İspanya sıfırdan başlayan bi devlet değil sonuçta, belli bir seviyenin altına düşmüyor kolay kolay.

*

Çevrimdışı Talat

• **
  • 14
« Yanıtla #14 : 12 Haziran 2016, 12:28:11 »
Çok Güzel Bir Yazı Olmuş Fakat Bir kaça tane resim koysaydın mükemmel olurdu. yardir*

*

Çevrimdışı MedievalMusti99

• **
  • 3320
  • Eskiler eskiden güzeldi.
« Yanıtla #15 : 12 Haziran 2016, 18:29:41 »
Eline sağlık.

*

Çevrimdışı EralpUslu

• *
  • 114
  • EralpU
« Yanıtla #16 : 16 Haziran 2016, 06:37:11 »
  Güzel güzelde, ya Vh'da yada Hard'ta İtalya'da ki devletçikler, bütün İtalyan topraklarını almaya çalışıyor diye biliyorum.
Dilay'ın tepede belirip, şu sersem alacakaranlığı bir melek gibi aydınlattığı gecede...
Nice şairin ve dahinin eserlerinin kenarlarına bulaşmış şarap lekesinin güzelliği...

« Yanıtla #17 : 02 Temmuz 2016, 13:58:19 »
  Güzel güzelde, ya Vh'da yada Hard'ta İtalya'da ki devletçikler, bütün İtalyan topraklarını almaya çalışıyor diye biliyorum.

Vanilla da öyle bir şey yok. Sen yıkana kadar kuzu kuzu bekliyolar. Darth modda ise italian states dağıstanın vassalı oluyor.. Ceneviz ve savoy ittifak kuruyo ki savoyu fransa yıkıyor. Venedik de ispanya ile takılıyo.
Totıl woo