Empire: Total War | İhtilaller Rehberi

• 90 Yanıt
  • 70938 Gösterim

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

*

Çevrimdışı reddtiger

• *
  • 2368
  • тихий шторм
Tabiki ele geçirdiğinde senin kontrolündeler. Ayaklanmada ayaklanan tarafı seçtiğinde sadece o orduyu kontrol edersin ve savaşı kazanıp başkente girdiğnde yine herşey eskisi gibi olur ha savaşı kazanamazsan ''game over''  tebessum*

Osmanlı ile cumhuriyete geçmeli.
Peki cumhuriyette halkın mevcut hükümeti devam ettirmesine biz karışabilir miyiz?Yani nasıl işler yaparsak hükümet halkın gözünde büyür?

Mevcut hükümet derken devlet başkanı ve diğer yöneticilerden bahsediyorsan onlar her seçimde değişiyor. Devletinin kalitesine göre gelen yöneticlerinde yıldızları çok olabilir.

Tabi birde şey var her durumda geçerli. Önemli zaferler elde ettiğinde ve topraklar feth ettiğinde halkın genel mutluluğu artar.

Si Vis Paces Pare Bellum

Alıntı
O da var.Minor devletler seçilemez olduğundan uğraşmamış olabilirler.
Sanırım onlardada devrim oluyo ben osmanlıyla oynuyorum barbary states 3-4 turnda bir yönetim değiştiriyo gll*

eğer ihtilal olmuyorsa bu mutluluk verici binaları yıkmak mecburimi? yoksa eninde sonunda çıkarmı isyan?

*

Çevrimdışı reddtiger

• *
  • 2368
  • тихий шторм
Vergileri en fazla şekilde alıyorsan ve hala kimse ayaklanmıyorsa yık tabi.

Si Vis Paces Pare Bellum

*

Çevrimdışı Kara Samuray

• *
  • 348
  • "Türkler Öldürülür,Lakin Mağlup Edilemezler..."
Arkadaşlar kusura bakmayın ben oyuna yeni başladım sadece 2 sorum olacak vaktinizi aldıysam özür dilerim

1-Biz rejimimizi değiştirince Mesela himayemiz altına giren bir ülkeninde rejimi değişiyomu?
2-İhtiyacımız olan rejime geçtik daha sonra tekrar oyuna ilk başladığımız rejime döndüğümüzde bayrağımız değişik bir bayrakmı oluyor yoksa ilki gibimi?

Vakit Ayırıp Okuduğunuz İçin Teşekkürler...
Napoléon Bonaparté...♥

1-Hayır ama aranız biraz bozulabilirz rejim farklılığından dolayı.
2- Bayrak ilki gibi oluyor .

evet bende osmanlı devletiyle cumhuiyete geçtim  sekil*

*

Çevrimdışı Diggiz

• *
  • 458
Tam aradığım konu kardeş, ellerine sağlık...  tbr*

Ya peki diyelim ihtilalde Asi tarafını seçtik ve ihtilal başarısız oldu.Ne yapacağız?Oyun mu bitecek?

*

Çevrimdışı reddtiger

• *
  • 2368
  • тихий шторм
Evet oyun biter. Kampanyayı kaybedersin yani.

Si Vis Paces Pare Bellum