Anket

Oynanabilir devletlerden hangisiyle rehber haz?rlamam? gerekli buluyorsunuz?

Büyük Britanya
10 (8.1%)
Fransa
8 (6.5%)
Maratha Konfederasyonu
8 (6.5%)
Osmanl? ?mparatorlu?u (yap?m a?amas?nda)
22 (17.9%)
Avusturya (bitti)
2 (1.6%)
Lehistan
6 (4.9%)
Rusya
13 (10.6%)
?sveç
19 (15.4%)
Prusya
20 (16.3%)
?spanya
14 (11.4%)
Hollanda (bitti)
1 (0.8%)

Toplam Oy Verenler: 79

[REHBER] Geniş Çaplı ''Hollanda'' vh/vh Rehberi

• 63 Yanıt
  • 10195 Gösterim

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

*

Çevrimdışı Independence23

• 1301
  • Rammstein dinleyin lan
Ynt: [REHBER] Geniş Çaplı ''Hollanda'' Rehberi
« Yanıtla #10 : 24 Mart 2013, 20:17:03 »
Çok güzel bir rehber olmuş gerçekten eğer Rehber isteseydim Osmanlıyı isterdim forumda bir sürü olabilir ama çoğu yanlış bana göre aynısı uygulamama rahmen bir sonuç alamamakla birlikte bir çok düşman ediniyorum Donanma zaten yok İngiltere ve Fransa durmadan Mısır'a çıkartma yapıyor :D Bence Osmanlı v/h rehberi yap bana göre forumun ihtiyacı var...
İsteğini dikkate aldım, şu anda bir Avusturya rehberi için campaign oynuyorum neler olacak neler bitecek diye. Daha önce Avusturya ile tüm Avrupa'yı almıştım ama o m/m idi. Şimdi vh/vh oynuyorum ve daha ilk turda Venedikle Prusya savaş açtı, nasıl campaigne başlayıp turn atlamaya bastım, anında savaş ilan ettiler. Şimdi, yani ikinci turnda Berlin'e bir full orduya yakın kuvvet gönderdim, Berlin'i alıp düşmanı barışa zorlamak için. Ayrıca Zagreb'de Venedik için ordu topluyorum.
 Dediğim gibi, isteğini dikkate aldım, Avusturya'dan sonra bu formatta bir rehber daha yayınlayacağım. Avusturya rehberi bir- iki hafta içinde hazır olur, Osmanlı da aynı şekilde bir- iki hafta, toplamda 3 hafta- 1 ay. Osmanlı rehberlerini inceleyeceğim yarın, eksik gördüğüm kısımları tespit edip yeni bir Osmanlı rehberi hazırlamayı planlıyorum.
 Ama hikayemden ötürü biraz aksayabilir biliyorsun.
« Son Düzenleme: 24 Mart 2013, 20:27:20 Gönderen: Independence23 »

*

Çevrimdışı Faramir

• **
  • 3319
  • ???? ?????, ???? ???????, ???? ?????
    • Ege Tanıl Blogspot
« Yanıtla #11 : 25 Mart 2013, 13:22:39 »
Evet biliyorum aslında Osmanlı Rehberini bende hazırlayabilirim ama senin hazırlaman daha iyi sanırım :D Ben yanlış şeyler yazabilirim :) Bu arada özellikle birimlerin üzerinde yoğunlaşırsan sevinirim örnek olarak şu asker şu ülkenin şu askerinden daha iyidir gibi :D
Bütün savaşlar, önce insanın zihninde kazanılır.
Jeanne D'Arc

*

• 1301
  • Rammstein dinleyin lan
« Yanıtla #12 : 25 Mart 2013, 15:20:37 »
 Anladım, birim karşılaştırması tbr* Aslında bu tür bir konu forum üyelerinden biri tarafından açılmış ama o, tüm oynanabilir ülkeleri baz almış. Benim sırf Osmanlı ile ilgili bir birim karşılaştırması yapmam gerekecek. Rehberimde ekleyeceğim bu bölümü sağol tavsiye için tbr*

*

Çevrimdışı Faramir

• **
  • 3319
  • ???? ?????, ???? ???????, ???? ?????
    • Ege Tanıl Blogspot
« Yanıtla #13 : 25 Mart 2013, 15:24:23 »
Önemli değil :D
Bütün savaşlar, önce insanın zihninde kazanılır.
Jeanne D'Arc

*

Çevrimdışı Tüylü Yılan

• 210
  • Total War Türkiye
« Yanıtla #14 : 25 Mart 2013, 16:42:37 »
Empire'da ilk oynadıgım devletlerden bir tanesiydi Hollanda. 3 kıtada da toprağı bulunmasından dolayı oynaması çok zevkli bana göre. Rehberini baştan sona sıkılmadan okudum çok iyi hazırlamışsın eline sağlık. Bak yine ETW kurduracaksın bana şimdi   tebessum*

*

• 1301
  • Rammstein dinleyin lan
« Yanıtla #15 : 25 Mart 2013, 16:54:36 »
 Teşekkürler tebessum* Hollanda iyidir, birçok cephede mücadele etme fırsatın oluyor dov*
« Son Düzenleme: 25 Mart 2013, 16:57:28 Gönderen: Independence23 »

*

Çevrimdışı rakıgüzeli

• **
  • 157
  • içki içmiyom lan
« Yanıtla #16 : 28 Mart 2013, 11:48:00 »
devam edicek misin ?

*

• 1301
  • Rammstein dinleyin lan
« Yanıtla #17 : 28 Mart 2013, 14:58:46 »
 Devam derken başka ülkelerin rehberlerini kastediyorsan evet, şu an bir Avusturya vh/vh rehberi çalışmam var. Tahminen bir haftaya biter. Ondan sonra da forumdan bir arkadaşımızın isteği üzerine detaylı ve sağlam bir Osmanlı vh/vh rehberi yapacağım. Ama Hollanda rehberinin üzerine eklemeler yapmayı diyorsan yine istek olursa yaparım.

*

Çevrimdışı rakıgüzeli

• **
  • 157
  • içki içmiyom lan
« Yanıtla #18 : 28 Mart 2013, 15:49:36 »
Devam derken başka ülkelerin rehberlerini kastediyorsan evet, şu an bir Avusturya vh/vh rehberi çalışmam var. Tahminen bir haftaya biter. Ondan sonra da forumdan bir arkadaşımızın isteği üzerine detaylı ve sağlam bir Osmanlı vh/vh rehberi yapacağım. Ama Hollanda rehberinin üzerine eklemeler yapmayı diyorsan yine istek olursa yaparım.
başka oyunlara rehber çıkacak mı? yoksa sadece E:TW'ye mi

*

• 1301
  • Rammstein dinleyin lan
« Yanıtla #19 : 28 Mart 2013, 17:33:08 »
 Gerekli görürsem veya istek gelirse M2TW ve RTW bölümlerinde de rehber çalışmaları yaparım, neden olmasın.