Trainer-Cheat Engine ve türevi programlar

• 7 Yanıt
  • 7889 Gösterim

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Trainer-Cheat Engine ve türevi programlar
« : 26 Şubat 2015, 17:49:09 »
ben bazen steamdeki oyunları oynarken sıkılıyorum ve tekdüze olan oyunda kendi hikayemi daha güzel uygulayabilmek için trainer ve cheat engine kullanıyorum tabi bunu multiplayer kısmında kullanmıyorum sadece sefer haritasında örneğin attilanın ordusunu yenilemek istiyorum tam ordunun tamamını terhis edip yeni birlikleri alırken büyük bir ordu saldırıyor ve attilayı kesebiliyor bende tam o kısımda savaşları kendim komuta edip attilayı kurtarıyorum tabi kazanılması imkansız olan savaşta mecburen traineri açıyorum.

yani bu trainerleri ve cheat engine türünden programları attila-rome2-shogun2-etw-ntw de yalnızca single kısımda kullanmam yakında steamla sıkıntı yaşamama neden olurmu ?
« Son Düzenleme: 26 Şubat 2015, 17:52:41 Gönderen: Royal Guard »

*

Çevrimdışı ollympus

• 254
  • Total War Türkiye
Ynt: Trainer-Cheat Engine ve türevi programlar
« Yanıtla #1 : 28 Şubat 2015, 12:26:10 »
ben bazen steamdeki oyunları oynarken sıkılıyorum ve tekdüze olan oyunda kendi hikayemi daha güzel uygulayabilmek için trainer ve cheat engine kullanıyorum tabi bunu multiplayer kısmında kullanmıyorum sadece sefer haritasında örneğin attilanın ordusunu yenilemek istiyorum tam ordunun tamamını terhis edip yeni birlikleri alırken büyük bir ordu saldırıyor ve attilayı kesebiliyor bende tam o kısımda savaşları kendim komuta edip attilayı kurtarıyorum tabi kazanılması imkansız olan savaşta mecburen traineri açıyorum.

yani bu trainerleri ve cheat engine türünden programları attila-rome2-shogun2-etw-ntw de yalnızca single kısımda kullanmam yakında steamla sıkıntı yaşamama neden olurmu ?

emin olmamakla birlikte sorun olacağını zannetmiyorum. O kadar mod çıkarıyolar, sonuçta geneli hileye dayalı.
« Son Düzenleme: 28 Şubat 2015, 12:26:43 Gönderen: ollympus »
İşlemci               : INTEL(R) Core(TM) i5-3330 CPU @ 3.00 GHz
RAM                   : 4 GB
Ekran Kartı          : AMD Radeon R9 200 Series DX11.2 3 GB 384Bit
İşletim Sistemi     : Windows 7 - Ultimate 64 Bit

« Yanıtla #2 : 01 Mart 2015, 00:36:05 »
bilmiyorum işte sonra steam hesaba ban atarsa tüm oyunları yakar  kah*

« Yanıtla #3 : 01 Mart 2015, 16:50:25 »
Steam'da seni birisi şüpheli hileci olarak reportlamadığı sürece banlanmazsın.Single player kısmında hile yaptı diye kimse banlanmaz.

« Yanıtla #4 : 01 Mart 2015, 19:38:36 »
Steam'da seni birisi şüpheli hileci olarak reportlamadığı sürece banlanmazsın.Single player kısmında hile yaptı diye kimse banlanmaz.
steam de herkesin sıralaması mı ne varmış sanırım o sıralamada hile olmasın diye banlıyorlar.
bu yüzden single dede ban sistemi olabileceğinden şüphe etmiştim rahatladım biraz teşekkürler  tbr*

« Yanıtla #5 : 06 Mart 2015, 18:20:16 »
@* Halife *
senin konu hakkında bilgin varmı ?

*

Çevrimdışı * Halife *

• *
  • 12574
  • Tek tabanca...
    • Kişisel sitem
« Yanıtla #6 : 06 Mart 2015, 18:59:52 »

Açıkçası emin değilim. Ama kesinlikle multiplayer'a girmeyin.

« Yanıtla #7 : 06 Mart 2015, 19:05:28 »
multide yapmam zaten ben oyunun zevkini daha iyi alabilmek için single kısmında açıyorum daha öncelerde attığın bir iletide total war oyunlarının single kısmının vac destekli olmadığını bu yüzden sıkıntı olmayacağını yazmışsın onun detayını öğrenmek istedim ama fikrin değişmiş sanırım  bnak*