TWT Multiplayer Savaşları

• 91 Yanıt
  • 9859 Gösterim

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

*

Çevrimdışı NucLeaR-TR

• 1813
  • Time is the best teacher but it kills all students
Ynt: TWT Multiplayer Savaşları
« Yanıtla #90 : 29 Ağustos 2014, 15:55:56 »
Elit Atlıları benim orta derecedeki atlıları kesti 4 atlıyla 6 atlımı kesti + Geriye atlısı arttı baya :D O yüzden yenildim. :D

Gerisi zaten köşe kapmaca senin birimler benim atlıları yakalamaya çalışırken benim piyadeler senin piyadeleri arkadan doğradı  pacoz*

Ynt: TWT Multiplayer Savaşları
« Yanıtla #91 : 18 Kasım 2014, 20:42:55 »
Dün @BullWarriors ile içinde bol bol praetorian olan 2 büyük roma ordusuna Antakyada yenildik hatta biraz ezildik  kah*

Spoiler
[close]

sonuç olarak  uzgun*

Spoiler
[close]

sonra tekrar aynı haritada savaşı açtık bu sefer değişiklik olarak ben savaş arabası ve fil aldım müttefiğimde surları patlatmak için 2 tane biri küçük biri büyük ballista aldı ballistalarla 1. gediği açtık sonra 2. gedik için surlara atış yaptık hasar %99 da iken 2 ballistanında cephanesi bitti ve tek gedikten ilk fili soktum sokar sokmaz filler delirdi ve hiçbir işe yaramadan kaçıp gittiler  kah* sonra 2 savaş arabasını içeri yolladım biraz praetorian kıyımı yaptım sonra ikişer halde sıraladığım toraks bölüklerini birer birer içeri yolladım ve bi kaç tanesi dışında tüm torakslar ölüp gittiler bende en önemli silahım olan 4 helen kraliyet muhafızını müttefiğiminde yardımı ile birlikte gedikten içeri sokup tam gediğin olduğu yere barikat kurdum kurduğum barikatta bini aşkın düşman öldü ve arkam sağlam olduğu için bi kaç askerden başka hiç asker kaybetmedim sonrasında @BullWarriors unda kılıç ustalarıyla birlikte romayı yenmiş olduk  kah*

Spoiler
[close]

ve benim torakslarımı kaybedince umudumu tamamen kestiğim ve çıkalım dediğim daha sonra BullWarriors un inancıyla aldığımız zafer  kah*

Spoiler
[close]

Bu arada tüm resimleri anlattığım sıraya göre koydum 2. savaşın resimleri toraksları kaybettikten sonra başlıyor  kah*