The Great War 5.1

• 233 Yanıt
  • 42410 Gösterim

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

*

Çevrimdışı * Halife *

• *
  • 12573
  • Tek tabanca...
    • Kişisel sitem
Ynt: The Great War 5.1
« Yanıtla #230 : 07 Temmuz 2017, 00:39:26 »
Normalde kurup mis gibi oynaman lazım. Senin için ben de saf NTW üzerine kurayım. Bende sorun olmaz ise senin kesin atladığın bir mevzu var demek olacak.

*

Çevrimdışı Ali ATASOY

• 16
  • NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE!
« Yanıtla #231 : 07 Temmuz 2017, 09:23:27 »
Normalde kurup mis gibi oynaman lazım. Senin için ben de saf NTW üzerine kurayım. Bende sorun olmaz ise senin kesin atladığın bir mevzu var demek olacak.

OK! Her ne kadar kurulumunu yanlış yapsam bu modu hiç açıp oynayamamam gerekirdi ama sizden ricam kurulumunu da ayrıntılı olarak açıkca belirtirseniz sevinirim.Mesela Empire TW için yapılan GW (WW1) modunu açıp oynamak için PATCH 1.6 mıdır nedir (ne gereği varsa artık, kampanya bile yapamamışlar, bir de zırva zırva şeyler talep ediyorlar.Üstüne üstlük hem gerekli diyorlar hem de internetten kaldırıyorlar.Gel de öfkelenme şimdi neyse...) bir şey lazımmış.Yoksa bu modu oynamak içinde mi böyle ek şeyler lazım? Teşekkür ederim! :)
« Son Düzenleme: 16 Temmuz 2017, 14:18:52 Gönderen: Ali ATASOY »
SAVAŞ ZORUNLU VE KAÇINILMAZ OLMALIDIR,

MİLLETİN HAYATI TEHLİKEYLE KARŞI KARŞIYA KALMADIKÇA,

HARP BİR CİNAYETTİR!

Mustafa Kemal Atatürk

*

Çevrimdışı Ali ATASOY

• 16
  • NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE!
« Yanıtla #232 : 15 Temmuz 2017, 12:11:39 »
Hayırdır kardeş! Bu modu kendiniz de oynayıp sonucu yazacaktınız ne oldu? Yani elbette mecbur değilsiniz ancak yardım etmeyi siz teklif etmiştiniz.Bari iki kelime yazıp ''SORUNU BULAMADIM'' demeniz yeterli olurdu. Kimse size ''niye bulamadınız oyundan atma sebebini?'' diye saçma sapan bir hesap soracak değil, ayrıca (ben dahil...) kimsenin haddine de değil.Fakat böyle lakkadanak yazışmayı kesmek hoş mu sizce? Ben, sizin efendi ve saygın bir insan olduğunuzdan şüphe duymuyorum ama yüz yüze tanımasanız bile, karşınızdakine de azıcık saygı gösterip, yazışmalara son verdiğinizi (bir kelimeyle bile olsa...) belirtmeyi unutmamaya çalışın lütfen!

Her neyse... Sorunlu modu silince oyundan atma sorunu da toptan düzeldi zaten.Bütün sorunlu modlar için en kısa çözüm budur: SİLİN GİTSİN.Çünkü ne yaparsanız yapın düzelmeyecektir büyük ihtimalle.Ayrıca bu modu yapanlar birazcık düşünceli olsalar; 10 TUR içinde oluşan ÇALIŞMAYI DURDURDU hatasının %100 çözümünü belirtirlerdi zaten.Böyle bir sorundan hiç haberdar olmamalarına imkan var mı? Kimse kendini kandırmasın!

Benim sistemimde de sorun olamaz çünkü PC 'min oynatamayacağı oyun yok.Bu GW WW1 modunu nasıl bir PC 'de yapmışlar da uymuyor diğer PC 'lere ve oyundan atma sorunu ortaya çıkıyor? Orjinal oyun için gerekli sistem özellikleri her ne ise; oyuna yaptığın modları da aynı sistemle sorunsuz çalışacak şekilde yapmak lazım!

Yoksa ortaya böyle OYUNDAN ATAN modlar çıkıyor işte!

Hem NTW oyununun orjinalini yapan insanlar ana oyunu benim PC 'de yapmadılar herhalde ama ÇATIR ÇATIR çalışıyor ve sistem özelliklerini karşılayan her PC 'de de çalışır.Yok efendim senin PC başka, yok benim PC başka diye saçma sapan, uyduruk bir OYUNDAN ATMA sebebi olamaz.Ha! Orjinal oyunda da ÇALIŞMAYI DURDURDU hatası verirse o başka tabi.Sorun, kişinin kendi PC 'sinde ve sistem özellikleri uyumsuz demektir!

Bu kadar basit...

Lamı cimi yok! Bal gibi problemli ve hatalı bir mod olduğu aşikâr!

Görünen köy kılavuz istemez demiş atalarımız!

Yine de ilginiz ve yardım çabalarınız için çok teşekkür ederim!

Saygılar!
« Son Düzenleme: 21 Temmuz 2017, 20:37:20 Gönderen: Ali ATASOY »
SAVAŞ ZORUNLU VE KAÇINILMAZ OLMALIDIR,

MİLLETİN HAYATI TEHLİKEYLE KARŞI KARŞIYA KALMADIKÇA,

HARP BİR CİNAYETTİR!

Mustafa Kemal Atatürk

« Yanıtla #233 : 16 Ağustos 2017, 01:41:25 »
modu kuramadım ve oynayamadım. hatasız bir versiyonu bilen var mı?  ask* ask* ask*