en savasci devlet

• 34 Yanıt
  • 9461 Gösterim

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

*

Çevrimdışı DarkJoker060

• *
  • 231
  • şeytan ile barişmam yezit ile dost olmam
Ynt: en savasci devlet
« Yanıtla #20 : 09 Eylül 2013, 12:32:05 »
romanın çok güçlü bir devlettir.etkisi iskenderin devletlerinden daha fazladır.en güçlü döneminde ise İskender imparatorluğu mu roma mı daha güçlü bilemem.

gerçekte roma güçlü gözüksede güçlü değiler askerleri korkak ve savaşmak anlamazlar ahlak yapisınden  yoksun  bir devletir ayrıca para düşkünü bir devletir ayrica ihanetin kol gezdiği bir milletir     

ayrica fikir yönünden çok kötüler barbarlık konusunda romalı mantık şu bizim sınırların dışındaki herkez barbardır

oyun çok kolay yeniliyorlar askerleri çok ağir ve haraket yönünden yoksun bir devlet

*

Çevrimdışı killershogun26

• *
  • 588
  • Quintilius Varus, give me back my legions!
« Yanıtla #21 : 10 Eylül 2013, 04:31:53 »
hey dark nedir bu roma düşmanlığı dostum yoksa oyunda romalılar senin devletini yıktılar mı  pff*
R4Bİ4

*

Çevrimdışı DarkJoker060

• *
  • 231
« Yanıtla #22 : 10 Eylül 2013, 17:38:07 »
hey dark nedir bu roma düşmanlığı dostum yoksa oyunda romalılar senin devletini yıktılar mı  pff*

cesaretleri varsa denerler yardir*   ama romalılar gerçekten sevmiyorum

*

Eleutheroi

« Yanıtla #23 : 11 Eylül 2013, 18:01:45 »
Keşke Cheruskiers(Kerüskler) oynanabilir olsa.Arminiusun kabilesiyle Romaya girmek zevkli olurdu.Büyük adammış şu Arminius

« Yanıtla #24 : 11 Eylül 2013, 18:19:22 »
gerçekte roma güçlü gözüksede güçlü değiler askerleri korkak ve savaşmak anlamazlar ahlak yapisınden  yoksun  bir devletir ayrıca para düşkünü bir devletir ayrica ihanetin kol gezdiği bir milletir     

ayrica fikir yönünden çok kötüler barbarlık konusunda romalı mantık şu bizim sınırların dışındaki herkez barbardır

oyun çok kolay yeniliyorlar askerleri çok ağir ve haraket yönünden yoksun bir devlet
oyun yönünden mi baktın gerçek tarafından mı? ahlak anlayışları sadaket vs. yokta orduları düzenli ve bence hareketli

*

Çevrimdışı DarkJoker060

• *
  • 231
« Yanıtla #25 : 12 Eylül 2013, 07:29:10 »
oyun yönünden mi baktın gerçek tarafından mı? ahlak anlayışları sadaket vs. yokta orduları düzenli ve bence hareketli

gerçekten baktım ama oyunda hemen kaçıyorlar

« Yanıtla #26 : 04 Ocak 2014, 12:30:11 »
Ben ilk olarak gucunu ekonomisinden veya medeniyetinden cok savasciligindan alan bir devletle oynamak istiyorum. Bu devlet hangisidir sizce?

iceniler derim, beş turda iki şehir alıyorsun
m. ö. 240 yılından itibaren seçilmiş güruhlar bastıktan sonra önünde duracak birisini göster

ben m. ö. 220'li yıllarda roma topraklarına girdim on sene geçmeden romayı haritadan sildim

*

Çevrimdışı mh051020

• Türk
  • *
  • 2958
  • Fırat Yılmaz Çakıroğlu 1991-∞
« Yanıtla #27 : 04 Ocak 2014, 16:44:20 »
Kesinlikle göçebe devletler özellikle massagetler.

« Yanıtla #28 : 20 Ocak 2014, 01:08:17 »
massuegetealer diğer göçebeler değil sadece massuegetealer
« Son Düzenleme: 20 Ocak 2014, 01:20:40 Gönderen: lanetolsun »

« Yanıtla #29 : 20 Ocak 2014, 18:15:29 »
bence SPARTA çünkü savaşçı diyosun kardeşim  tebessum*  ve oynamasıda hoşuma gidiyor epirus ve atinayı aldıktan sonrası daha da eğlenceli  kah*