Rome 2'nin Tüm Hileleri

• 108 Yanıt
  • 120209 Gösterim

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

*

Çevrimdışı killershogun26

• **
  • 588
  • Quintilius Varus, give me back my legions!
Ynt: Rome 2'nin Tüm Hileleri
« Yanıtla #20 : 05 Eylül 2013, 00:29:56 »
arkadaş parasızlıktan mıllet bırbırını yiyor para yok ordu yaralı ulke alıcam adamlar mübarek 1650 kişi bizimkiler 500-600 oda en iyi ordum para dayanmıyor resmen 5-6 tanede ticaret anlaşmam olmama ragmen para falan geldıgı yok hep paran 29 civarlarında şu para hilesine bir çare şimdiyekadar hilesiz oynadım ama bu seferki para politikası inanılmaz zor yaa agla* bnak*

cheat engine kullan kardeş  tbr*
R4Bİ4

*

Çevrimdışı akkaserkin

• *
  • 380
  • Total War Türkiye
« Yanıtla #21 : 05 Eylül 2013, 00:59:15 »
arkadaş parasızlıktan mıllet bırbırını yiyor para yok ordu yaralı ulke alıcam adamlar mübarek 1650 kişi bizimkiler 500-600 oda en iyi ordum para dayanmıyor resmen 5-6 tanede ticaret anlaşmam olmama ragmen para falan geldıgı yok hep paran 29 civarlarında şu para hilesine bir çare şimdiyekadar hilesiz oynadım ama bu seferki para politikası inanılmaz zor yaa agla* bnak*

Senin 5-6 tane ticaret anlaşman varmış sen gene iyisin ben spartayım bir tek atina ile ticaret yapabiliyorum ben napayım gelirimde iyi sadece asker masraflarından dolayı bina yapmakta biraz sıkıntı yaşıyorum ama genede yapıyorum yani bazen şeytan dyor hiile yap sonra vazgeçiyorum birazda oyuna zarar gelir diye tırsmıyo değilim  yardir* yardir*

*

• **
  • 588
« Yanıtla #22 : 05 Eylül 2013, 01:12:59 »
cheat engine kullan olmadı kardeş ben empireden beri kullanıyorum oyuna zarar gelmedi ama oyun sana göre böyle zevkliyse hile yapma derim  tbr*
R4Bİ4

« Yanıtla #23 : 05 Eylül 2013, 01:23:19 »
Empiredeki gibi diğer devletlerden teknoloji satın alma olsaydı süper olurdu bu arada sis kaldırma hilesi turn atlama sırasında gereksiz bekleme yapıyo. :)) bnim favorim ADD_MONEY 10000000000

*

Çevrimdışı serokral

• *
  • 2135
  • Şüphesiz sen sen değilsin
« Yanıtla #24 : 05 Eylül 2013, 01:29:42 »
Hile bağımlılık yapar dediler.Niye ben her oyunda kullanıyorum hiç bi şey olmadı ? :p

Harbiden bağımlılık yapıyor crysis 2 yi trainersız bitirememiştim.

Oyun size zor geliyorsa kolayda oynayın hem hile yapmadığınız için vicdan azabıda çekmezsiniz.(şahsen ben her yaptıktan sonra oluyorda)
Hayallerle cizilmis yalanlarla suslenmis sefil hayatimda..

*

• **
  • 588
« Yanıtla #25 : 05 Eylül 2013, 02:17:31 »
Hile bağımlılık yapar dediler.Niye ben her oyunda kullanıyorum hiç bi şey olmadı ? :p

Harbiden bağımlılık yapıyor crysis 2 yi trainersız bitirememiştim.

Oyun size zor geliyorsa kolayda oynayın hem hile yapmadığınız için vicdan azabıda çekmezsiniz.(şahsen ben her yaptıktan sonra oluyorda)

aynen ya bağımlı yapıyor yapmayınca da oyun çok zor geliyor şu ana kadar bi tek total war oyunlarında hile yaptım sadece para hilesi ama sonra senin dediğin gibi vicdan azabı çekiyorum adamlar orda legendaryde hilesiz oynuyor adamların kul hakkına giriyom dedim  pff*
R4Bİ4

« Yanıtla #26 : 05 Eylül 2013, 16:37:58 »
cheat engine ile para hilesi yapabiliyorum ama şu sınırsız haraket için hile olsaydı çok süper olurdu.hiçbiyerdede bulamadım

*

Çevrimdışı bannerlord

• *
  • 2283
  • Vatan Sağolsun
« Yanıtla #27 : 05 Eylül 2013, 16:39:26 »
Sis kaldırma hilesi olmazsa olmaz. İstisnasız her total war oyuncusu kullanmıştır.

ben kullanmadım ve kulanmayacağım

çünkü hayatımda tw oyunu oynarken hiç ihle yapmadım  tbr*

« Yanıtla #28 : 05 Eylül 2013, 17:00:43 »
Para hilesi olduktan sonra ne zevk alacagım yaparsın 20 30 tane ordu tamam oyun bitti 2 günde.Hile insanı oyundan sogutur.

*

Çevrimdışı bannerlord

• *
  • 2283
  • Vatan Sağolsun
« Yanıtla #29 : 05 Eylül 2013, 17:31:57 »
aynen bende oyundan soğumamak için hile kullanmam