Oyun Hakkındaki Tüm Sorular Buraya!

• 1359 Yanıt
  • 90686 Gösterim

0 Üye ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

*

Çevrimdışı Noble_TR

• 1146
  • Okul sebebiyle aktif değildim, döndüm.
Oyun Hakkındaki Tüm Sorular Buraya!
« : 09 Eylül 2013, 21:52:26 »
Arkadaşlar oyun içinde yaşadığınız sorunları buraya yazabilirsiniz (teknik konular değil savaş ve campaign haritası, oyun içi).

*

Çevrimdışı Abd

• *
  • 2232
Ynt: Oyun Hakkındaki Tüm Sorular Buraya!
« Yanıtla #1 : 09 Eylül 2013, 21:59:49 »
Bu konuyu açman çok iyi olmuş. Zira herkes sorunu için yeni bir konu açıyordu. Ben de açmıştım... :D

*

Çevrimdışı Jesus

• *
  • 93
  • Jesus Christ.
« Yanıtla #2 : 09 Eylül 2013, 22:00:07 »
öncelikle merhaba
benim soracağım sorun değil ama oyuna ilk romayla başladım çok iyi kavradığımı zannetmiyorum acaba rome 2 yi yeni öğrenmeye çalışan biri için en iyi başlangıç ülkesi hangisi ?
İnsanlığımla yargılanmak isterdim.

*

Çevrimdışı Noble_TR

• 1146
  • Okul sebebiyle aktif değildim, döndüm.
« Yanıtla #3 : 09 Eylül 2013, 22:03:03 »
öncelikle merhaba
benim soracağım sorun değil ama oyuna ilk romayla başladım çok iyi kavradığımı zannetmiyorum acaba rome 2 yi yeni öğrenmeye çalışan biri için en iyi başlangıç ülkesi hangisi ?
Sanırım Romadır. Zira başlangıç menüsünde de zorluk seviyesi olarak "kolay" gözükmekte, oyun dinamiklerini kavramak için prologue kısmına bakmanı tavsiye ederim. İyi eğlenceler.  tbr*

*

Çevrimdışı batufb94

• Young Guard
  • **
  • 5500
  • Orantısız zeka
« Yanıtla #4 : 09 Eylül 2013, 22:05:33 »
Domuz var mı ?
]

« Yanıtla #5 : 09 Eylül 2013, 22:08:32 »
arkadaşlar haneniz genişledi diyor.değiştir ve havuza gönder seçenekleri veriyor. anlayamadım... değiştir veya havuza gönder ne demek? etkileri nedir?...

*

Çevrimdışı buyukaslan2278

• *
  • 107
  • Total War Türkiye
« Yanıtla #6 : 09 Eylül 2013, 22:18:23 »
arkadaşlar haneniz genişledi diyor.değiştir ve havuza gönder seçenekleri veriyor. anlayamadım... değiştir veya havuza gönder ne demek? etkileri nedir?...

Değiştir dersen paneldeki vasıf hanendeki kişinin vasfıyla değişir. Eğer havuza gönder dersen bu özelliği yedekte bir nevi kutuda tutar. Sen tekrar isteyene kadar..

« Yanıtla #7 : 09 Eylül 2013, 22:22:56 »
teşekkürler.  biraz daha oynayınca daha iyi anlarım herhalde...

*

Çevrimdışı frostyNEWSTED

• 201
  • To exist is to resist!
« Yanıtla #8 : 10 Eylül 2013, 15:25:08 »
bende şu gravitas olayını bi kavrayamadım ya nasıl yükseliyo nasıl azalıyo.gerçi ben romayla oynamadım henüz senatoyu bilmiyorum.atinayla oynuyorum diğer bikaç devlettede öyleydi sizin partiniz ve muhalefet var başka yok.ama adamların generalini savaşada getirsem yükseliyo başkente yollasamda yükseliyo general yapıp bi kenara koyup hiç savaştırmasamda yükseliyo hani gravitas veren özellikleri vardır diyeceksiniz,e her çıkan generaldede bu kadar arttıran varsa birşey diyemiyeceğim.benim generalimde 70 yaşında adamlarınki de benim generalin yıldızı olmuş galaksi adamınki tek yıldız ama adam 150 gravitas benimki 30 çok kez böyle oluyo politik sistem olayını kafam hiç almadı
Edit:ve sanırım oyunda gece savaşı yok
ayrıca sefer haritasında tur geçişlerinde müttefiklerime sıra geldiğinde fps 2ye düşüyor 10 saniyelik ajan yürüyüşünü 30 saniyede bitiriyor.bi fikri olan?
« Son Düzenleme: 10 Eylül 2013, 16:18:00 Gönderen: frostyNEWSTED »

*

Çevrimdışı reddtiger

• *
  • 2368
  • тихий шторм
« Yanıtla #9 : 10 Eylül 2013, 20:24:00 »
Beyler şu olay nedir normal ittifakmı yoksa farklı bir durummu hayır normal bir ittifaksa tee britanyadaki şeyin haberi niye geliyorki?

Si Vis Paces Pare Bellum