Rehber: Rome 2 Aile İçi Entrikalar Ve İç Savaş Hakkında Her Şey

• 57 Yanıt
  • 40151 Gösterim

0 Üye ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Arkadaşlar Merhaba Youtube Kanalımda Partya Seferi Oynuyorum.İsteyenler Beni Takip Edebilir.

İç savaş bir kere çıkar demişsiniz fakat bende ilk iç savaşı bastırdıktan ve imparatorluk kurduktan sonra tekrar iç savaş çıktı. Daha kaç sefer çıkacak?

*

Çevrimdışı King IV. Alfanso

• *
  • 2030
  • You Will Never Walk Alone
İç savaş bir kere çıkar demişsiniz fakat bende ilk iç savaşı bastırdıktan ve imparatorluk kurduktan sonra tekrar iç savaş çıktı. Daha kaç sefer çıkacak?
İmparatorluğu seçtiysen bir daha çıkma ihtimali var.Çıkmasını istemiyorsan Diğer Aile üyelerinin Nüfuzunu az tutman gerek.
Sicilya Ve Kuzey Afrika Kralı

*

Çevrimdışı Altheir33

• 295
  • Sevginin olmadığı yerde, sadece zulüm vardır.

Emperor Edition Dlc si ile birlikte artık iç savaş çıkma sınırı kalktı. Eğer emperor edition dlc si ile oynuyorsan çıkması normal.

*

Çevrimdışı DeeP47

• *
  • 384
Azcık hort op* Bunu arıyodum ben de eyvallah sağolasın hemen iç savaş çıkartıp herkesi öldürmeliyim ehi*

emperor editionda 1 kere iç savaş cıktı dediginiz gibi o anda ne kadar general bulunduruosal deil diğer ailelerin generali ayrıldı kendi ailenin generali kalıo ve diğer ailelerden yine general cıkarabiliosun iç isyanı bastırdım sonra imparatorluk seviyesini sona kadar getirdim yine iç isyan cıktı yine bastırdım romada ne zaman tek aile kalcaz saçma gelıo diğer ailerdeki generaller isyan edıo ama yine o ailelerden general cıkarabilioz saçma gelıo şuan oynamaya ara verdim zaten afrika ispanya ingiltereye kadar batıyı aldım doguda anadolunun batı yakasına geldim iç isyan işi zevk vermio napmalıyım

bi de şu sparta atina makedonyada olan uzun mızrakları adamları alt eden roma askerini sölerseniz sevinirim

*

Çevrimdışı jax61

• **
  • 569
Bu rehber oyunun ilk versiyonlarına göre yapıldı arkadaşlar.Daha sonraları çıkan dlclerle artık iç savaş sürekli hale getirildi.Yani sürekli tetikte olacaksınız.İç savaş çıkartabilecek durumlardan kaçınacaksınız.ben d euzun süredir oyunu oynamadım.Şu ara yeniden oynuyorum.Detaylı bir inceleme yapar ve dinamikleri anlayabilirsem güncelleme yaparım rehberde.

Krallar düşlerinde bile yalnızdırlar...

*

Çevrimdışı abuz89

• **
  • 713
  • Türk'ün Türk'ten başka dostu yoktur
İç savaş çok önemli sıkıntılar çıktığında ben bilmiyorum demek işe yaramayabiliyor :)