Oyun ile ilgili sorunlarımızı burada toplayalım

• 251 Yanıt
  • 24447 Gösterim

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

*

Çevrimdışı mosta13

• **
  • 526
  • Tarih,gelecektir.
Arkadaşlar sizde görüyorsunuzdur zaten teknik serviste böle konular açılıp duruyordu.Hatta bir arkadaşımız 3 konu açmış oyun kasıyor diye.Arkadaşlar yardımcı olmaya çalışacağım veya en azından yorumumu belirteceğim.Sorunu olan arkadaşlar bu konunun altına yazsın.Bilen arkadaşlarda lütfen sorunlu arkadaşlarımızı aydınlatsın.
« Son Düzenleme: 19 Ekim 2013, 19:58:50 Gönderen: mehmetozan »

*

Çevrimdışı ArroW

• *
  • 79
  • whysoserious
Ynt: Sorunu Olan Arkadaşlar Sorunlarımızı Burda Toplayalım
« Yanıtla #1 : 16 Ekim 2013, 23:14:24 »
Bütün teknik bölümünü tek bir başlığa toplamak zor olabilir. Umarım işe yarar.

« Yanıtla #2 : 16 Ekim 2013, 23:18:32 »
ben oyunu yükledim ama açınca çalışmayı durdurdu hatası veriyordu sonra app datadan arkadaşların tavsiyesiyle rome2 diye bir klasörü sildim bu sefer oyun açılıyor fakat hiçbirşey olmuyor yardım uz* uz* uz* uz*

1024 mb geforce  ekran kartı
4 gb ram
win 7 ultimate

oyun korsan

!!!!!!!!!!!! oyun korsan diye yardım etmeyenlerin de yardımını beklerim!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Son ırmak kuruduğunda, son ağaç yok olduğunda, son balık öldüğünde beyaz adam paranın yenmediğini anlayacak

Şef Seattle

Ubeyde Emin TANRITANIR

*

Çevrimdışı ArroW

• *
  • 79
  • whysoserious
« Yanıtla #3 : 16 Ekim 2013, 23:21:02 »
Hocam keske sahte oldugunu belirtseydin başta ozaman oyunu tekrar yukle ve oyunu yöneticide çalıstır win 7'se

« Yanıtla #4 : 16 Ekim 2013, 23:25:12 »
Hocam keske sahte oldugunu belirtseydin başta ozaman oyunu tekrar yukle ve oyunu yöneticide çalıstır win 7'se

yeniden yükledim ama bişi değişmedi ayrıca oyunu arena.tr den indirdim

Son ırmak kuruduğunda, son ağaç yok olduğunda, son balık öldüğünde beyaz adam paranın yenmediğini anlayacak

Şef Seattle

Ubeyde Emin TANRITANIR

*

Çevrimdışı ArroW

• *
  • 79
  • whysoserious
« Yanıtla #5 : 16 Ekim 2013, 23:28:25 »
oyunun kurulu olduğu yerdeki exeli yoneticide çalıştır tekrar yüklediysen,bunun dışında bir bilgim yok oyunun doğru crackini ara update vardır belki

« Yanıtla #6 : 16 Ekim 2013, 23:29:53 »
oyunun kurulu olduğu yerdeki exeli yoneticide çalıştır tekrar yüklediysen,bunun dışında bir bilgim yok oyunun doğru crackini ara update vardır belki
bakarım saol kardeş

Şef Seattle

Ubeyde Emin TANRITANIR

*

Çevrimdışı mosta13

• **
  • 526
  • Tarih,gelecektir.
« Yanıtla #7 : 17 Ekim 2013, 00:16:57 »
Bütün teknik bölümünü tek bir başlığa toplamak zor olabilir. Umarım işe yarar.
Kardeşim ben daha çok kasma,çalışmayı durdurdu gibi sorunlar için açtım bu konuyu.Özel,farklı sorunları olan arkadaşlar gene konu açabilirler.Ama artık bu kasma sorunu çok sık yaşanmaya başlandı.O yüzden bu konuyu açtım.

*

Çevrimdışı Julius Caesar

• 203
  • Alea iacta estu.
« Yanıtla #8 : 17 Ekim 2013, 10:30:18 »
Intel i5 2.67 ghz 4 çekirdek işlemci
Nvidia GT425 1 GB 1366X763 çözünürlük ekran kartı
win 7 Ultimate 64 bit
Diretx 11 sürümü
4 GB Ram

High ayarlarında oynayamıyorum.
Sadece askerleri en üst seviye ayarlara getirdim. Diğerleri lowda halen campaign mapte kasmalar var. 4. updateden sonra savaşlar biraz hızlansa da cinematic kamera ile yine fps yerlere düşüyor.

Sorun nedir acaba?
Ama o sizin düşmanınızdı, dedi XIII. Ptolemy'nin sözcüsü. Sizin düşmanınızdı.
Caesar haykırdı; O Romanın Konsül'üydü. Pompey'in başına kederle bir kez daha baktı. Sonra öfkeyle sözcüye döndü. Ondan geri kalanları ve onun katilini istiyorum yarın gün doğumunda yelken açarken..

*

Çevrimdışı mosta13

• **
  • 526
  • Tarih,gelecektir.
« Yanıtla #9 : 17 Ekim 2013, 11:00:07 »
Intel i5 2.67 ghz 4 çekirdek işlemci
Nvidia GT425 1 GB 1366X763 çözünürlük ekran kartı
win 7 Ultimate 64 bit
Diretx 11 sürümü
4 GB Ram

High ayarlarında oynayamıyorum.
Sadece askerleri en üst seviye ayarlara getirdim. Diğerleri lowda halen campaign mapte kasmalar var. 4. updateden sonra savaşlar biraz hızlansa da cinematic kamera ile yine fps yerlere düşüyor.

Sorun nedir acaba?
Kardeşim oyunun optimizasyon sorunu var sadece bilgisayarı çok iyi olanlar extreme ultra high oynayabiliyor.Birim detaylarını düşürmeni öneririm.Textureyi highte tutabilirsin  tbr*