Asayişin ve Gıdanın En İyi Taktiği

• 12 Yanıt
  • 8639 Gösterim

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

*

Çevrimdışı SaykorHan

• **
  • 6106
  • Legendary Commander
Ynt: Asayişin ve Gıdanın En İyi Taktiği
« Yanıtla #10 : 07 Mart 2015, 18:20:04 »
eyalette 3 şehir varsa ana şehirde askeri bina yan şehirlerde 1 tapınak 1 tarla yapın.
eyalette 4 şehir varsa ana şehirde askeri bina yan şehirlerden birinde farklı askeri bina diğer 2 yan şehirlerde ise 1 tapınak 1 tarla yapın.
eyalette 2 şehir varsa ana şehirde askeri bina yan şehirde tapınak ve tarla ya da ana şehirde askeri bina ve tapınak yan şehirde askeri bina ve tarla yapın.

Yani mümkün olduğunca her şehre gıda ve asayiş veren bina yapmaya çalışın. Böylece ikisi birbirini destekler.

Yan şehir eğer liman ise balıkçı yapın. Aynı deniz bölgesinde başka liman şehrinizi varsa 1 gıda 1 rıhtım 1 askeri iskele olarak dengelemeye çalışın. En iyi taktik bu.
« Son Düzenleme: 07 Mart 2015, 18:22:38 Gönderen: SaykorHan »
Geçmişe mazi derler.
Ulaşmak isteyen varsa
https://www.facebook.com/groups/147978415832440/

burada beni bulabilirsiniz.

*

Çevrimdışı J4

• *
  • 114
« Yanıtla #11 : 08 Mart 2015, 11:16:10 »
eyalette 3 şehir varsa ana şehirde askeri bina yan şehirlerde 1 tapınak 1 tarla yapın.
eyalette 4 şehir varsa ana şehirde askeri bina yan şehirlerden birinde farklı askeri bina diğer 2 yan şehirlerde ise 1 tapınak 1 tarla yapın.
eyalette 2 şehir varsa ana şehirde askeri bina yan şehirde tapınak ve tarla ya da ana şehirde askeri bina ve tapınak yan şehirde askeri bina ve tarla yapın.

Yani mümkün olduğunca her şehre gıda ve asayiş veren bina yapmaya çalışın. Böylece ikisi birbirini destekler.

Yan şehir eğer liman ise balıkçı yapın. Aynı deniz bölgesinde başka liman şehrinizi varsa 1 gıda 1 rıhtım 1 askeri iskele olarak dengelemeye çalışın. En iyi taktik bu.
bu şekilde de işe yarayabilir.denemek lazım  kah*
« Son Düzenleme: 08 Mart 2015, 11:18:30 Gönderen: J4 »

*

Çevrimdışı abuz89

• **
  • 716
  • Türk'ün Türk'ten başka dostu yoktur
« Yanıtla #12 : 02 Aralık 2015, 20:06:15 »
eyalette tebliğ yayınlayarakta bu sorunları giderebilirsiniz.