Steam hasabımda kayıtlı Shogun2 oyunun keyini satablirimiyim?

• 6 Yanıt
  • 811 Gösterim

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

*

Çevrimdışı CagatayKhan

• *
  • 418
  • Total War Türkiye
arkdaşlar bir gazla tüm total war serisini aldım. Shogun 2 Gold RoS,FoS tüm klanlar siyah özel kutu.Ben bu oyunu kütüphanden kaldırıp kutusuyla bir arkdaşa kargolasam.O arkdaş keyi kedni hesbında aktifleştirebilirmi? 80 tlye akdım zararına elden çıakramk sitiyorum.Oyunu multi için almıştım avatar sistemi vs ban gekmedi,oyun için ayrıcak çok vaktim yok

*

Çevrimdışı asdlk123

• **
  • 837
  • Arms keep peace
Ynt: Steam hasabımda kayıtlı Shogun2 oyunun keyini satablirimiyim?
« Yanıtla #1 : 09 Kasım 2013, 12:22:07 »
hayır veremezsin o keyler 1 kullanımlıktır bir kere aktif ettikten sonra bir daha kullanamazsın sadece steam üzerinden takas yapabilirsin

*

Çevrimdışı CagatayKhan

• *
  • 418
  • Total War Türkiye
« Yanıtla #2 : 09 Kasım 2013, 12:26:34 »
hayır veremezsin o keyler 1 kullanımlıktır bir kere aktif ettikten sonra bir daha kullanamazsın sadece steam üzerinden takas yapabilirsin
Takası nasılyapablirim.Eğer laıcı bulursam Mount of Blade serisiyle takasa girebilrim yada uydurk bir oyunla takas yapıp ,diğer arkdaş hesabıma havale yapablir.Yada steam hesabıma para yolayabilirimi?

*

Çevrimdışı asdlk123

• **
  • 837
  • Arms keep peace
« Yanıtla #3 : 09 Kasım 2013, 23:27:58 »
steamdan takas et diyorsun istediğin bir şeye karşı takas ediliyor para yollama olayından emin değilim

*

Çevrimdışı CagatayKhan

• *
  • 418
  • Total War Türkiye
« Yanıtla #4 : 10 Kasım 2013, 00:06:44 »
steamdan takas et diyorsun istediğin bir şeye karşı takas ediliyor para yollama olayından emin değilim
key girilmiş kütüphandeki oyunu takaslanmıyor ded, bazı arkdaşlar.Hesabında sadece roma oaln biriyle hesapları takaslayabliriz.Para mevzusu bildiğin banka havalesi,hesabıma çeker parayı.Ben hesabımı forumda yetkili bir 3. kişiye veririz Parayı bana haval ypar sonra o kişiden hesapları alırız

*

Çevrimdışı asdlk123

• **
  • 837
  • Arms keep peace
« Yanıtla #5 : 10 Kasım 2013, 09:39:19 »
ben takas edilebiliyor diye biliyordum da hiç denemediğimden kesin bir şey söyleyemem

*

Çevrimdışı FrenchKnight

• 1346
  • Leyla ile Mecnun
« Yanıtla #6 : 12 Kasım 2013, 22:13:56 »
Ne takası ya ?
Bir kere aktifleştirdiğin bir oyunu asla takas edemezsin!
Takas dediğin şey Dota 2 gibi oyunlarda gelen eşyaları farklı eşyalarla takas edebileceğin bir sistem. Oyun takası olasılığı: %0.0000000000000
Ama ille oyunu satacaksan Steam hesabını sat. Geçir adamın üzerine. Tabi başka oyunun varsa bilmem.
« Son Düzenleme: 12 Kasım 2013, 22:14:39 Gönderen: FrenchKnight »