Ne olacak ?

• 5 Yanıt
  • 1233 Gösterim

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

*

Çevrimdışı alboratunay

• 1316
  • Savaş . Yağmala . İstila et . Yok et .
Ne olacak ?
« : 11 Kasım 2013, 12:50:22 »
Arkadaşlar , ben yeni yeni merak etmeye başladım Arena 'yı . Nasıl olacak. ? Yani , Oyun hangi tarihte geçecek , oyun steam' dan mı alınacak  , Rome 2 ' nin genişleme paketi mi olacak? Eğer daha önce açıklama yapıldıysa özür dilerim .

Not : yanıt alındıktan sonra kilitlenebilir.
Güçlü ol . Ama güçlü olduğun için hak etmeyeni ezme .

Ynt: Ne olacak ?
« Yanıtla #1 : 04 Aralık 2013, 23:37:52 »
rome 2 yi kutulu alınca içinde arena vardı katılabilirsiniz diye filan da bende anlamadım

*

Çevrimdışı Alp Eren

• **
  • 163
  • Görmedim,Duymadım,Bilmiyorum
« Yanıtla #2 : 06 Aralık 2013, 00:16:32 »
rome 2 yi kutulu alınca içinde arena vardı katılabilirsiniz diye filan da bende anlamadım
Kutulu nereden aldın?

*

Çevrimdışı kingGOLDBERG

• **
  • 954
  • Alae İacta Est
« Yanıtla #3 : 06 Aralık 2013, 00:43:32 »
Arkadaşlar , ben yeni yeni merak etmeye başladım Arena 'yı . Nasıl olacak. ? Yani , Oyun hangi tarihte geçecek , oyun steam' dan mı alınacak  , Rome 2 ' nin genişleme paketi mi olacak? Eğer daha önce açıklama yapıldıysa özür dilerim .

Not : yanıt alındıktan sonra kilitlenebilir.
Steam falan yok. Normal internetten oyanan multi oyun olacak işte

*

Çevrimdışı efeksk35

• 1314
  • Forumun Göçebesi :D
« Yanıtla #4 : 04 Ocak 2014, 12:18:20 »
Ya düz travian tarzı web tabanlı ya da Metin2 tarzı bir şey olcak gibi duruyor.
uyuyan höyük krallarından prensesler kaçırdım. trebon kasabasını yakıp kül ettim. felurian'la bir gece geçirdim ve hem canıma hem de aklıma mukayyet olabildim. çoğu insanın alındıgından daha küçük bir yaşta üniversite'den atıldım. başkalarının gündüz gözüyle ağızlarına almaktan bile korktukları yollardan ay ışığı altında geçtim. tanrılarla konuştum, kadınlar sevdim ve ozanları ağlatan şarkılar yazdım. benim adım kvothe. belki beni duymuşsunuzdur."

*

Çevrimdışı omer56

• *
  • 4062
  • Peace and justice are two sides of the same coin.
« Yanıtla #5 : 04 Ocak 2014, 14:48:10 »
Oynadigim bircok online oyunu herseyin gercek paraya donusmesi sebebiyle biraktim. Umarim bu duzgun birsey olur
My philosophy — inclusive and pluralist Islam, dedicated to service to human beings from every faith — is antithetical to armed rebellion.