Shogun II Total War Tüm Sorular Buraya!

• 98 Yanıt
  • 9569 Gösterim

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Ynt: Shogun II Total War Tüm Sorular Buraya!
« Yanıtla #90 : 28 Nisan 2016, 19:40:16 »
bi de kaldırıp tekrar kurmayı dene.

*

Çevrimdışı Eminnn

• *
  • 2338
  • ( ALLAH ) için yaşar, ( ALLAH ) için ölürüz.
« Yanıtla #91 : 28 Nisan 2016, 20:23:38 »
cheat enginle para yapim dedim olmadı trainer internettte bulamıoyrum v1.0 sinir*

Çok kolay yapmak için birkaç video izlemen yeterli. Şöyle yap sırasıyla: 1. Oyunu aç ve ülkeni seçip kampanya haritasına gir. Hiçbirşeye dokunmadan oyun içindeki paranı not al. Sonra alt tab yapıp cheat engine yi çalıştır. En üst soldan Shogun 2 yi seç sonra sayı girilen kısıma biraz önce aldığın notu yaz. Aramaya tıkla 1 kaç saniye içinde bir çok seçenek alt alta çıkar hiçbirşeye dokunmadan yeniden oyuna geri dön. Yalandan bir tane kale yapımına yada asker yapımına tıkla. Yani paran eksilsin. Para eksildikten sonra onuda not al ve yeniden cheat engine ye geri dön. Biraz önce yazdığın rakamların yerine bu not aldığın yeni rakamları gir ve next scan de. Hemen solda  2 tane rakam kutucuğu gelir. Onların ikisinide alt kısıma at ve ikisinede 99 milyon veya artık ne kadar oyun içi para eklemek istiyorsan gir. Hemen oyuna dön ve aldığın askeri yada kale yapımını iptal et. Ondan sonra para sana eklenmiş olur. Para eklendikten sonra engine yi kapat. Save sorusuna hayır de bu kadar.
Seddi aşacağız,
        Güneş 'in zaptı yakın.

Baba I. Emin

*

Çevrimdışı Eminnn

• *
  • 2338
« Yanıtla #92 : 28 Nisan 2016, 20:25:28 »
Denedim olmadı maalesef.

Modlardan kaynaklı olabilir. Yıllardır şu Shogun 2 bu tür hataları yüzünden birtürlü bitiremediğim bir oyun. Kesin bir yerde saçma sapan hata verip atıyor. İşin kötü yanı save alsanda olmuyor. Doğrulatıp olmamışsa steam e mesaj at teknik servis bölümünden dönerler diye düşünüyorum. Bana kalırsa silip yeniden indirme derim. boşuna kotana yazık.
Seddi aşacağız,
        Güneş 'in zaptı yakın.

Baba I. Emin

*

Çevrimdışı ersin96

• Great Emperor
  • **
  • 8270
  • Kış geliyor!
« Yanıtla #93 : 02 Mayıs 2016, 14:15:17 »

Modlardan kaynaklı olabilir. Yıllardır şu Shogun 2 bu tür hataları yüzünden birtürlü bitiremediğim bir oyun. Kesin bir yerde saçma sapan hata verip atıyor. İşin kötü yanı save alsanda olmuyor. Doğrulatıp olmamışsa steam e mesaj at teknik servis bölümünden dönerler diye düşünüyorum. Bana kalırsa silip yeniden indirme derim. boşuna kotana yazık.

Teknik servise Türkçe mi yazayım yoksa İngilizce mi? Cidden boşuna orjinal oyun alıyoruz. Hiç oynamadığım için Shogun 2 yoktu bende. İndirime girince aldım. Rome 2 ve Attila sıkınca ara verdim. O ara kurdum işte. Bir deneyeyim belki güzeldir diye. Ama oyun açılmıyor. :(
Barış Antlaşmaları yeni savaşlara hazırlanmak içindir.

*

Çevrimdışı Eminnn

• *
  • 2338
« Yanıtla #94 : 02 Mayıs 2016, 15:34:37 »
İngilizce yaz. Zaten hemen dönüyorlar. Eğer oyunu indiripte oynuyamıyorsan teslim etme hakkında var. Normalde 14 gün içinde teslim etme şartları var ama ben mesela 22 gün sonra teslim ettim. Yanlış hatırlamıyorsam. Oyun açılmıyordu yazdım gönderdim 1 2 gün içinde kaldırıp paramıda teslim ettiler.
Seddi aşacağız,
        Güneş 'in zaptı yakın.

Baba I. Emin

« Yanıtla #95 : 01 Temmuz 2016, 12:55:48 »
4-5 klanla oynamayı denedim hepsinde de bir süre sonra tıkandım. iyi oynadıklarımda , oyunu bitirmeme az kaldığında bütün klanlar aynı anda saldırıyor. oyunda hile de yok tabi kaybediyorum. kazanmayı bekleyen 4-5 saveim var .

*

Çevrimdışı Eminnn

• *
  • 2338
« Yanıtla #96 : 01 Temmuz 2016, 14:34:38 »
4-5 klanla oynamayı denedim hepsinde de bir süre sonra tıkandım. iyi oynadıklarımda , oyunu bitirmeme az kaldığında bütün klanlar aynı anda saldırıyor. oyunda hile de yok tabi kaybediyorum. kazanmayı bekleyen 4-5 saveim var .

O şöyle oluyor. Belirli bir yeri işgal ettikten sonra sen artık potansiyel bir Daimyo ve düşmana dönüşüyorsun. Sonuç olarak birleşip sana saldırıyorlar. Shogun 2 daha derin bir stratejiye dayalı en zor tw oyunlarından biridir. Sınır fetihine geldiğinde hiç dokunma onlar kendi aralarında savaşsın ve tıpkı bir diğeri senin gibi büyüsün. Yada birbirleri ile güçsüz düşmüşken kalan ordularını temizle. Ama tavsiyem bir güç yarat ve onu destekle. O toprakları işgal etsin sonra hemen arkasından saldır onuda al.
Seddi aşacağız,
        Güneş 'in zaptı yakın.

Baba I. Emin

« Yanıtla #97 : 01 Temmuz 2016, 17:27:15 »
Japonyanın tamamını dize getireceğini anlayan diğer tüm klanlar sana baş kaldırıyor.
Hitlere karşı neredeyse tüm avrupanın savaşması gibi yani.

« Yanıtla #98 : 25 Temmuz 2016, 23:44:33 »
ya ben ilk kez Date ile oynadım ama her tur isyan çıkıyo nasıl iş anlamadım bu isyanlar neden çıkıyo?