Rome 2'ye Nasıl Mod Yüklerim?

• 2 Yanıt
  • 7800 Gösterim

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

*

Çevrimdışı * Halife *

• *
  • 12437
  • Tek tabanca...
    • Kişisel sitem
Rome 2'ye Nasıl Mod Yüklerim?
« : 09 Mart 2014, 15:50:16 »

Değerli üyeler, Empire ile başlayan Total War ve Steam birlikteliğinin zirve seviyesi Shogun 2 oldu. Rome 2 de bu birlikteliğin meşalesini şu an taşıyan en güncel oyun. Modlanan Total War serilerinin artık Workshop ile destekleniyor olması işleri dek olaylaştırıyor.

Rome 2 için çıkan her modun %90'ı Steam'de yer alıyor. Orijinal oyuna sahip olmayan bazı modcular eski yolu deneyerek modlarını paylaşıyor. Eskiden modların .pack dosyalarını data klasörü içerisine atardık. Şimdi Steam Workshop sayesinde birkaç tık ile moda anında erişiyoruz, memnun olmaz isek birkaç tıkla da modu kaldırıyoruz. Ayrıca modların sunumu artık daha iyi. Resimler, kullanıcı yorumları ve kaç kişinin bu modu kullandığını görebiliyoruz.

Peki Rome 2'ye nasıl mod kurarım? Size kolay yolunu anlattım, hatta kullandığım modları da tanıttım.

İşte link: http://www.totalwar-turkiye.com/twforum/index.php?topic=107150.0
« Son Düzenleme: 09 Mart 2014, 15:59:27 Gönderen: * Halife * »

Ynt: Rome 2'ye Nasıl Mod Yüklerim?
« Yanıtla #1 : 23 Ocak 2015, 16:29:53 »
Arkadaş hangi modu atarsam atayım MOD MANAGER zibilyon tane Conflict buluyor , tek mod atsam bile aynı nasıl çözbilirim ?

Ynt: Rome 2'ye Nasıl Mod Yüklerim?
« Yanıtla #2 : 16 Şubat 2015, 02:37:46 »
Yav 1 kişi bile yardımcı olmamış arkaşadaşa bu nedir yav yazık
"Türk’ler Çinli kadınlarla, Moğol kadınlarla, Tunguz kadınlarla, Mançu soylu kadınlarla, daha sonra Arap, Acem ve Rum kadınlarla evlenip çocuk peydahlamasalardı şu koca dünyada Türk’leri yenecek ve Türk’ leri ezip geçecek, kurdukları devletleri yıkıp ortadan kaldırmaya hiç bir milletin gücü yetmezdi. Hatta ben bile hiçbir şey yapamazdım Türk’lere der ve devam eder. Ama onlar hep yabancı kadınlar alarak, o kadınlardan kanları bozuk evlatlar peydahlayarak kendi kanlarını bozdular, bozuluncada dirlik ve birlikleri bozuldu. Devletleri yıkıldı, tüm Türk’ ler çığıl çığıl dağılıp yurtlarından oldular"
 - CENGİZ HAN - Dost acı söyler :)